Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Sprzedaż akcji
Wyświetleń: 3751. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2014-04-01 18:42

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Akcje, które dzisiaj kupiłem podrożały po jakimś czasie i chciałem je sprzedać (z zyskiem oczywiście). Wystawiłem 100 i nie poszła ani jedna - Jak to działa w tym serwisie? Czy jeśli wystawię mniej jest większa szansa że jest sprzedam? Jeśli ta informacja jest gdzieś na wierzchu, to przepraszam nie znalazłem :P

Post: #2 
2014-04-01 18:44

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
Na tym serwisie działa to tak jak na giełdzie i w życiu. To że wystawisz coś na allegro, nie znaczy, że już jest to sprzedane. Ktoś musi chcieć to kupić. Z akcjami jest tyle lepiej, że jest dużo więcej kupujących i sprzedających więc większość transakcji rozlicza się szybko, jednak niektóre mają taką płynność, że za dzienny obrót możesz kupić, jak to mówi topola, kebaba albo dwa. Jaką spółkę próbujesz sprzedać? I o której godzinie wystawiłeś ją na sprzedaż?

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2014-04-01 18:44:56
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #3 
2014-04-03 16:39

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dokładnie jak wyżej wytłumaczone.
Ilość wystawionych akcji nie ma znaczenia, sprzedając jabłka nie zwiększysz ich sprzedaży tylko dlatego, że na magazynie będziesz miał ich 10 skrzynek a nie 5.
Pojawi się ktoś chętny i wtedy je sprzedaż.
Nie ma nabywcy nie ma sprzedaży

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG136483.6-1.15%11:36
WIG203608.9-1.38%11:51
WIG20 Fut3595.0-1.40%11:36
WIG20USD962.5-1.75%11:36
mWIG409514.3-1.24%11:36
sWIG8030892.8-1.01%11:36
 Notowania Świat
US BlueChip51712.7+0.29%06-22
S&P500 Fut7438.5-1.36%11:41
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24816.0-1.29%11:35
Ropa WTI73.4-0.61%11:51
Złoto4117.0-1.78%11:51
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28191+0.23%11:51
CHF/PLN4.63446+0.26%11:51
USD/PLN3.75313+0.41%11:51
EUR/USD1.14089-0.17%11:51
GBP/USD1.32230-0.20%11:51
USD/JPY161.417-0.08%11:51
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [1]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 104.50 7.95%
EUROHOLD 4.62 6.45%
PGFGROUP 0.53 6.20%
GTC 2.50 4.17%
ATENDE 3.83 4.08%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl