Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Ropa!!
Wyświetleń: 4900. Obserwuje: 8 osób.
Post: #1 
2015-01-15 13:57

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Jak coś szybko spada to potem szybko rośnie...
Ważna będzie dzisiejsza świeczka tygodniowa, ale kolejna też będzie ważna i liczę, że pozwoli mi się załadować.
Mówiąc w skrócie liczę na odwróconego kogucika na tygodniowym, o tak:
http://prntscr.com/5sqhme


Pozdro
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #2 
2015-01-15 16:13

Carlos971

Zielona Góra
Posty: 119
Shouty: 0
0
Sądzę, że dalej będzie spadać, szejki głupie są xD po za tym wcześniej już był (może trochę mniejszy, ale był) sygnał, ze się może odbić, pozwoliłem sobie zaznaczyć na Twoim wykresie:


Z mojej strony np. na dniowym wykresie mamy bardzo ładny kanał spadkowy, teraz lekko się odbija w górę, bo wykres dotarł do dolnej linii, ale cały czas mieści się w kanale


Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
"Kupić taniej, sprzedać drożej" - Johny z Bogdańca

Post: #3 
2015-01-15 20:55

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
Czego Arni nie widzi, to sobie dorysuje ! Tak się robi analizy !!
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #4 
2015-01-15 22:29

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Przyszłość jest efektem Twoich projekcji stud!! :D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #5 
2015-01-16 07:27

corbolo

Poznań
Posty: 139
Shouty: 11
0
Odważnie :P

Ja czekam na sygnał long na pszenicy.

Dodano 2015-01-17 06:50
Odważnie :P

Ja czekam na sygnał long na pszenicy.
"Im więcej pracujesz, tym mniej masz czasu na zarabianie pieniędzy" J.D. Rockefeller

Post: #6 
2015-01-20 10:46

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Jaka będzie świeczka tygodniowa już pokazałem więc pora wejść: http://prntscr.com/5uqki1
Otworzyłem 0,4 lotka z 47,65
SL... 47,39. Ciasnutki ale wierzę, że wytrzyma ten trend.
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #7 
2015-01-20 12:18

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
No i ropa odjeżdża pięknie!!! http://prntscr.com/5ur7yj
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #8 
2015-01-20 13:56

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
Ten się umie zawsze wstrzelić.

Post: #9 
2015-01-20 14:06

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Astra świetna pora na wskoczenie :D
http://prntscr.com/5us4xc
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #10 
2015-01-20 15:47

Skinni

Poznan
Posty: 262
Shouty: 2357
0
A to nie będzie spadać??
Bo właśnie chce sobie ustawić shorta.











https://www.facebook.com/pages/Leszcz-na-forexie/1531234843812484
https://www.facebook.com/pages/Leszcz-na-Forexie/1531234843812484?ref=hl

Post: #11 
2015-01-20 16:17

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Skinni teraz to kto wie... Stop zadziałał, ale tak łatwo nie odpuszczę
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #12 
2015-01-20 16:19

corbolo

Poznań
Posty: 139
Shouty: 11
0
Linia na RSI została przełamana. Spodziewam się dalszych spadków.

http://stooq.pl/q/a/?s=cl.f&i=d&u=13585430

Na czterogodzinnym wczoraj nad ranem pojawił się sygnał sprzedaży, jednak niestety go olałem :/

Z longiem bym poczekał co się stanie. Być może pojawi się jakaś pro wzrostowa dywegerencja

I trochę za wcześniej wydaje mi się na wzrosty. Na przełomie 2008/2009 roku dno tworzyło się przez ok. 2 miesiące :P

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2015-01-20 16:24:46
"Im więcej pracujesz, tym mniej masz czasu na zarabianie pieniędzy" J.D. Rockefeller

Post: #13 
2015-01-21 11:37

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
corbolo a ja się upieram, że coś z tego musi być: http://prntscr.com/5v5gsz
Cóż znów zagram przeciwko rynkowi i znów z ciasnym stopem.
0,3 lota z 46,95
SL na 46,29
Kto nie ryzykuje mercem nie jeździ - chyba, że ma ropę
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #14 
2015-01-21 14:38

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Kolejny atak ropniaka! http://prntscr.com/5v7009
:D
Oby nie fałszywka...


Dodano 2015-01-22 13:15
Podetnijmy gardło!! http://prntscr.com/5vktww
:D
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #15 
2015-01-22 13:32

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
Nie dość, że szaman, to w dodatku radykalista Gratulacje Arni
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #16 
2015-01-22 13:39

Skinni

Poznan
Posty: 262
Shouty: 2357
0
Zarobiłem na sprzedaży krótkiej aż 18,67zł.
https://www.facebook.com/pages/Leszcz-na-Forexie/1531234843812484?ref=hl

Post: #17 
2015-01-22 15:29

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Hehehehe brawo :D

Post: #18 
2015-01-23 08:34

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Wczoraj wypadłem! I znów strata ale król Arabii zmarł więc dziś poszło odpalenie z 47 dolców. SL na 45,66 i to już 3 próba... :/
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7464.8-0.17%5:11
Nikkei71854.9+3.87%4:35
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.1-1.13%5:21
Złoto3979.2-0.50%5:21
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28845+0.02%5:21
CHF/PLN4.65181+0.10%5:21
USD/PLN3.77318-0.04%5:21
EUR/USD1.13656+0.06%5:21
GBP/USD1.31797+0.10%5:21
USD/JPY161.715-0.04%5:21
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl