Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Liczba na świecy
Wyświetleń: 3936. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2015-03-17 13:01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Cześć! Gdy oglądam wykresy i najeżdżam myszką na świece to ukazuje mi się jakaś liczba. Powie mi ktoś co oznacza ta liczba ?

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2020-07-25 10:18:27

Post: #2 
2015-03-17 13:21

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Prawdopodobnie chodzi o kurs w tym miejscu gdzie najeżdżasz myszą, jednak powiedz gdzie to robisz, bo jak tutaj na stronie, to pragnę zauważyć, że nie ma świec, jest wykres liniowy :P

Post: #3 
2015-03-17 13:28

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Tutaj na stronie to robię. Takie różowe kolumienki. Myślałem że to świece :P

Post: #4 
2015-03-17 14:06

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
A o wolumenie, którykolwiek z Panów coś przeczytał kiedy??
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #5 
2015-03-17 14:33

Jason

Posty: 108
Shouty: 24287
0
Po co czytać, lepiej od razu inwestować
Byki i niedźwiedzie zarabiają, a świnie idą na rzeź

Post: #6 
2015-03-17 16:28

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
nie trzeba się znać by zarabiać;p

Post: #7 
2015-03-17 20:06

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
A więc to wolumen. Dzięki

Post: #8 
2015-03-17 21:21

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
Pragnę zauważyć, że na tej stronie również da się śledzić notowania na wykresach świecowych
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #9 
2015-03-17 22:37

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
A czy daje to jakieś korzyści ? : )



Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2020-07-25 10:18:27

Post: #10 
2015-03-17 22:43

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
Na świeczkach dużo więcej widać.
Idź za radą Arnolda i przeczytaj coś Wysiłek malutki, a korzyści ogromne.
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #11 
2015-03-18 08:20

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dobrze, dzięki ; )

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137468.5-0.44%17:09
WIG203644.4-0.41%17:09
WIG20 Fut3626.0-0.55%17:04
WIG20USD968.7-1.12%17:15
mWIG409550.8-0.86%17:09
sWIG8031052.5-0.50%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7406.5-0.89%18:45
Nasdaq10029597.5-2.47%18:45
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24937.0-0.81%17:31
Ropa WTI73.0-1.20%18:45
Złoto4142.5-1.17%18:45
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28307+0.26%18:45
CHF/PLN4.64630+0.51%18:45
USD/PLN3.76272+0.66%18:45
EUR/USD1.13829-0.40%18:45
GBP/USD1.31927-0.43%18:45
USD/JPY161.5540.00%18:45
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
GTC 2.62 9.17%
CLOUD 105.00 8.47%
ARTIFEX 22.35 7.71%
NEXITY 0.90 7.14%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl