Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
KHHM :)
Wyświetleń: 56799. Obserwuje: 47 osób.
Post: #41 
2009-03-16 16:05

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Już idzie w górę - kupuję!

Post: #42 
2009-03-23 16:17

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
o qwa u mnie przebilo linie oporu, nie wiem czy dobrze to sprawdzilem, bo tylko tak na chybcika... oj teraz to juz sie boje w to inwestowac po tych dzisiejszych 7 %

Post: #43 
2009-03-23 18:35

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
jak dla mnie kghm jest juz za drogi a co do cen z przeszlosci to kosztowala ponad 100 za akcje ale zaowarzcie ze byla hossa a teraz jest bessa ]:

Post: #44 
2009-03-24 15:18

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Kghm to byla zdecydowanie dobra inwestycja. Ja wykrecilem ponad 100 % zysku w niecale pol roku

Post: #45 
2009-03-24 15:23

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
saygoodbye oj to widze ze sie nauczyles grac na gieldzie, bo z tego co wywnioskowalem tylko w kghm zainwestowales i sie pozegnales z gielda no masakra to jest jakas....

Post: #46 
2009-03-24 19:43

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
a ja wracam po miesiącu przerwy, spojżalem do portfela a tam 1000 akcji kghm ze stopą zwrotu 59% chyba je jeszcze potrzymam z dzien dwa i sprzedam

Post: #47 
2009-03-25 21:48

marjez

Olsztyn
Posty: 6
Shouty: 15
0
kupiłem za 50 tys. i niech się dzieje wola nieba... :D

Post: #48 
2009-03-26 16:35

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ja zainwestowale w kghm i mam stpe zwrotu 57 procent

Post: #49 
2009-03-26 20:26

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
no to ja chyba najlepiej kupiłem za 28.50 a stope zwrotu mam powyżej 70% (tfu tfu) co by nie zapeszyć :D

Post: #50 
2009-03-30 16:52

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ja mam po 29 :P heheh tez niezle :P

Post: #51 
2009-03-30 20:33

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
teraz spada cos;(

Post: #52 
2009-03-31 09:52

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
jak jest z kupnem/sprzedaza? jak wpisze ze chce kupic np po 2zł a ktoś bedzie sprzedawał po 1,5zł to komu to sprzeda? temu kto najwiecej czy jak?

Post: #53 
2009-03-31 10:31

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
niemożliwie wysoko idzie ten kurs. Wkrótce moze zacząć spadać...

Post: #54 
2009-04-07 21:06

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja nie jestem doświadczonym graczem giełdowym, ale wychodze na + właśnie dzięki KGHMowi.Wszystko nadal mam na dużym - ale KGHM zwraca mi wszytkie straty bo mam go nawet na +85%:D

Post: #55 
2009-04-10 19:11

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
w kgh trzeba bylo inwestowac 4 miesiace temu od tamtego momentu wrosl o 90% teraz na takie duze wzrosty nie ma co liczyc , szkoda kapitalu na kghm lepiej kupic akcje innych spolek z wig20 przy obecnej tendencji wzrostowej , ktora napewno sie utrzyma .

Post: #56 
2009-04-13 18:11

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2009-06-07 16:44:37

Post: #57 
2009-04-14 11:07

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
kghm zacznie juz spadac, wiec wogole nie oplaca sie w niego inwestowac... coz taka wola nieba, z nia sie zawsze zgadzac trzeba

Post: #58 
2009-04-27 00:21

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
stopa zwrotu : 102 % i się Cieszyć ładnie :P

Post: #59 
2009-05-04 09:26

mlody_mrozek

Gorlice
Posty: 2
Shouty: 0
0
117 % :D

Post: #60 
2009-05-07 15:34

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
122 % :D

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137973.3-0.63%10:35
WIG203652.5-0.72%10:50
WIG20 Fut3639.0-0.41%10:35
WIG20USD981.0-1.01%10:35
mWIG409660.2-0.57%10:35
sWIG8031170.9-0.23%10:35
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7558.0+0.02%10:40
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24962.8-0.09%10:35
Ropa WTI75.3-1.57%10:50
Złoto4195.5+0.85%10:50
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26893+0.26%10:50
CHF/PLN4.61388+0.33%10:50
USD/PLN3.72793+0.47%10:50
EUR/USD1.14512-0.21%10:50
GBP/USD1.32094-0.18%10:50
USD/JPY161.770+0.30%10:50
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 89.40 10.37%
MENNICA 41.30 7.27%
ALTA 1.71 7.23%
GTC 2.45 5.15%
DIGITANET 274.40 5.13%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl