Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
pytanko(gra)! prawie rok temu kupiłem 14zach za 50 000 i... zniknął z giełdy
Wyświetleń: 11137. Obserwuje: 8 osób.
Post: #21 
2010-11-03 16:30

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Marudzenia c.d..... P. Silvestris - co z moim "kwiatkiem" (14zach) - ratuj!!!

Post: #22 
2010-11-03 16:36

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
spróbuj teraz - dodałem 14zach do listy spółek do usunięcia

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2010-11-03 16:36:40
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #23 
2010-11-04 09:16

belfer

Posty: 68
Shouty: 0
0
jeszcze HOOP
https://cel-6zer.blogspot.com/

Post: #24 
2010-11-04 10:45

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
odblokowane
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #25 
2010-11-04 12:03

roosau

Silesia
Posty: 1
Shouty: 0
0
Ze spółką "TETA" również jest podobny problem

Post: #26 
2010-11-04 12:08

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
odblokowane - teta - przymusowy wykup akcji przez akcjonariusza wiekszosciowego
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #27 
2010-11-04 17:56

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Silvestris napisał:
spróbuj teraz - dodałem 14zach do listy spółek do usunięcia

nadal pokazuje, że nie istnieje spółka ( przy zleceniu), chyba że czegoś nie kminię, pozdr.

Post: #28 
2010-11-04 18:01

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
wejdz do portfela i kliknij sprzedaj - powinno sie dac
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #29 
2010-11-05 10:22

belfer

Posty: 68
Shouty: 0
0
hoop poszło. dzięki
https://cel-6zer.blogspot.com/

Post: #30 
2010-11-08 19:04

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Silvestris napisał:
wejdz do portfela i kliknij sprzedaj - powinno sie dac

pojawia się "wybrana spółka nie istnieje" i nic się nie zmieniło...

Dodano 2010-11-09 21:38
ARRES napisał:
Silvestris napisał:
wejdz do portfela i kliknij sprzedaj - powinno sie dac
pojawia się "wybrana spółka nie istnieje" i nic się nie zmieniło...

Do admin tech; Nic nie można zrobić z (14zach na 50.000 zaśmieca wirtualny biznes)??
Czy po wyrejestrowaniu się z GG, będę mógł mieć( ponownie się rejestrując) swój login i hasło - proszę o odpowiedzi....

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2020-07-18 17:28:55

Post: #31 
2010-11-09 23:26

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
przetestowalem i poprawiłem drobny błąd w tym, już da sie 14n wyprzedać

ogolnie - mozesz po prostu wyzerowac portfel - opcja dostepna jest z poziomu profilu - tylko uwaga mozna to zrobic tylko raz, tyle ze raz na pare miesiecy kasuje ten status i mozna to zrobic ponownie
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #32 
2010-11-10 16:46

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Silvestris napisał:
przetestowalem i poprawiłem drobny błąd w tym, już da sie 14n wyprzedać

ogolnie - mozesz po prostu wyzerowac portfel - opcja dostepna jest z poziomu profilu - tylko uwaga mozna to zrobic tylko raz, tyle ze raz na pare miesiecy kasuje ten status i mozna to zrobic ponownie

zlecenie pkc złożone - poszło, czekamy na realizację tymczasem - dziękuję. Zuch Silvestris.(oby mi zdjęło...)

Post: #33 
2011-01-09 17:31

kileh

Gdańsk
Posty: 32
Shouty: 433
0
Jak to jest w realu jak kupię jakąś akcje i później "zniknie" z giełdy a ja nadal ją będę miał w portfelu?

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139076.5+0.16%9:14
WIG203692.6+0.37%9:29
WIG20 Fut3675.0+0.57%9:14
WIG20USD992.0+0.10%9:14
mWIG409701.4-0.14%9:14
sWIG8031137.4-0.33%9:14
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7566.8+0.14%9:19
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25039.3+0.21%9:13
Ropa WTI75.5-1.31%9:29
Złoto4197.3+0.89%9:29
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26094+0.07%9:29
CHF/PLN4.60295+0.09%9:29
USD/PLN3.72042+0.27%9:29
EUR/USD1.14531-0.20%9:29
GBP/USD1.32035-0.23%9:29
USD/JPY161.730+0.27%9:29
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 85.20 5.19%
PURE 2.73 5.00%
MAXCOM 6.38 4.59%
VERCOM 120.00 4.35%
IPOPEMA 7.48 3.89%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl