Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Statica - konto maklerskie
Wyświetleń: 4276. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2010-11-17 19:02

stones

Gdańsk/Hamburg
Posty: 119
Shouty: 4520
0
Szukam darmowego konta maklerskiego (tzn. konto na których nie ma żadnych dodatkowych opłat jak np. za otworzenie rachunku maklerskiego lub doroczna wpłata za prowadzenie takiego konta) gdzie mogę za darmo korzystać z programu Statica (najlepiej Statica 3 max). Prowizje od zleceń mnie nie interesują, mogą być nawet 2% lub wyższe :P . Chodzi mi tylko o ten program, żebym mógł z niego korzystać za darmo.
Narazie używam NOL 3 i do końca nie jestem z niego zadowolony...
Nie prognozuję przyszłego kursu, tylko buduję możliwy scenariusz
https://at-trader.blogspot.com/

Post: #2 
2010-11-17 20:22

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Nie jestem do końca pewien ale jak jesteś studentem to możesz z BZWBK "młody rekin" i tam masz do uzycia Amibroker dobry do analizy technicznej nawet przystępny program Pozdrawiam

Post: #3 
2010-12-06 17:05

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Nie wiem czy jest jakiś dom maklerski który daje możliwość korzystania z tego programu, większość ma NOL3 lub jakiś swój webowy odpowiednik. Jeśli zależy Ci na darmowej analizie technicznej spółek w trybie rzeczywistym to pozostaje ci tylko NOL3.
Jeśli szukasz jakiegoś zaawansowanego narzędzia to np. AmiBroker który jest "za darmo" jeśli wykupisz np w WBK pakiet pełnych notowań za jakieś 100 zł/m-c.
Jeśli szukasz natomiast czegoś po prostu do analizy technicznej i za darmo to masz do wyboru applety javy na stronach domów maklerskich lub portalach finansowych lub jakiś darmowy program do AT ja mogę polecić w pełni darmowy program PowerTrader (www.powertrader.pl.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138075.5-0.56%06-22
WIG203659.5-0.53%06-22
WIG20 Fut3646.0-0.22%06-22
WIG20USD979.7-1.14%06-22
mWIG409633.8-0.84%06-22
sWIG8031207.2-0.11%06-22
 Notowania Świat
US BlueChip51712.7+0.29%06-22
S&P500 Fut7532.0-0.12%1:59
Nikkei71096.8-1.74%6:44
DAX25139.7+0.62%06-22
Ropa WTI73.8-0.45%6:59
Złoto4117.9-1.76%6:59
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.27750+0.13%6:59
CHF/PLN4.62847+0.13%6:59
USD/PLN3.74559+0.20%6:59
EUR/USD1.14201-0.08%6:59
GBP/USD1.32357-0.10%6:59
USD/JPY161.612+0.04%6:59
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [1]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 96.80 19.51%
OPTEAM 6.05 17.48%
COMPERIA 6.30 8.62%
ATLANTAPL 20.90 7.73%
LSISOFT 53.80 7.60%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl