Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Zakup akcji
Wyświetleń: 6733. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2014-11-01 15:47

mentals

Posty: 88
Shouty: 0
0
Mam pytanie do administracji.
Dlaczego nie moge kupic akcji Ergisu?
Im wiecej pracujesz tym masz mniej czasu na zarabianie pieniedzy

Post: #2 
2014-11-02 17:45

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam,kiedy składałeś zlecenie no i ile masz środków na koncie?Ze swojego doświadczenia powiem Ci że czasem zdarzają się małe wpadki techniczne.Jakiś miesiąc temu na serinusie nie zrealizowało mi Stop Lossa a w arkuszu zleceń wyskakiwał komunika ,że taka spółka nie istnieje na szczęście następnego dnia wszystko wróciło do normy

Post: #3 
2014-11-02 17:46

skittles

Nysa
Posty: 78
Shouty: 28193
0
bo w sobote gielda jest zamknieta

Post: #4 
2014-11-02 18:02

mentals

Posty: 88
Shouty: 0
0
Zlecenie mialem zlozone przez kilka dni po kazdej cenie.
Mialem rowniez wystarczajaca ilosc pieniedzy na koncie
Im wiecej pracujesz tym masz mniej czasu na zarabianie pieniedzy

Post: #5 
2014-11-02 18:09

altus

Posty: 323
Shouty: 20063
0
Po prawej masz rubrykę Powiadomienia. Jest tam u Ciebie coś napisane o Ergisie?
Strzelam, że zlecenie się wypełniło częściowo.
"Luck is what happens when preparation meets opportunity."
https://analizycornix.blogspot.com

Post: #6 
2014-11-02 18:23

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Spróbuj jutro z inną spółką ,jeśli i ta nie wejdzie to znak że portal nawala jak pusałem wyżej też miałem małe przejścia

Dodano 2014-11-02 18:29
Warto żebyś wszedł w portfel,pod posiadanymi akcjami są wyszczególnine transakcje w trakcie

Post: #7 
2014-11-03 07:37

mentals

Posty: 88
Shouty: 0
0
Ze wszystkimi innymi spolkami jest w porzadku, moge kupowac i sprzedawac.
Na Ergisie zlecenie nawet nie ruszylo, tak jakby tam wogole nie bylo obrotu, a przeciez jest

Dodano 2014-11-04 12:06
Obrot na spolce jest a zlecenie ciagle nawet nie drgnelo.
Czy administratorzy zagladaja tutaj na forum?
Im wiecej pracujesz tym masz mniej czasu na zarabianie pieniedzy

Post: #8 
2014-11-04 14:54

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
Witam,
oczywiście, że zaglądają, ale nie codziennie.
Ze spółką był ten problem, że zmieniła nazwę i symbol a po symbolu identyfikujemy spółki i aktualizujemy transakcje.
Teraz po zmianach powinno być już wszystko w porządku.
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

Post: #9 
2014-11-04 17:39

mentals

Posty: 88
Shouty: 0
0
Dziekuje za pomoc
Im wiecej pracujesz tym masz mniej czasu na zarabianie pieniedzy

Post: #10 
2014-11-05 08:38

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
śmigaćć :D ja już stawiam swoje pierwsze kroki i przyznam że daję radę :D

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%22:06
Nasdaq10029220.1-0.43%22:01
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI69.9-4.56%22:59
Złoto3999.3-2.70%23:00
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28785+0.12%23:13
CHF/PLN4.64802+0.03%23:13
USD/PLN3.77568+0.36%23:13
EUR/USD1.13565-0.24%23:13
GBP/USD1.31624-0.30%23:13
USD/JPY161.764+0.14%23:13
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl