Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Energa - pora wiać??
Wyświetleń: 4999. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2014-12-30 11:30
Cena waloru: 23.24

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Idąca żwawo od debiutu Energa szykuję się na korektę - klasyczne i niespotykanie symetryczne RGR jest wyraźnie widoczne. A biorąc pod uwagę symetrię okresową złamanie 23zł powinno nastąpić w ciągu 2 dni sesyjnych... Wolumen mocno maleję i obawiam się, że wzrośnie znacznie przebijając 23 od góry!!
No ale dosyć gadania - wystarczy obejrzeć to: http://prntscr.com/5mjycl

Altus pozdrawiam :D

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2014-12-30 11:32:31
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #2 
2014-12-30 11:35
Cena waloru: 23.24

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
Piękny wykres, Arnoldzie W razie zwałki lecimy na 20?

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2014-12-30 11:37:10
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #3 
2015-01-07 09:53
Cena waloru: 22.65

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Podobno symetria jest atrybutem głupców, ale w tym przypadku okazała się zagraniem geniusza :D
"złamanie 23zł powinno nastąpić w ciągu 2 dni sesyjnych..." - i proszę!
http://prntscr.com/5ph5v9
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #4 
2015-01-07 20:41
Cena waloru: 22.98

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No Mistrz! :D
Nie zarobiłem, to teraz oby jak najniżej

Post: #5 
2015-01-07 20:53
Cena waloru: 22.98

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
To chyba ja musze odkryć jeden z moich tajnych wpisów na temat Energii i nie omieszkam wstawić tutaj link
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #6 
2015-01-08 07:47
Cena waloru: 22.98

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Stud wnioskując z przeszłości masz identyczną teorię
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #7 
2015-01-08 13:35
Cena waloru: 23.01

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3


Link

Ja już wcześniej widziałem małe przesłanki do redukcji posiadanych akcji Energii.
Próg 23 zł będzie kluczowy w powrocie ceny do trendu wzrostowego. Bo jeżeli nie da rady, zobaczymy "schodek cenowy".


Edytowany 4 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #8 
2015-01-13 07:40
Cena waloru: 21.63

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
STAŁO SIĘ!!!
No i niestety stud - szlag trafił trend...
Kto w porę zwiał po wczorajszym dniu może mnie całować w kolana jak młodzież plebana na sławnych otrzęsinach.
Ale dosyć masturbacji - pora się zastanowić gdzie warto zacząć zastanawiać się nad kupnem Energii. Proponuję pierwszą próbę podjąć w okolicach 20zł.
http://prntscr.com/5rvg1y
Tam właśnie wypada poziom 50% fibo (jeśli ten zjazd uznamy za korektę, a nie zmianę trendu), w przeszłości 20zł czterokrotnie wspierało cenę, a poza tym jest to jakiś tam poziom psychologiczny.

P.s. Oto jeden z przykładów jak AT ratuję tyłek, a nie jest tylko metodą na wejście w papier
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #9 
2015-01-13 07:44
Cena waloru: 21.63

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
Podsumujmy:
- miejsce sprzedaży dobrze wychwyciłem ,
- nie potwierdziły się jednak przypuszczenia, że trend zostanie zachowany.
Pozdro
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #10 
2015-01-13 14:55
Cena waloru: 21.60

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Klasyka AT: http://prntscr.com/5ryen3
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #11 
2015-01-13 20:25
Cena waloru: 21.26

szymekx666

Posty: 102
Shouty: 804
0
Arni, ja to czasem mam wrażenie, że Ty jak wysmarujesz taką analizę jak ta z pierwszego posta, to masz tyle akcji, że sam doprowadzasz sprzedażą do takiego zjazdu i dlatego ona się sprawdza :D:D:D

Ja wyskoczyłem po permanentnym przebiciu 23 zetów
Oddajcie mi cały łubin...

Post: #12 
2015-01-14 07:33
Cena waloru: 21.26

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Szymek jestę bamberę!!
Rządzę GPW Tylko ciiiiiichho :P
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #13 
2015-01-14 11:01
Cena waloru: 21.34

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
No to ustawiać kupno na 20,60 , czy lepiej odpuścić?
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #14 
2015-01-14 11:09
Cena waloru: 21.36

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Po wczorajszej świecy na d1 nie ryzykowałbym - nie widzę, żadnych oznak odwrócenia spadków. 19,70 zł to zacna cena! :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #15 
2015-01-14 11:13
Cena waloru: 21.39

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
a może od 19,70 się tylko odbije jak piłeczka i poleci na 17 :p
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #16 
2015-01-19 09:37
Cena waloru: 21.10

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Zasięg na 20 jak w mordę strzelił... http://prntscr.com/5ub32u
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #17 
2015-01-27 10:26
Cena waloru: 22.77

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Tak klasycznie jak Energa dawno nie zachowywała się żadna spółka... Wcześniejsze RGR wypełnione w pełni - jeśli ktoś nie zwiał wcześniej to teraz ma okazję:

Wyjście dołem z rgr, a następnie cofka do uprzedniej linii szyi, a teraz pora na powrót do obranego kierunku czyli w dół - może gdzieś na 20 zł...

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #18 
2015-01-27 11:13
Cena waloru: 22.64

gallanonim

WRC
Posty: 627
Shouty: 13204
0
Arnold wstawił zdjęcie zamiast linku. Co się stało?
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Post: #19 
2015-01-27 11:15
Cena waloru: 22.64

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Śmierdzące lenie mnie namówili (czyt. stud, skitt i Zez)
W sumie stud mnie nauczył...
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7463.8-0.18%5:13
Nikkei71854.9+3.87%4:35
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.2-1.03%5:23
Złoto3974.5-0.62%5:23
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28833+0.01%5:23
CHF/PLN4.65168+0.09%5:23
USD/PLN3.77298-0.04%5:23
EUR/USD1.13659+0.06%5:23
GBP/USD1.31797+0.10%5:23
USD/JPY161.714-0.04%5:23
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl