Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Pora na odbicie... KGHM
Wyświetleń: 40846. Obserwuje: 12 osób.
Post: #41 
2016-04-22 12:00
Cena waloru: 74.30

sth2die4

Wwa
Posty: 151
Shouty: 5649
0
i cały zysk zjedzony

Post: #42 
2016-04-22 12:26
Cena waloru: 74.69

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
hmm... Zauważyłem dziwną tendencję.
Wrzucam wykres przy 71,50 - mija 3 dni ktoś wsiada po 3 dniach grubych wzrostów a potem dziwienie że jest mała cofka i zyski zżarło.
Panowie, trzeba troszkę cierpliwości i wyczekania na wejście a nie ładowanie się bo się extaza na rynku pojawia :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #43 
2016-04-22 12:28
Cena waloru: 74.61

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
A teraz pora na jazdę na miedzi :D

Wiadomo co to znaczy :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #44 
2016-04-22 13:30
Cena waloru: 74.54

Multimaestro

Toruń
Posty: 127
Shouty: 5040
1
Zdecydowanie za dużo linii, żebym w piątek po zajęciach wiedział o co chodzi... :D
Pewność siebie jest naszą siłą

Post: #45 
2016-04-22 13:33
Cena waloru: 74.71

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Multi skup się na niebieskich liniach
mamy tam coś jakby odchylone oRGR plus podwójne dno. Przechyl głowę w prawo
P.s. Dodałem specjalnie dla Ciebie wpis o mbanku :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #46 
2016-04-22 13:36
Cena waloru: 74.69

Multimaestro

Toruń
Posty: 127
Shouty: 5040
1
Zjadę snickersa i nagle mnie oświeciło !
A co do mbanku zabieram się za czytanie :D
Pewność siebie jest naszą siłą

Post: #47 
2016-04-25 22:45
Cena waloru: 73.95

tomerus74

Posty: 33
Shouty: 370
0
http://www.nettg.pl/news/135297/chiny-magazynuja-miedz-kghm-biednieje
...ograniczaj zaufanie do minimum,nawet najlepszy przyjaciel zawodzi

Post: #48 
2016-05-05 07:48
Cena waloru: 70.43

kynio85

Białogórne
Posty: 2
Shouty: 4
0
Arni, co z tym KGHM?
Czyżby znów "strefa szatana"??
Miedź cały czas w dół, indeksy też dołują, słabo to wygląda gdyby miedziak miał podciągnąć do tej "setki"

Post: #49 
2016-05-05 13:03
Cena waloru: 68.57

Bartt87

Międzyzdroje
Posty: 110
Shouty: 0
0
miało być szybkie i przyjemne 10% :D przy takich informacjach prędko to raczej nie nastąpi... Ja czekam, kupując kghm liczyłem się z takim scenariuszem.

Post: #50 
2016-05-16 11:55
Cena waloru: 65.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Glodman Sachs rekomendował już jakiś czas temu, że notowania KGHM spadną do 63.00. Nie wiem jak to się stało ale dotarli wręcz idealnie w punkt po czym odbili. Ciekawe czy duże, zagraniczne banki rzeczywiście mają taką siłę aby sterować kursami naszych polskich spółek w dłuższym terminie?

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%22:06
Nasdaq10029220.1-0.43%22:01
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI69.9-4.56%22:59
Złoto3999.3-2.70%23:00
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28806+0.12%23:10
CHF/PLN4.64658-0.00%23:10
USD/PLN3.77470+0.33%23:10
EUR/USD1.13600-0.21%23:10
GBP/USD1.31655-0.27%23:10
USD/JPY161.763+0.14%23:10
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl