Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Czemu nie moge Sprzedać i czemu nie znajduje spółki?
Wyświetleń: 9264. Obserwuje: 14 osób.
Post: #1 
2013-07-23 12:26

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam Panie Administratorze. Planuje zainwestować kilkadziesiąt. Czemu nie mogę wyszukać Spółki która zrobiła mi 10% czemu nie mogę sprzedać tych Akcji. Proszę i Pozdrawiam...

Post: #2 
2013-07-23 12:27

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Wchodzisz w portfel i dajesz na dole sprzedaż akcji czy próbujesz w zleceniu...? może nie możesz znaleźć spółki bo patrzysz na zły indeks. Pozdro

Post: #3 
2013-07-23 12:33

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Właśnie, próbuje w zleceniu. Czyli? Teraz pisze to nie spojrzę. za 15min Plis.

Dodano 2013-07-23 12:38
Dam sobie rade tylko co z tą płynnością???

Post: #4 
2013-07-23 12:39

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Akcje kupujesz w zleceniu a sprzedajesz w zakładce portfel. Czyli wejdź do "portfela" i na samym dole widząc swoje akcje w tabelce po prawej stronie masz "sprzedaj" pozdro

Post: #5 
2013-07-23 12:43

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Wiem panie Administratorze. Nie da się nic z tą spółką zrobić aczkolwiek notowania są wyświetlane na bieżąco. co to są rozgrywki??? Bardzo z góry dziękuję

Post: #6 
2013-07-23 12:45

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No jeżeli nie możesz się jej pozbyć z zakładki portfel to masz buga prawdopdobnie, aczkolwiek wczesniej pisałeś ze próbujesz sprzedac w zleceniu rozgrywki to są gry zakładane przez graczy- dodatkowe portfele z osobną gotówką gdzie próbujesz inwestować tak samo jak i tu, tylko w poszczególnych indeksach z tego co zauważyłem

P.S nie jestem Administratorem :D

Edytowany 4 raz-y, ostatni raz: 2020-07-18 17:28:55

Post: #7 
2013-07-23 12:53

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dzięki. Rozumiem trochę w między czasie czytałem. Powodzenia , nie umiem jeszcze zarabiać ale już umiem nie tracić. Pozdrawiam.

Dodano 2013-07-23 13:21
Brak wybranej spółki. Kurde fajnie mogę zarabiać 300zł bez wychodzenia z domu ale spółka znika z systemu. Czy ktoś wie o co tu chodzi Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych...

Post: #8 
2013-07-23 13:39

Anaheim666

Posty: 3
Shouty: 0
0
Mam to samo z Telestradą...nie mogę jej sprzedać bo jej rzekomo nie ma w systemie.

Post: #9 
2013-07-23 14:31

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
jeśli jakiejś spółki nie da się sprzedać/usunąć z portfela (bo nie jest dostępna z poziomu zleceń)- poproszę o sprawdzenie czy spółka nie zmieniła nazwy lub co się w rzeczywistości z nią stało - wtedy odblokuje jej usuwanie lub poprawię ją.
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #10 
2013-07-23 19:16

Marcin3066

Posty: 3
Shouty: 1
0
Mam podobny problem ze spółka blackpoint. Mimo posiadania w portfelu nie da sie jej sprzedać.

Post: #11 
2013-07-24 09:45

Anaheim666

Posty: 3
Shouty: 0
0
Zrobicie coś z tą Telestradą, bo nie można jej sprzedać w żaden sposób.

Post: #12 
2013-07-24 14:18

lopaciuk

Gdańsk
Posty: 1
Shouty: 0
0
ORAZ FOREVEREN...

Post: #13 
2013-07-24 14:37

m3chanik

Gdańsk
Posty: 3
Shouty: 0
0
... I NEMEX

Post: #14 
2013-07-24 17:50

alex150

Warszawa rules
Posty: 29
Shouty: 0
0
broadgate
kupiłem ich jakiś czas temu to portfela podstawowego i teraz widzę, że nie mogę ich sprzedać ani dokupić.
chciałbym ich jeszcze trochę potrzymać, ale z zamierzeniem sprzedaży.
czemu mogłem ich kupić a nie mogę sprzedać?

oczywiście liczy mi się to do wartości mojego portfela

proszę o info
jupikajej madafaka

Post: #15 
2013-07-25 11:18

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
Ok, pogrzebałem i znalazłem źródło problemu.
W poprzednim tygodniu aktualizowałem grupy notowań (które gpw po raz pierwszy zmieniła w momencie wprowadzania UTP). Niestety przez pomyłkę na jeden dzień odblokowałem możliwość zakupu spółek NewConnect do portfeli głównych - i to są właśnie te spółki - BROADGATE, NEMEX, TELESTRADA, które z powodu wyłączenia NC na portfelach głównych teraz nie można się pozbyć...
Pomyślę nad rozwiązaniem - ale najprawdopodobniej usunę je ręcznie i przywrócę gotówkę wydaną na ich zakup.
Przepraszam za zamieszanie, niestety czasami tak się zdarza przy aktualizacjach
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #16 
2013-07-26 16:01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
to samo ze spółką PLASMA

Post: #17 
2013-07-30 09:42

m3chanik

Gdańsk
Posty: 3
Shouty: 0
0
...zostałem z akcjami NewConnect w głównym portfelu i jestem zblokowany - od "x" czasu!
zaradźcie coś bo grać się nie da..
..pozdr

Post: #18 
2013-07-30 09:44

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
możesz zrestartować swój portfel podstawowy w ustawieniach

Post: #19 
2013-07-30 14:28

m3chanik

Gdańsk
Posty: 3
Shouty: 0
0
MAM NA NIM 250TYŚ. JAKI SENS RESETOWAĆ?

Post: #20 
2013-07-31 17:00

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
najpóźniej do jutra wieczora postaram się rozwiązać ten problem, przepraszam za zwłokę ale nie jest to takie proste i zautomatyzować się nie da niestety tego
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139198.5+0.25%9:24
WIG203686.7+0.21%9:39
WIG20 Fut3680.0+0.71%9:24
WIG20USD992.9+0.19%9:24
mWIG409701.1-0.15%9:24
sWIG8031158.3-0.27%9:24
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7565.8+0.13%9:29
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25053.8+0.27%9:23
Ropa WTI75.6-1.19%9:39
Złoto4196.9+0.88%9:39
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26242+0.11%9:39
CHF/PLN4.60465+0.12%9:39
USD/PLN3.72420+0.37%9:39
EUR/USD1.14452-0.27%9:39
GBP/USD1.31937-0.30%9:39
USD/JPY161.740+0.28%9:39
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 86.00 6.17%
MENNICA 40.50 5.19%
MAXCOM 6.38 4.59%
IPOPEMA 7.48 3.89%
WASKO 6.44 3.87%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl