Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Getinoble
Wyświetleń: 5541. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2011-02-11 17:50
Cena waloru: 6.30

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam wszystkich giełdowiczów, to moja pierwsza analiza na tej stronie.
Przejdźmy do meritum, Getinoble bo o tej spółce będzie mowa, to spółka z sektora bankowego, moim zdaniem spółka jest niedowartościowana ( do 25 %).Kilka najbliższych sesji okaże się dla Getinoble czasem korekty, następne sesje wskażą kierunek północ ( nie wklejam wykresu, gdyż każdy może sobie wejść na analizę techniczną).
Pozdrawiam
Proszę o komentarze( mile widziane pozytywne komentarze)

Post: #2 
2011-02-13 11:37
Cena waloru: 6.30

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
Fajnie, że powiedziałeś, co się będzie działo ze spółką. Do tego typu analizy potrzeba jeszcze szklanej kuli, koralików i kurzych wnętrzności
https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

Post: #3 
2011-02-13 18:24
Cena waloru: 6.30

lesze16

KR
Posty: 61
Shouty: 2
0
A mógłbyś zdradzić jak obliczyłeś to niedowartościowanie? Analiza porównawcza, majątkowa, dochodowa czy jakaś inna?
Pozdrawiam

Post: #4 
2011-02-13 21:46
Cena waloru: 6.30

Kooksik

Wołomin
Posty: 59
Shouty: 15616
0
Widzę, że się przyłożyłeś chłopaku do AT. Skoro nie chciało Ci się wkleić prostego rysunku i na jego podstawie objaśnić swojej super wizji to mogę wnioskować że ta Twoja AT jest g... warta. AT to wykres, opis sytuacji i przewidywanie ewentualnych zachować kursu. Nie ma rysunku nie ma AT!! Do dupy z taką analizą:P. Proponuję, żeby usuwać AT bez załączonych wykresów...

Post: #5 
2011-02-14 13:04
Cena waloru: 6.30

tomeksz0219

Posty: 3
Shouty: 0
0
Kolega raczej bardziej opiera się na analizie fundamentalnej z tego co napisał,więc ciężko oceniać ten wpis z punktu widzenia AT...

Post: #6 
2011-02-15 09:37
Cena waloru: 6.30

Kooksik

Wołomin
Posty: 59
Shouty: 15616
0
Wydawało mi się że AF jest bardziej rozbudowana i szczegółowa. Jeśli to miała być AF to niezły sik wyszedł niczym nie poparty. Aczkolwiek ostatnie zdanie sugeruje że to jednak miała być chyba AT.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG133697.6-1.30%13:40
WIG203593.2-1.29%13:55
WIG20 Fut3546.0-1.36%13:40
WIG20USD975.6-1.76%13:40
mWIG409383.1-1.45%13:40
sWIG8031424.2-1.15%13:40
 Notowania Świat
US BlueChip50872.1+0.17%06-09
S&P500 Fut7309.2-1.13%13:45
Nikkei64179.3-1.89%8:45
DAX24173.5-1.06%13:39
Ropa WTI90.0+2.06%13:55
Złoto4155.0-2.45%13:55
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.24881+0.14%13:55
CHF/PLN4.60710+0.02%13:55
USD/PLN3.68191+0.13%13:55
EUR/USD1.15397+0.01%13:55
GBP/USD1.33822+0.09%13:55
USD/JPY160.483+0.08%13:55
Forum
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» GRAGIELDOWA.PL [4]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
» CREOTECH QUANTUM S.A - prośba o... [1]
» Prośba o usunięcie QRT [0][QRT]
» Realizacja zlecenia zakupu o... [0][ING]
Wzrosty Spadki Staty
VOXEL 117.80 -0.51%
COMP 94.20 -0.42%
FEERUM 16.90 -0.29%
MOSTALZAB 6.23 -1.89%
LSISOFT 46.00 -0.43%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015