Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Czy BIOTON pójdzie w górę ???
Wyświetleń: 6727. Obserwuje: 6 osób.
Post: #1 
2010-10-28 14:54

marcinos

Płock
Posty: 24
Shouty: 722
0
Witam!. Jak myślicie, że BIOTON to dobra inwestycja? Narazie mamy zawirowania 0.19-0.20 nic więcej. Jak sądzicie ?

Post: #2 
2010-10-28 14:59
Cena waloru: 0.19

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
sam czekam az pojdzie na 21 ale czytajac http://www.parkiet.com/artykul/7,981041_Bioton--Konkurencyjna-insulina-bedzie-tansza.html nie rokuje najlepiej

Post: #3 
2010-10-28 15:11
Cena waloru: 0.19

marcinos

Płock
Posty: 24
Shouty: 722
0
to już sam nie wiem. może by to sprzedał bo na dobre sie nie zanosi

Post: #4 
2010-10-28 17:33
Cena waloru: 0.19

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
marcinos napisał:
Witam!. Jak myślicie, że BIOTON to dobra inwestycja? Narazie mamy zawirowania 0.19-0.20 nic więcej. Jak sądzicie ?


Popatrz na wykres biotonu www.BullOrBear.pl i zastanów się.

Post: #5 
2010-10-29 20:41
Cena waloru: 0.19

mariusz1982

Będzin
Posty: 5
Shouty: 1
0
Chcesz utopić kasę kupuj Bioton !
Póki się nie wybije z tej konsolidacji to bez sensu.
Niech przebije 0,27 potem korekta i dopiero można wejść na nowy szczyt.
Poczatkujesz to popatrz na kghm w 2 lata zrobi 280-300 zł.Czemu?Bo wykres tak mówi-ale zawsze załóż że może kłamać.To jest giełda - loteria/tu można jedno -ograniczyć straty-a zyski są do nieba-kosmos/.
Jak jeszcze troche odda to warto wchodzić ok.115 do tego placi co roku dywidendy.
A jak chcesz więcej zarobić w 2 lata to musisz sie trochę podszkolić

Post: #6 
2010-10-29 23:32
Cena waloru: 0.19

MarioT

Zabrze
Posty: 1
Shouty: 1374
0
Z tym biotonem to dołozyłes do pieca Tak jak kolega Marekno pisze ta tendencja cechuje Bioton , wahania -5% do 5+ w ciagu dnia

Post: #7 
2010-11-02 10:12
Cena waloru: 0.18

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dajcie sobie spokoj z biotonem i innymi smieciowymi spolkami. Jest wiele innych lepszych inwestycji.

Post: #8 
2010-11-03 19:50
Cena waloru: 0.18

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
np? ;p

Post: #9 
2010-11-08 08:09
Cena waloru: 0.19

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
NP ABMSOLID. Kupno po 26,15 SL na 23,9. Jak wejdzie i bedzie isc preznie to trzymaj i zamknij wedle wlasnej strategii jak po wybiciu wroci i bedzie sie pitolic to po 3 dniach zamknij z palca.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138202.6-0.47%12:14
WIG203664.4-0.39%12:29
WIG20 Fut3646.0-0.22%12:13
WIG20USD983.1-0.80%12:14
mWIG409663.1-0.54%12:14
sWIG8031178.4-0.20%12:14
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7563.8+0.10%12:19
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24926.4-0.24%12:14
Ropa WTI75.4-1.49%12:29
Złoto4209.4+1.18%12:29
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.27007+0.29%12:29
CHF/PLN4.61402+0.33%12:29
USD/PLN3.72629+0.43%12:29
EUR/USD1.14593-0.14%12:29
GBP/USD1.32407+0.06%12:29
USD/JPY161.691+0.25%12:29
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 91.00 12.35%
COMPERIA 6.20 6.90%
MENNICA 41.00 6.49%
ALTA 1.69 6.29%
COLUMBUS 2.82 6.03%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl