Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
żywiec S.A
Wyświetleń: 4869. Obserwuje: 7 osób.
Post: #1 
2007-09-17 10:30

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Spzedaje się jak rośnie, a spadki są elementarna częścia giełdy-cierpliwości.

Post: #2 
2007-09-25 12:31

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
zarobiłem na żywcu... podoba mi się ta spułka... radzę sprzedawać jesli ktoś ma duzo akcji.

Post: #3 
2007-09-29 18:12

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ok dzieki ale ja jeszcze chyba troche poczekam

Post: #4 
2007-10-09 21:16

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Boze teraz sie nie inwestuje w zywca! Sprzedawaj Go poniewaz idzie zima a zywiec sprzedaje sie najlepiej w lato. Pzdr

Post: #5 
2007-10-09 22:04

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Żywiec poszedł w góre troche uważam że należy zostawić sobie go jeszcze na jakiś czas.

Post: #6 
2007-10-10 22:01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Mocno przeszacowana, wystarczy spojrzeć na wskaźniki P/E czy P/BV. Poza tym spójrzcie jakie były na niej obroty kiedy szła w górę. Radzę wziąć na krótką sprzedaż. W kilka tygodni powinna przynieść spore zyski.

Post: #7 
2008-10-15 16:10

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ja nadal trzymam ;] mysle ze jeszcze jakis tydzien moze dwa i wyzbede sie ich ;P

Post: #8 
2008-10-15 23:44

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Radzę trzymać. Jeżeli ktoś twierdzi, że Żywca sprzedaje się latem to można jeszcze trochę poczekać

-------------------------------
Najskuteczniejsze poradniki w polskim Internecie
http://zlotemysli.pl/tde.php

Post: #9 
2008-10-15 23:44

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ostatnio kupiłem żywca czy juz radzicie abym go sprzedał bo ostatnio poszedł troche w dół..

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137468.5-0.44%06-23
WIG203644.4-0.41%06-23
WIG20 Fut3626.0-0.55%06-23
WIG20USD968.7-1.12%06-23
mWIG409550.8-0.86%06-23
sWIG8031052.5-0.50%06-23
 Notowania Świat
US BlueChip51666.8-0.09%06-23
S&P500 Fut7456.0+0.14%7:20
Nikkei69390.4-0.57%7:15
DAX24893.6-0.98%06-23
Ropa WTI72.7-0.55%7:30
Złoto4076.1-0.83%7:30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28144-0.03%7:30
CHF/PLN4.64581-0.02%7:30
USD/PLN3.76655+0.11%7:30
EUR/USD1.13670-0.15%7:30
GBP/USD1.31957-0.05%7:30
USD/JPY161.606+0.05%7:30
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 0.00%
GTC 2.62 0.00%
CLOUD 105.00 0.00%
ARTIFEX 22.35 0.00%
NEXITY 0.90 0.00%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl