Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Czy warto ?
Wyświetleń: 3043. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2013-10-08 12:06
Cena waloru: 18.88

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
witam
jestem początkujący, gram od wczoraj :>
Czy warto kupować akcje Sygnity ?
Firma startuje w przetargu na program informatyczny do ZUS i ma szansę wygrać gdyż Zus ma przeznaczone 30mln zł a firma zaproponowała 23mln.

Pozdrawiam
Mateusz

Post: #2 
2013-10-08 12:12
Cena waloru: 18.88

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Smoleczek - nie wiem skąd Ty masz tą wiedzę, ale ostrzegam, że prawo zamówień publicznych nie dopuszcza podawania wysokości kwoty proponowanej w przetargu. Do momentu otwarcia kopert są to dane poufne.
Jaka jest prawda w tym co piszesz nie wiem, nie chcę też wnikać skąd Ty wziąłeś te dane bo jeśli pracujesz w Sygnity to dawno byś wyleciał na bruk gdybym tam był szefem... :d
Tyle w temacie...
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #3 
2013-10-08 12:19
Cena waloru: 18.88

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Info mam z TV chyba że coś źłe zrozumiałem

Post: #4 
2013-10-08 12:25
Cena waloru: 18.88

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Przeczytaj: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Oferta-Sygnity-za-26-45-mln-zl-druga-w-przetargu-ZUS-na-NPI-2956185.html

I sam sobie odpowiedz
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #5 
2013-10-08 12:26
Cena waloru: 18.88

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
a jednak nie jest najtańszą ofertą, było to jednak 26,45mln.
Najtańszą ofertę dała firma AMG Net, Bull Polska i Bull SAS 10,46mln. więc może być różnie.

PS. info są ogólnie dostępne w różnych mediach

Post: #6 
2013-10-08 12:29
Cena waloru: 18.88

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Owszem dostępne bo jest to krótka lista. Teraz zapewne będzie składanie ofert i niewykluczone, że Sygnity wygra. Tyle, że zejść z 26 mln do 10,46 mln będzie ciężko. No wiadomo jeszcze jest kryterium jakości i wszystko się okaże, ale czy warto liczyć na takie info...

Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137468.5-0.44%17:09
WIG203644.4-0.41%17:09
WIG20 Fut3626.0-0.55%17:04
WIG20USD968.7-1.12%17:15
mWIG409550.8-0.86%17:09
sWIG8031052.5-0.50%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7404.9-0.91%19:26
Nasdaq10029567.3-2.57%19:26
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24937.0-0.81%17:31
Ropa WTI73.3-0.79%19:26
Złoto4131.9-1.42%19:26
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28420+0.29%19:26
CHF/PLN4.64608+0.51%19:26
USD/PLN3.76514+0.73%19:26
EUR/USD1.13786-0.44%19:26
GBP/USD1.31861-0.48%19:26
USD/JPY161.618+0.04%19:26
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
GTC 2.62 9.17%
CLOUD 105.00 8.47%
ARTIFEX 22.35 7.71%
NEXITY 0.90 7.14%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl