Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Sprzedaż akcji
Wyświetleń: 3753. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2014-04-01 18:42

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Akcje, które dzisiaj kupiłem podrożały po jakimś czasie i chciałem je sprzedać (z zyskiem oczywiście). Wystawiłem 100 i nie poszła ani jedna - Jak to działa w tym serwisie? Czy jeśli wystawię mniej jest większa szansa że jest sprzedam? Jeśli ta informacja jest gdzieś na wierzchu, to przepraszam nie znalazłem :P

Post: #2 
2014-04-01 18:44

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
Na tym serwisie działa to tak jak na giełdzie i w życiu. To że wystawisz coś na allegro, nie znaczy, że już jest to sprzedane. Ktoś musi chcieć to kupić. Z akcjami jest tyle lepiej, że jest dużo więcej kupujących i sprzedających więc większość transakcji rozlicza się szybko, jednak niektóre mają taką płynność, że za dzienny obrót możesz kupić, jak to mówi topola, kebaba albo dwa. Jaką spółkę próbujesz sprzedać? I o której godzinie wystawiłeś ją na sprzedaż?

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2014-04-01 18:44:56
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #3 
2014-04-03 16:39

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dokładnie jak wyżej wytłumaczone.
Ilość wystawionych akcji nie ma znaczenia, sprzedając jabłka nie zwiększysz ich sprzedaży tylko dlatego, że na magazynie będziesz miał ich 10 skrzynek a nie 5.
Pojawi się ktoś chętny i wtedy je sprzedaż.
Nie ma nabywcy nie ma sprzedaży

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134459.1-1.11%11:55
WIG203545.9-1.46%12:10
WIG20 Fut3529.0-1.51%11:55
WIG20USD945.2-1.08%11:55
mWIG409404.1-0.50%11:55
sWIG8030593.9-0.34%11:55
 Notowania Świat
US BlueChip51920.6+0.14%06-25
S&P500 Fut7381.0-0.57%12:00
Nikkei69360.9-4.15%8:45
DAX24706.9-1.15%11:55
Ropa WTI69.1-3.91%12:10
Złoto4052.1+0.63%12:10
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28344-0.01%12:10
CHF/PLN4.64572-0.12%12:10
USD/PLN3.75556-0.30%12:10
EUR/USD1.14056+0.29%12:10
GBP/USD1.32169+0.18%12:10
USD/JPY161.590-0.12%12:10
Forum
» Zmiana nazwy spółki [2][SPL]
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
Wzrosty Spadki Staty
NANOGROUP 2.47 6.02%
ARTIFEX 23.30 5.67%
EUROHOLD 4.88 5.63%
FON 1.80 4.36%
UNIMOT 161.00 4.01%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl