Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
kiedy restart?
Wyświetleń: 3406. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2009-07-31 11:26

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Kiedy bedzie resetowanie kasy do 100k dla kazdego? ;-)

Post: #2 
2009-07-31 15:08

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1512
Shouty: 31789
17
dlaczego pytasz?:D

daj powody za lub przeciw - zaleznie która opcja ci bardziej odpowiada to przemyślimy sprawę
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2009-07-31 15:56

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
temat restartu był rozpoczęty , omawianany lecz nieskończony.

Post: #4 
2009-08-02 12:37

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
a ja jestem przeciw restartowi. po co to robic bez konieczności?? skoro wszystko działa poprawnie. a jeśli ktoś che zacząć od nowa to jest przecież opcja zeruj konto w profilu

Post: #5 
2009-08-03 08:32

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
myslalem ze pooprostu maie tutaj restarty cykliczne bo ja narazie zrobilem 25% i poprostu chcialem sie nastawic na nowy start;-)

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG133788.8-1.24%13:35
WIG203594.0-1.27%13:50
WIG20 Fut3548.0-1.31%13:35
WIG20USD977.0-1.62%13:35
mWIG409386.5-1.42%13:35
sWIG8031445.3-1.08%13:35
 Notowania Świat
US BlueChip50872.1+0.17%06-09
S&P500 Fut7309.0-1.13%13:40
Nikkei64179.3-1.89%8:45
DAX24175.5-1.05%13:35
Ropa WTI89.9+1.94%13:50
Złoto4156.0-2.43%13:50
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.24884+0.14%13:50
CHF/PLN4.60684+0.01%13:50
USD/PLN3.68257+0.15%13:50
EUR/USD1.15377-0.01%13:50
GBP/USD1.33791+0.07%13:50
USD/JPY160.516+0.10%13:50
Forum
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» GRAGIELDOWA.PL [4]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
» CREOTECH QUANTUM S.A - prośba o... [1]
» Prośba o usunięcie QRT [0][QRT]
» Realizacja zlecenia zakupu o... [0][ING]
Wzrosty Spadki Staty
VOXEL 117.20 -1.01%
COMP 94.10 -0.53%
FEERUM 16.90 -0.29%
MOSTALZAB 6.23 -1.89%
LSISOFT 46.00 -0.43%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015