Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Limit
Wyświetleń: 41872. Obserwuje: 11 osób.
Post: #21 
2008-01-29 21:23

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Mam tylko prośbę nie rób tylko DayTrading-u bo jak zależy tobie tylko na cyferkach to lepiej wogule nie graj a jeżeli chcesz sie czegoś nauczyć to zainwestuj i czekaj aż stawka wzrośnie o np. 400% jak w Atlantis

Post: #22 
2008-01-31 10:09

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Widzę że jednak jest blokada na kupno groszowych spółek, kupiłem za dużą kwotę akcji i obcięło mi portfel o połowę środków które z mozołem zarabiałem, mogli by o tym przynajmniej poinformować...

Post: #23 
2008-01-31 11:03

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Nie mozliwe, moze na czyms straciles poprostu kupe kasy ... Jeden blad i sznurek ...

Post: #24 
2008-01-31 11:08

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No właśnie w tym czasie nic innego nie miałem, wszystkie inne sprzedałem wczoraj...

Post: #25 
2008-01-31 11:18

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
gtogol13właśnie od tego jest giełda aby kupować kiedy rośnie i sprzedawać kiedy maleje a jeżeli wedłóg ciebie powinno się wsadzić 100,000 w jedno i czekać może wzrośnie może nie i przyglądać się to widze że niebardzo się nadajesz do gry na giełdzie może powinieneś spróbować w funduszach inwestycyjnych tam przy tej kwocie masz dość wysokie oprocentowanie i raczej pewny zysk(zależy od tego czy świadomie wybierzesz fundusz czy bardziej liczysz na szczęście)

Post: #26 
2008-01-31 14:07

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Kupilem akcje TOORA gdy byla za 0,80zł a jest za 1.31zł 63% zysku JESTEM BOGATY

Post: #27 
2008-01-31 14:51

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
to pogratulujmy sobie bo ja również kupiłem akcje tora i zarobiłem 30 tysięcy jak narazie:D:D:D

Post: #28 
2008-01-31 16:01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Jest jakis limit co do zakupu ilosci akcji ?? Jak tak to jaki albo gdzie go szukac bo za zadne skarby nie moge kupic dzisiaj Fona. Moze cos z serwem jest ?? Wy tez nie mozecie nic kupic ??

Post: #29 
2008-01-31 16:01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
tora jeszcze rośnie!!!!!!!!!!!!!!!!!ludzie inwestujcie!!!!!!!!!!!ja już mam 80%STOPY ZWROTU

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139102.0+0.18%9:13
WIG203691.9+0.35%9:28
WIG20 Fut3676.0+0.60%9:13
WIG20USD992.9+0.19%9:13
mWIG409703.5-0.12%9:13
sWIG8031115.9-0.40%9:13
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7567.0+0.14%9:18
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25042.0+0.22%9:13
Ropa WTI75.5-1.31%9:28
Złoto4197.3+0.89%9:28
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26099+0.07%9:28
CHF/PLN4.60292+0.09%9:28
USD/PLN3.72022+0.27%9:28
EUR/USD1.14536-0.19%9:28
GBP/USD1.32035-0.23%9:28
USD/JPY161.736+0.28%9:28
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 85.20 5.19%
PURE 2.73 5.00%
MAXCOM 6.38 4.59%
VERCOM 120.00 4.35%
IPOPEMA 7.48 3.89%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl