Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Czy BIOTON pójdzie w górę ???
Wyświetleń: 6728. Obserwuje: 6 osób.
Post: #1 
2010-10-28 14:54

marcinos

Płock
Posty: 24
Shouty: 722
0
Witam!. Jak myślicie, że BIOTON to dobra inwestycja? Narazie mamy zawirowania 0.19-0.20 nic więcej. Jak sądzicie ?

Post: #2 
2010-10-28 14:59
Cena waloru: 0.19

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
sam czekam az pojdzie na 21 ale czytajac http://www.parkiet.com/artykul/7,981041_Bioton--Konkurencyjna-insulina-bedzie-tansza.html nie rokuje najlepiej

Post: #3 
2010-10-28 15:11
Cena waloru: 0.19

marcinos

Płock
Posty: 24
Shouty: 722
0
to już sam nie wiem. może by to sprzedał bo na dobre sie nie zanosi

Post: #4 
2010-10-28 17:33
Cena waloru: 0.19

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
marcinos napisał:
Witam!. Jak myślicie, że BIOTON to dobra inwestycja? Narazie mamy zawirowania 0.19-0.20 nic więcej. Jak sądzicie ?


Popatrz na wykres biotonu www.BullOrBear.pl i zastanów się.

Post: #5 
2010-10-29 20:41
Cena waloru: 0.19

mariusz1982

Będzin
Posty: 5
Shouty: 1
0
Chcesz utopić kasę kupuj Bioton !
Póki się nie wybije z tej konsolidacji to bez sensu.
Niech przebije 0,27 potem korekta i dopiero można wejść na nowy szczyt.
Poczatkujesz to popatrz na kghm w 2 lata zrobi 280-300 zł.Czemu?Bo wykres tak mówi-ale zawsze załóż że może kłamać.To jest giełda - loteria/tu można jedno -ograniczyć straty-a zyski są do nieba-kosmos/.
Jak jeszcze troche odda to warto wchodzić ok.115 do tego placi co roku dywidendy.
A jak chcesz więcej zarobić w 2 lata to musisz sie trochę podszkolić

Post: #6 
2010-10-29 23:32
Cena waloru: 0.19

MarioT

Zabrze
Posty: 1
Shouty: 1374
0
Z tym biotonem to dołozyłes do pieca Tak jak kolega Marekno pisze ta tendencja cechuje Bioton , wahania -5% do 5+ w ciagu dnia

Post: #7 
2010-11-02 10:12
Cena waloru: 0.18

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dajcie sobie spokoj z biotonem i innymi smieciowymi spolkami. Jest wiele innych lepszych inwestycji.

Post: #8 
2010-11-03 19:50
Cena waloru: 0.18

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
np? ;p

Post: #9 
2010-11-08 08:09
Cena waloru: 0.19

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
NP ABMSOLID. Kupno po 26,15 SL na 23,9. Jak wejdzie i bedzie isc preznie to trzymaj i zamknij wedle wlasnej strategii jak po wybiciu wroci i bedzie sie pitolic to po 3 dniach zamknij z palca.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138445.3-0.29%13:38
WIG203667.1-0.32%13:53
WIG20 Fut3653.0-0.03%13:37
WIG20USD985.2-0.59%13:38
mWIG409656.0-0.61%13:38
sWIG8031199.7-0.13%13:38
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7562.5+0.08%13:43
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24977.7-0.03%13:38
Ropa WTI75.2-1.67%13:53
Złoto4202.5+1.02%13:53
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26748+0.23%13:53
CHF/PLN4.60991+0.24%13:53
USD/PLN3.72670+0.44%13:53
EUR/USD1.14511-0.22%13:53
GBP/USD1.32397+0.05%13:53
USD/JPY161.750+0.28%13:53
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 97.00 19.75%
SEKO 12.50 9.17%
COMPERIA 6.25 7.76%
COLUMBUS 2.83 6.59%
MENNICA 40.80 5.97%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl