Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Pora na odbicie... KGHM
Wyświetleń: 40849. Obserwuje: 12 osób.
Post: #21 
2016-03-24 10:45
Cena waloru: 73.87

sth2die4

Wwa
Posty: 151
Shouty: 5649
0
arnolddgt napisał:
sth2die4 spóźniłeś się - Alma odjeżdża :P


jakoś się boje tej ALMY ale fakt pomału się wspina.
Arni uczepiłem się Wieltona i PGS Software.
Mogę Cię prosić o analizę dla Wieltona na ten moment.

Dodano 2016-03-24 11:10
obserwuję jeszcze VOXEL. 2015 mocno poprawili wyniki - naprawdę mocno w stosunku do 2014.

Post: #22 
2016-03-24 11:22
Cena waloru: 74.25

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Troszę off topuję ale cóż - proszę:

Idealnie by było gdyby zeszło do 7 zł i wtedy odjazd, ale w poprzednim przypadku było inaczej i trzeba uważać by nie odjechało (żelazna symetria rynku)
Jeśli miałby grać to teraz kupuję pierwszy pakiet, a drugi po zejściu na 7 zł (wersja optymistyczna) lub drugi po wybiciu wierzchołka na 7,90 (wersja pesymistyczna)
Ogólnie spółka mega :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #23 
2016-03-24 12:12
Cena waloru: 73.97

sth2die4

Wwa
Posty: 151
Shouty: 5649
0
Dzięki, dzięki. Od razu nabrałem apetytu

Post: #24 
2016-03-24 12:25
Cena waloru: 73.74

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
A ja znów obszedłem się smakiem :P
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #25 
2016-03-26 01:04
Cena waloru: 74.45

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
Wracając do głównego wątku, chciałem powiedzieć, że osobiście mam nieco mętlik w głowie. Niby teoria przemawia za mega spadkami, ale z drugiej strony czuję, żeby nie podchodzić pochopnie do wykresu.
Będę się trzymał zasady małych kroczków i z oficjalnym stwierdzeniem o spadkach wstrzymam się do pokonania lokalnego swingu na poziomie 71,80 zł:


Moją pełną analizę spółki KGHM znajdziesz tutaj.


Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #26 
2016-03-31 10:02
Cena waloru: 74.76

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Lokalny trendzik pada więc jedziemy teraz na 69,50 :D
Miedź jeszcze troszkę ma miejsca na spadki więc jak osiągnie 2.125 (tak jak planowałem stud) to można skusić się na jakiegoś longa i tu i tu - choć w szaleństwa na miedziaku bym nie wierzył :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #27 
2016-04-07 10:03
Cena waloru: 69.44

sth2die4

Wwa
Posty: 151
Shouty: 5649
0
no to mamy 69,5 - czekamy na zamkniecie.
Będzie niżej czy odbicie??
Arni kilka postów wyżej pisał o 66zł

Post: #28 
2016-04-07 10:09
Cena waloru: 69.57

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
A mogę zmienić opcje? :P
Siedzimy na trendzie więc koniec spadków - jedziemy w górę.



Zakładałem nieco szybsze spadki, wtedy impetem byłoby głębiej, ale zamulał miedziak i sięgnął tylko tyle
Mam nadzieję, że będzie mi to wybaczone :P
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #29 
2016-04-11 19:00
Cena waloru: 68.65

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
altus pamiętasz??


A dzisiaj mamy tak:

Gładkie 20% :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #30 
2016-04-13 09:49
Cena waloru: 71.64

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Po osiągnięciu strefy szatana:


Zaczynamy powrót do wzrostów - pora na skuteczny atak na 80zł:


Pozdro :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #31 
2016-04-13 10:11
Cena waloru: 72.16

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
No dobra - już kilka razy mówiłem o ostatniej fali hossy, takiej okrzyczanej w mediach, że trzeba kupować itd. USA ma trochę miejsca, Dax także, a co wywoła podniecenie u nas??
Jakże inaczej - KGHM!!
Pora więc przyjrzeć się mu bliżej, najpierw wykres tygodniowy:

Dwa fioletowe opory/wsparcia poziomowe. Ten niższy na 70zł już przebity pora na drugi czyli ten na 100zł. Tam też mamy różowy trend spadkowy, a więc Panie i Panowie proponuję na dziś KGHM za 100zł!! :D
Wiadomo, że lubię oRGRy więc i teraz takowego poszukam :D A co! Uprzedzam z góry wszystkich czepiających się małej precyzji wykresu, że ich narzekania i marudzenia będą ignorowane :P


Wszystko ładnie - schludnie i znów z celem na 100zł :D
A więc otwieram dyskusję :D

Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #32 
2016-04-13 10:26
Cena waloru: 72.37

sth2die4

Wwa
Posty: 151
Shouty: 5649
0
Arnold gdzie moja (czyli Twoja) kula. hajs wysłałem a kuli nie ma...

Post: #33 
2016-04-13 10:28
Cena waloru: 72.40

Bartt87

Międzyzdroje
Posty: 110
Shouty: 0
0
ja też wchodzę ponownie w miedziaka (80 dla mnie jak najbardziej realne), na razie małym pakietem, ale jak szybko znajdzie się chętny na FORTE to jeszcze co nieco dorzucę

Dodano 2016-04-13 10:38
... i forte sprzedane, skromne 8% do przodu, teraz czekamy aż miedziowy wskoczy na 79,1 i wypad :D

Post: #34 
2016-04-15 09:09
Cena waloru: 72.79

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Czy miedź pomoże miedziakowi :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #35 
2016-04-19 16:40
Cena waloru: 74.34

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Perfekcyjnie :D


:D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #36 
2016-04-20 08:06
Cena waloru: 74.65

Zlosnik

Zlosnikowice
Posty: 38
Shouty: 29151
0
skubany

Post: #37 
2016-04-20 08:11
Cena waloru: 74.65

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Cześć Złośniku :D Kłaniam się :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #38 
2016-04-20 08:21
Cena waloru: 74.65

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Ej.. A co jeśli tworzymy wielkiego, czarnego, wiszącego Dyda?
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #39 
2016-04-20 17:04
Cena waloru: 76.10

Zlosnik

Zlosnikowice
Posty: 38
Shouty: 29151
0
trochę przegiąłeś z tym 160 :P

Post: #40 
2016-04-20 18:50
Cena waloru: 76.15

tomerus74

Posty: 33
Shouty: 370
0
http://www.nettg.pl/news/135199/gornictwo-ulewy-groza-polskiej-kopalni-miedzi
...ograniczaj zaufanie do minimum,nawet najlepszy przyjaciel zawodzi

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
Nasdaq10029220.1-0.43%06-24
Nikkei69175.0-0.88%06-24
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI70.0+0.16%1:51
Złoto4012.7+0.33%1:51
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28755-0.00%1:51
CHF/PLN4.64716-0.00%1:51
USD/PLN3.77638+0.05%1:51
EUR/USD1.13536-0.05%1:51
GBP/USD1.31645-0.01%1:51
USD/JPY161.7740.00%1:51
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl