Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Odświeżony design strony
Wyświetleń: 3689. Obserwuje: 11 osób.
Post: #1 
2011-11-14 18:13

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
Cześć,
dzisiaj udostępniliśmy odświeżony design strony, mam nadzieję że wszystkim sie podoba.
Jak zwykle czekamy na komentarze i uwagi.
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

Post: #2 
2011-11-14 18:14

Zlosnik

Zlosnikowice
Posty: 38
Shouty: 29151
0
nie no kozacko szacunek dla Bossow ze dbaja i urozmaicaja stronke

Post: #3 
2011-11-14 18:18

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Prawie jak Nasza klasa ;p.
Nie no wszystko elegancko !!
Pozdrawiam.

Post: #4 
2011-11-14 18:29

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Jeszcze jakieś wpadajace w oko logo :]

Post: #5 
2011-11-14 19:27

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Podoba się

Post: #6 
2011-11-14 21:31

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
lubie to

Post: #7 
2011-11-15 12:48

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
przez tą nowoczesność nie wczytuje się wszystko tak szybko jak wcześniej ale design piękny. dodatkowo mam problemy z javą na tej stronce i wykesów nie moge otworzyc

Post: #8 
2011-11-15 12:56

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Jak sobie tak pomyślę, to ten portal rozwija się i zmienia bardzo szybko - na szczęście na lepsze! Dzięki wielkie za to bossom!! Tak trzymać. Cieszy mnie również, że coraz więcej ludzi aktywnie pojawia się na czacie.
A no i mam jedno zażalenie: DLACZEGO NIE MA NIGDZIE CHOCIAŻ MALUTKICH CYCKÓW?? (To tak dla intry i studenciny)
)
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #9 
2011-11-15 13:12

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
pulkownik napisał:
przez tą nowoczesność nie wczytuje się wszystko tak szybko jak wcześniej ale design piękny. dodatkowo mam problemy z javą na tej stronce i wykesów nie moge otworzyc


co do wykresów - nic się w tej materii nie zmieniło - i działają mi/wszystkim tak jak poprzednio - coś ci się w maszynie javy zapewne uszkodziło - odinstaluj sobie wszystkie i zainstaluj aktualną z java.com

co do szybkości - dosyć często wgrywamy ponownie pliki niektóre co automatycznie wymusza ich ponowne pobranie przez graczy - to sprawia że czasami serwis ładuje się wolniej, ale generalnie - style css zostały uproszczone, grafik jest mniej, i spora ilość kodu odpowiedzialnego za wyświetlanie znikła - wrażenie powinno być dokładnie odwrotne do Twojego

arnolddgt - wystarczy że ty świecisz męskimi ze swojego awataru>.>
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #10 
2011-11-15 13:35

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam. Strony GG głównie używam z telefonu i odnoszę wrażenie że po zmianie faktycznie szybciej się ładuje, co do wykresów to nie bede sie wypowiadał bo mój sprzęt Javy nie czyta. Ogólnie zmiany na plus.

Post: #11 
2011-11-15 15:49

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Silv, a teraz tak poważnie... Prawa strona mnie troszkę pije. Otóż chcąc kliknąć w zakładkę świat, często rozwija mi się "Moje menu" i wchodzę w jakieś "notatki", "profil" czy inne z tego poddziału. Może daj troszkę wyżej zakładkę "Moje menu" bo najeżdżając z góry zawsze wchodzę gdzie indziej. Jeśli to problem to zostaw to, bo mi się bardzo podoba!
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #12 
2011-11-15 15:54

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Silvestris napisał:
pulkownik napisał:
przez tą nowoczesność nie wczytuje się wszystko tak szybko jak wcześniej ale design piękny. dodatkowo mam problemy z javą na tej stronce i wykesów nie moge otworzyc

co do wykresów - nic się w tej materii nie zmieniło - i działają mi/wszystkim tak jak poprzednio - coś ci się w maszynie javy zapewne uszkodziło - odinstaluj sobie wszystkie i zainstaluj aktualną z java.com

co do szybkości - dosyć często wgrywamy ponownie pliki niektóre co automatycznie wymusza ich ponowne pobranie przez graczy - to sprawia że czasami serwis ładuje się wolniej, ale generalnie - style css zostały uproszczone, grafik jest mniej, i spora ilość kodu odpowiedzialnego za wyświetlanie znikła - wrażenie powinno być dokładnie odwrotne do Twojego

arnolddgt - wystarczy że ty świecisz męskimi ze swojego awataru>.>


java juz działa teraz więc to moglo byc chwilowe a stronka tez szybciej mi zaczęła śmigac. nie wima jakim cudem ale nic nie zmienialem :P wiec teraz jest SUUUPER!!! silv you are my booss :d

Post: #13 
2011-11-15 16:07

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
arnolddgt napisał:
Silv, a teraz tak poważnie... Prawa strona mnie troszkę pije. Otóż chcąc kliknąć w zakładkę świat, często rozwija mi się "Moje menu" i wchodzę w jakieś "notatki", "profil" czy inne z tego poddziału. Może daj troszkę wyżej zakładkę "Moje menu" bo najeżdżając z góry zawsze wchodzę gdzie indziej. Jeśli to problem to zostaw to, bo mi się bardzo podoba!


nie ma gdzie dać wyżej niestety
sam też mam stooqa najwyżej i nie wiem - może inaczej najeżdżam - ale mi się tak nie zdażyło jeszcze - a korzystam z tego kilka dni już

ktoś ma jakiś głos w tej sprawie?
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #14 
2011-11-15 18:28

rafaja

Sosnowiec
Posty: 19
Shouty: 6042
0
u mnie smiga jak tralala pomijam lekko wolniejsze wczytywanie javy (najnowsza sciagnieta) ale nie przeszkadza to w niczym... wyglad i cala reszta )jak zawsze procz kasy :P) pasuje
zdravim
you'll never walk alone..

Post: #15 
2011-11-15 23:48

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
wrzuciłem jeszcze parę poprawek - dajcie znać jutro czy widać różnicę w ładowaniu/wyświetlaniu strony
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #16 
2011-11-16 16:36

derklac

Legnica
Posty: 3
Shouty: 274
0
Mi też się podoba, choć na samym początku nie mogłem się prezstawić,
Choćbyś był nie wiadomo, jak dobry- kiedyś na pewno znajdzie się lepszy od Ciebie
https://kaflu-daro.bloog.pl/?ticaid=6bb5d

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72530.6+1.80%6:15
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.6-1.20%6:30
Złoto4176.1+0.38%6:30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.25981+0.05%6:30
CHF/PLN4.59844-0.01%6:30
USD/PLN3.71858+0.22%6:30
EUR/USD1.14555-0.18%6:30
GBP/USD1.32053-0.21%6:30
USD/JPY161.659+0.23%6:30
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 13.02%
INTERBUD 1.53 7.75%
CYFRPLSAT 16.45 7.06%
DRAGOENT 22.90 7.01%
DBENERGY 8.90 6.97%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl