Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Dwie Propozycje
Wyświetleń: 4389. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2009-03-09 17:05

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31813
17
rozwiń pierwszy punkt - co dokładniej masz na myśli i jakbyś chciał by to wyglądało

co do punktu drugiego - do zrobienia - myślę że od następnego sezonu będzie takie coś w przygotowywanej stronie ze statystykami serwisu.
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #2 
2009-03-09 17:14

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
np. tak jak teraz wpisuję odpowiedź (dodaj nowy komentarz) to jeszcze małą graficzkę chciałbym wrzucić na ten temat (np. max 400 na 400 piks.)

Jeśli pisze się o jakiejś żeczy np. o kghm to można zrobić screena danej statystyki i wyciąć samą statystykę (np. wielkości sz.400 wys.300 pikseli) i dodać wraz z komentarzem

Post: #3 
2009-03-09 17:18

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31813
17
hmm
zdjęcie w formie pliku - uploadowanego na nasz serwer - czy linka (jako tag np
i zeby go potem pokazywało?
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #4 
2009-03-09 17:29

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
lepiej z dysku (C:....)
myślę że tak będzie lepiej.

Dodano 2009-03-09 17:34
Jeśli by zrobić testowo to by się zobaczyło która wersja lepsza lub tak:

| Wpisz żródło pliku: |
| z dysku: | ............ |
| url: | ............ |

Post: #5 
2009-03-09 17:42

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
To inna propoyzcja, ale może jakoś dało by radę "wpiąć" zamiast tego forum to jakieś phpBB czy coś

Post: #6 
2009-03-09 17:43

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31813
17
oj to aż tak ssie?:> wiem wiem - nie ma 99% rzeczy co phpbb ma ale przynajmniej szybko działa i jest proste :P

myśleliśmy kiedyś o phpbb ale teraz to by była masakra podłączyć je. - raczej zostaniemy przy powolnym dodawaniu elementów do tego.
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #7 
2009-03-09 17:45

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ogólnie nie jest źle ;d :P

Dodano 2009-03-09 17:59
A z prawej lub z lewej na boczku fajnie wyglądała by ankieta, najlepiej co parę dni inny temat. Np. Czy chcecie EURO? Tak/ Nie/ Niewiem itp.

Post: #8 
2009-03-09 18:03

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
1. Proponuję zrobić możliwość dodania grafiki przy wpisywaniu się w tematach forum (jak da rade).

2. Proponuję aby w rankingu oprucz wartości wszystkich portweli itp. była też zliczona cała PROWIZJA wszystkich graczy, było by to ciekawe ponieważ to napewno duża sumka


proszę o: krytyke/ propozycje/ odpowiedzi na ten temat

Post: #9 
2009-03-09 23:45

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31813
17
dodałem sonde dotyczącą euro - jak byś zmienił pytania - pisz śmiało
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #10 
2009-03-10 13:01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
dzięki

Dodano 2009-03-10 13:02
A o lini w Wykresie Portwelu (w temacie gra weekendowa-ruszamy) czytałeś?

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137840.2-0.73%16:38
WIG203663.0-0.43%16:53
WIG20 Fut3636.0-0.49%16:38
WIG20USD976.3-1.48%16:38
mWIG409626.2-0.92%16:38
sWIG8031169.4-0.23%16:38
 Notowania Świat
US LargeCap7472.4-0.38%16:53
Nasdaq10030320.2-0.28%16:52
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25125.0+0.56%16:38
Ropa WTI73.9-3.36%16:53
Złoto4200.3+0.96%16:53
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.27694+0.45%16:53
CHF/PLN4.62503+0.57%16:53
USD/PLN3.73532+0.67%16:53
EUR/USD1.14500-0.22%16:53
GBP/USD1.32639+0.23%16:53
USD/JPY161.130-0.10%16:53
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [1]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.10 18.45%
CLOUD 95.20 17.53%
GTC 2.55 9.44%
COMPERIA 6.30 8.62%
LSISOFT 53.80 7.60%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl