Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Co jest grane Sobieski
Wyświetleń: 3970. Obserwuje: 7 osób.
Post: #1 
2012-01-09 12:03
Cena waloru: 357.00

turbus

Posty: 2
Shouty: 24
0
Czy ktos moze mi wyjaśnić co sie dzieje ze Sobieski idzie tak w górę ??? Jestem żółtodziobem na grze gielowej.

Post: #2 
2012-01-09 18:50
Cena waloru: 335.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
nie wiem ale jeżeli zainwestujesz to nie stracisz. ja też zainwestowałem

Post: #3 
2012-01-09 18:53
Cena waloru: 335.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
hehedynek napisał:
nie wiem ale jeżeli zainwestujesz to nie stracisz. ja też zainwestowałem


Żeby zainwestować przy obecnej cenie i być pewnym zysków to trzeba być chyba szalonym

Post: #4 
2012-01-09 19:02
Cena waloru: 335.00

pawlowicz

Posty: 3
Shouty: 337
0
LucekMostowiak napisał:
hehedynek napisał:
nie wiem ale jeżeli zainwestujesz to nie stracisz. ja też zainwestowałem

Żeby zainwestować przy obecnej cenie i być pewnym zysków to trzeba być chyba szalonym


dokładnie. spytajcie ziomków z petrola :D

Post: #5 
2012-01-10 07:32
Cena waloru: 335.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
kupiłem 96 akcji w SoBIESKi za 30k a teraz po dniu moja wartość portfela 32k



Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2019-12-15 21:24:08

Post: #6 
2012-01-10 11:05
Cena waloru: 287.10

Ralph1

Posty: 25
Shouty: 0
0
hehedynek napisał:
kupiłem 96 akcji w SoBIESKi za 30k a teraz po dniu moja wartość portfela 32k



a jak tam dzisiaj Twoje zyski

Post: #7 
2012-01-10 11:18
Cena waloru: 290.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Namawiał do kupna po 360 z gwarancją pewnego zysku oj wariaci...

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2012-01-18 00:07:36

Post: #8 
2012-01-10 11:19
Cena waloru: 296.40

cypis876

Częstochowa
Posty: 22
Shouty: 341
0
LucekMostowiak napisał:
Namawiał do kupna po 360 z gwarancją pewnego zysku


tak ja kurs spółki spad dziś prawie o 50:D ale nie powiem ładnie poszła do przodu

Post: #9 
2012-01-10 19:44
Cena waloru: 303.50

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
troche straciłem, ale mam nadziej e że znowu pójdzie w góre

Post: #10 
2012-01-10 21:33
Cena waloru: 303.50

Lakiluk

Posty: 18
Shouty: 0
0
Sobieskiego się kupuje przy poziomie 100 zł :D

Post: #11 
2012-01-10 21:42
Cena waloru: 303.50

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Lakiluk napisał:
Sobieskiego się kupuje przy poziomie 100 zł :D


Nie kłam Można kupić po 360 i liczyć na fortunę.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138093.0-0.55%12:07
WIG203663.0-0.43%12:22
WIG20 Fut3641.0-0.36%12:06
WIG20USD981.4-0.97%12:07
mWIG409660.0-0.57%12:07
sWIG8031167.0-0.24%12:07
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7563.5+0.10%12:12
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24932.4-0.21%12:07
Ropa WTI75.3-1.56%12:22
Złoto4209.6+1.19%12:22
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26974+0.28%12:22
CHF/PLN4.61462+0.34%12:22
USD/PLN3.72640+0.43%12:22
EUR/USD1.14581-0.15%12:22
GBP/USD1.32444+0.08%12:22
USD/JPY161.702+0.25%12:22
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 91.00 12.35%
COMPERIA 6.20 6.90%
COLUMBUS 2.83 6.59%
MENNICA 41.00 6.49%
ALTA 1.69 6.29%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl