Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
Wyświetleń: 255587. Obserwuje: 77 osób.
Post: #741 
2017-01-19 21:46
Cena waloru: 2.70

Lopes

Posty: 75
Shouty: 0
0
Sławku,

mam pytanie, jak wygląda sprawa zyskowności spółek, które wybrałeś swoim system, czy masz jakieś procentowe dane, odkąd zamieściłeś informacje o doborze spółek ?

Interesuje mnie to jak to wypada w porównaniu do fundamentów i techniki....


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-01-19 21:47:02

Post: #742 
2017-01-20 02:09
Cena waloru: 2.70

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0




Edytowany 4 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:33:58

Post: #743 
2017-03-03 09:39
Cena waloru: 2.50

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Panowie nastała wielka chwila - dziś wszedłem znowu na bytom!!! A dlaczego??
Oto powód!!

Bytom znajdował się w kanale spadkowym trwającym niemal rok. W połowie stycznia nastąpiło wybicie z tego kanału, które widziałem...
Paradoksalnie muszę tu podziękować sławkowi, który swoimi durnymi wpisami nakręcał temat i siłą rzeczy spoglądałem na wykres. Ponad 2-milionowy wolumen kusił :D A więc czaiłem się jak ninja. Wyczekałem korekty - spodziewałem się czarnej linii, a więc ceny 2,5, ale zeszło nieco niżej. Poszło zlecenie i mam akcje po cenie 2,48, ale dla ułatwienia policzę 2,50zł.
Postulowany odjazd na tą chwilę to 3zł, a więc:
Cena zakupu: 2,50
TP1 (niekoniecznie tam zamknę): 3zł = 20%
SL: 2,39 = 5% straty (wliczając prowizję)
Ilość akcji: 4000szt.

P.s. Od teraz posiadam już dwie odzieżówki: Monnari i Bytom.
A do tego sławne PDZ i Integer!!
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #744 
2017-03-03 10:10
Cena waloru: 2.53

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0


Edytowany 4 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:33:58

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137820.6-0.74%14:59
WIG203651.6-0.74%15:14
WIG20 Fut3637.0-0.47%14:59
WIG20USD979.0-1.21%14:59
mWIG409631.7-0.86%14:59
sWIG8031208.9-0.10%14:59
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7576.0+0.26%15:04
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25031.6+0.18%14:59
Ropa WTI74.5-2.56%15:14
Złoto4193.3+0.79%15:14
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.27382+0.37%15:14
CHF/PLN4.61611+0.37%15:14
USD/PLN3.73485+0.66%15:14
EUR/USD1.14431-0.28%15:14
GBP/USD1.32604+0.20%15:14
USD/JPY161.784+0.31%15:14
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [0]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 93.60 15.56%
COMPERIA 6.30 8.62%
COLUMBUS 2.83 6.59%
OPTEAM 5.45 5.83%
MENNICA 40.70 5.71%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl