Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
źle wyliczona prowizja ?
Wyświetleń: 3607. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2012-12-19 13:20

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Kupowałem przed chwilą spółkę ccenergy za 0.19 40797 akcji i naliczono mi 204zł prowizji,
i nie wiem dlaczego ,skoro obok jest opisane ,że opłata ta wynosi 0,39%. A przy tym założeniu to by było 30zł a nie 204?
Jak to jest?

Post: #2 
2012-12-19 13:20

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
przy spółkach groszowych prowizja jest inna.
Pozdrawiam
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #3 
2012-12-19 13:24

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
A czy orientujesz się w jakiej wysokości?
Gdzie można znaleźć taką informacje?
Jeśli zaś faktycznie jest inna ,to jesteśmy wprowadzani w błąd przy zleceniach?

Post: #4 
2012-12-19 13:26

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
zapoznaj się z tym ==> link
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #5 
2012-12-19 13:29

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
dzięki

Post: #6 
2012-12-19 17:13

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Może mi ktoś wytłumaczyć czemu przy groszówkach jest inaczej? W realu tez tak jest?
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

Post: #7 
2012-12-19 17:20

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
W realu jest normalnie. Tutaj tak jest, ponieważ niektórzy z graczy zarabiali na różnicy 1 grosz między kupnem i sprzedażą - sztucznie tym samym zawyżając swoje konto. Niczemu to nie służyło, prócz wyższej pozycji w rankingu.
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #8 
2012-12-19 17:26

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Ok poczytałem link z tamtej dyskusji i rozumiem. Nie wiedziałem, że w realanej giełdzie jest dużo trudniej kupowac i sprzedawac niż tutaj.

Dodano 2012-12-19 17:40
Próbował ktoś w ogóle w realu spekulowac na groszówkach? Ma to jakis sens?
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG136629.0-1.05%9:35
WIG203601.0-1.60%9:50
WIG20 Fut3602.0-1.21%9:35
WIG20USD966.0-1.40%9:35
mWIG409507.3-1.31%9:35
sWIG8031025.6-0.58%9:35
 Notowania Świat
US BlueChip51712.7+0.29%06-22
S&P500 Fut7446.8-1.25%9:40
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24854.3-1.14%9:34
Ropa WTI73.1-1.07%9:50
Złoto4104.0-2.09%9:50
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28081+0.21%9:50
CHF/PLN4.63606+0.29%9:50
USD/PLN3.74993+0.32%9:50
EUR/USD1.14157-0.11%9:50
GBP/USD1.32267-0.17%9:50
USD/JPY161.490-0.04%9:50
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [1]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
PGFGROUP 0.53 6.60%
GTC 2.55 6.25%
ATENDE 3.84 4.35%
KGL 11.00 3.77%
CLOUD 99.80 3.10%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl