Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Pewniaczek na ponad 50% - IntegerPL
Wyświetleń: 56632. Obserwuje: 42 osób.
Post: #121 
2017-02-06 17:37
Cena waloru: 46.00

karomann

Warszawa
Posty: 65
Shouty: 731
0
Czy to nie wygląda niepokojąco:

Post: #122 
2017-02-06 19:30
Cena waloru: 46.00

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Zapomniałeś narysować wsparcie na 40, które póki co dobrze trzyma.
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

Post: #123 
2017-02-06 20:48
Cena waloru: 46.00

karomann

Warszawa
Posty: 65
Shouty: 731
0
luczek napisał:
Zapomniałeś narysować wsparcie na 40, które póki co dobrze trzyma.

No właśnie obawiam się dojścia do 50 (gdzie widzę najbliższy opór), a potem korekty w okolice 40.

Post: #124 
2017-02-06 21:18
Cena waloru: 46.00

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Jak się obawiasz to zawsze możesz sprzedać za 50. Ja tam bedę trzymał dalej.
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

Post: #125 
2017-02-07 07:20
Cena waloru: 46.00

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
luczek uprzedziłeś mnie :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #126 
2017-02-07 09:42
Cena waloru: 46.04

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Arni m. in. od Ciebie się nauczyłem, że na giełdzie trzeba mieć cierpliwość i jaja z tytanu :D
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

Post: #127 
2017-02-07 13:49
Cena waloru: 46.00

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Dziś ITG - dał popis czystej AT, a Wy dalej zwiecie go spekułą :P
Drugiego lutego postulowałem flagę:


Postulat się chyba potwierdza bo dziś mieliśmy klasyczne potwierdzenie, tj. wyjście z flagi na wyższym wolumenie, cofka i odjazd w górę: (wykres 4 godzinny)
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #128 
2017-02-07 21:19
Cena waloru: 44.50

sth2die4

Wwa
Posty: 151
Shouty: 5649
0
Warto chyba wejść tez w inpost.
Ostatnio mega obroty, dodatkowo informacja z Allegro że podnoszą ceny poleconych o 80%. Poczta tez podniosła ceny więc to nic dziwnego a licząc jeszcze jaka może być dynamika wzrostu udziału obsługiwanych przesyłek e-commerce to zaczyna to wyglądać nieźle.

Post: #129 
2017-02-08 01:50
Cena waloru: 44.50

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Admin napisał:

Jak dla mnie nie są one poprawne - do poprawy, albo post do usunięcia.
Generalnie pierwsze ostrzeżenie.


dotyczy usuniętego zdjęcia z kanałami.



Jak widać kurs nie trzyma się w górnym kanale i nie trzeba czekać z kupnem akcji kiedy kurs zejdzie do dolnego kanału.

Metodyka powstania kanałów



Rozumiem że Metodyka rysowania jednego kanału jest dopuszczalna i do niej uwag nie ma, ale pokazanie, większego horyzontu który obejmuje kanały spadkowe i wzrostowe już jest niedopuszczalne.



Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:33:58

Post: #130 
2017-02-08 10:20
Cena waloru: 45.50

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #131 
2017-02-09 15:08
Cena waloru: 46.29

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Inpost dotyka dziś linii trendu spadkowego. Warto obserwować. Jeśli uda się ją przebić to będzie też dobry sygnał dla ITG.
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

Post: #132 
2017-02-10 09:40
Cena waloru: 45.28

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #133 
2017-02-10 22:59
Cena waloru: 44.30

sth2die4

Wwa
Posty: 151
Shouty: 5649
0
do poczytania, inpost wymieniany jako jeden z głównych graczy w segmencie paczkomatów (uwzględniono rożne rodzaje)

http://www.openpr.com/news/433678/Automated-Parcel-Delivery-Terminals-Market-to-Exceed-US-700-million-by-2022.html

Pada tam ciekawe stwierdzenie/porównanie - taka forma dostawy jest bardziej eko, przez co jest "lepiej" postrzegana przez rządy.

moze ktos sie zarejestruje i pobierze raport :D

Post: #134 
2017-02-11 10:35
Cena waloru: 44.30

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Spojrzałem dziś jeszcze raz na wykres i zrozumiałem czemu tak ciężko idzie. Niestety nie wiem jak się wkleja wykresy, ale każdy łatwo sam to zauważy. Zbliżamy się do pierwszej linii trendu spadkowego. Tej krótszej, kreślonej od szczytu w okolicach 200. Nie będzie łatwo jej przebić, ale musimy być cierpliwi. Myślę, że w końcu się uda, gdyż będzie nas bronić wsparcie w okolicach 40. A jeśli ją w końcu przebijemy będzie bardzo doby sygnał.Także w okolicach 50 mamy aż trzy linie oporu.
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

Post: #135 
2017-02-13 09:24
Cena waloru: 44.00

DeKon

Biała Podlaska
Posty: 37
Shouty: 199
0
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20170207/amazon-kupil-akcje-integerpl-rafal-brzoska-dementuje-plotki

Post: #136 
2017-02-13 11:34
Cena waloru: 44.10

cupidus

Żory
Posty: 87
Shouty: 3663
0
patrząc na krótkoterminowy trend dziś powinniśmy mieć próbę przełamania

Post: #137 
2017-02-16 12:00
Cena waloru: 43.69

sth2die4

Wwa
Posty: 151
Shouty: 5649
0
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20170216/rafal-brzoska-emisja-warantow-ma-uatrakcyjnic-nowe-obligacje

Post: #138 
2017-02-16 13:06
Cena waloru: 44.59

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Panowie... Ja i moje tytanowe jaja mówią, żeby się nie spinać :D
Flaga na fladze...

:D

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-02-16 13:06:15
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #139 
2017-02-16 13:29
Cena waloru: 44.63

termos09

Posty: 2
Shouty: 0
0
Arni tylko czy warto jeszcze teraz w to wchodzić czy czekać do okolic 42 zł?

Post: #140 
2017-02-16 13:30
Cena waloru: 44.63

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Flagi flagami ale poprzedniego szczytu nie przebilo ....

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7369.7+0.06%20:28
Nasdaq10029234.3-0.38%20:27
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI70.3-3.96%20:28
Złoto3990.1-2.92%20:28
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29108+0.19%20:28
CHF/PLN4.65072+0.09%20:28
USD/PLN3.77816+0.42%20:28
EUR/USD1.13576-0.23%20:28
GBP/USD1.31663-0.27%20:28
USD/JPY161.794+0.16%20:28
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl