Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Lotos - Skad taki spadek ?
Wyświetleń: 6508. Obserwuje: 7 osób.
Post: #1 
2009-01-28 17:01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Nie doczytalem zadnych wyraznie negatywnych informacji o lotosie, a przynajmniej sa podobnie zle co dla orlenu wiec skad taki spadek ? Juz 21% w plecy jestem... bylem przekonany ze to chwilowe i zacznie odbijac a tu ciagle winduje sie kurs w dol.

Post: #2 
2009-01-28 18:02

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
lotos przyznaje sie do wyraznych problemow z finansowaniem swojej rozbudowy i unowoczesniania, co kosztuje koszmarne pieniadze. dopuszcza mozliwosc wpuszczenia kapitalu obcego, zeby to zrealizowac. ponadto cena ropy a takze wczesniej stracil sporo kasy na opcjach.

Post: #3 
2009-01-29 11:04

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
wielkie dzieki. moj blad ze nie pilnowalem informacji.

Post: #4 
2009-01-30 13:52

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
czemu LPP stoi w miejscu od dłuzszego czasu :?

Post: #5 
2009-01-31 14:24

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ta spolka nigdy nie miala szczegolnych obrotow

Post: #6 
2009-02-03 23:13

I like money

Orlean
Posty: 6
Shouty: 527
0
Wskazniki RSI, MACD i Stochastic Oscillator nie daja zadnych sygnalow wskazujacych na mozliwe odwrocenie tredu spadkowego. W tej chwili nie kupowalbym akcji Lotosu.
Prosperity has always returned and will again.

Post: #7 
2009-02-06 15:47

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
a jednak.. kto zaryzykowal dzisiaj moze mimo wszystko sie cieszyc. dosyc wyrazny wzrost i teraz mysle ze Lotos jeszcze troche pojdzie w gore.

Post: #8 
2009-03-27 15:00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Zarobiłem na tym 26.89%
Opłaca sie inwestowac w LPP

Post: #9 
2009-03-30 15:42

ibm

Warszawa
Posty: 80
Shouty: 1351
0
a ja na Lotosie zarobiłem 90%
ale trzeba go było kupić w okresie największych spadków (2 - 4 luty)

Post: #10 
2009-03-31 16:07

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Jak sadzicie, co sie bedzie działo z LOTOSEM?

Post: #11 
2009-03-31 22:28

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
wydaje mi sie ze spadac, potrzebna jest duza korekta na tej spolce, przeszedlem na krotka i wydaje mi sie ze jeszcze spadnie w granice 11zl.

Post: #12 
2009-04-29 08:24

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
nie kupujcie tego dziadostwa.Lepiej kupić PKN Orlen. Ja kupiłem, i nie żałuję.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7410.5+0.61%17:59
Nasdaq10029448.0+0.34%17:58
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI70.5-3.72%17:59
Złoto4001.3-2.65%17:59
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29142+0.20%17:59
CHF/PLN4.65317+0.14%17:59
USD/PLN3.78112+0.50%17:59
EUR/USD1.13496-0.30%17:59
GBP/USD1.31583-0.33%17:59
USD/JPY161.751+0.14%17:59
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl