Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
chorągiewka na redanie :)
Wyświetleń: 5047. Obserwuje: 13 osób.
Post: #1 
2015-04-08 10:39
Cena waloru: 3.87

skittles

Nysa
Posty: 78
Shouty: 28193
0
Dzień dobry
Ciekawą technicznie spółką wydaje się REDAN.
Ostatnimi czasy widzieliśmy tam solidne wzrosty, a aktualnie jesteśmy w fazie konsolidacji.
Formację tą można "pociągnąć" pod chorągiewkę - popularną formację kontynuacji trendu (w tym wypadku ruchu wzrostowego).
Poniżej link do teorii:
http://www.wdsoftware.com/pl/encyklopedia-at/choragiewka.html

A następnie życie:
Wykres 6h, a nie dzienny i jeszcze świeczki się do końca nie utworzyły, ale warto mieć tą spółkę na oku:
Oto wykres:


Jak zawsze zapraszam do dyskusji oraz merytorycznej krytyki
Pozdr


Post: #2 
2015-04-08 12:30
Cena waloru: 4.00

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Słusznie zauważyłeś Zapakowałem do wora. Czaiłem się na Bytom, ale jednak wziąłem Redan.
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

Post: #3 
2015-04-08 15:36
Cena waloru: 4.19

Maxxxx

Torun
Posty: 7
Shouty: 0
0
Na jakim poziomie bedzie bezpiecznie sprzedac ?

Albo do jakiego poziomu mozna sie spodziewac w miare bezpiecznych wzrostow ? :D

Post: #4 
2015-04-08 15:40
Cena waloru: 4.14

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Maxxxx napisał:
Na jakim poziomie bedzie bezpiecznie sprzedac ?

Albo do jakiego poziomu mozna sie spodziewac w miare bezpiecznych wzrostow ? :D


Takie rzeczy wie jedynie wróżbita Maciej.
Popatrz na wykres i poszukaj oporu.



I niestety po sesji można napisać, że opór z 2 marca nie został pokonany. Tak czy siak wybicie z chorągiewki nastąpiło, takze predzej czy później powinno isc w górę. Również MACD daje sygnał kupna.

Jak pójdzie to skittels ma flaszke

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2015-04-08 17:09:54
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

Post: #5 
2015-04-12 15:18
Cena waloru: 4.07

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
[url][/url]

To co, teraz w górę o zielony obszar?

Edytowany 3 raz-y, ostatni raz: 2020-07-25 10:18:27

Post: #6 
2015-04-17 08:55
Cena waloru: 4.18

skittles

Nysa
Posty: 78
Shouty: 28193
0
Witam ponownie po kilku dniach, idziemy wg planu:



Pozdro

Post: #7 
2015-04-17 09:05
Cena waloru: 4.18

donjacek

Puck
Posty: 107
Shouty: 3214
0
Redan - analiza comparic

... tyle ile inwestorów, tyle różnych analiz. : )
niby formacja ta sama, ale w Waszej nastąpiło już wybicie, zaś w analizie Comparic nie. : )
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.

Post: #8 
2015-04-17 09:06
Cena waloru: 4.18

skittles

Nysa
Posty: 78
Shouty: 28193
0
hm, nad tym trojkatem tez sie zastanawialem

Post: #9 
2015-04-17 09:08
Cena waloru: 4.18

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Czy chorągiewka czy zwyżkujący - obie to formacje kontynuacji! Dziękuję, pozdrawiam :P
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #10 
2015-04-17 21:14
Cena waloru: 4.14

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
Pozwolę dorzucić swoje pisiont groszy...
Skupiacie się na jednym wykresie a nie bierzecie pod uwagę drugiego - ważniejszego..

Oba wykresy są wykresami tygodniowymi
Pokazuje on przebicie oporu /1/, który potencjalnie mógł odwrócić nastroje posiadaczy akcji RDN.
Zobaczcie jak daleko są następne potencjalnie ważne opory - mamy dużo miejsca...
Teraz ten sam wykres tylko z świeczkami:

Wychodzi na to, że cały mijający tydzień uplasował się nad przebitym oporem.
Dlatego też przychylałbym się do opinii Arniego. Nie zgadzam się z trójkątem Łukasza z Comparic, bardziej poprawnie wygląda klin skittlesa, z którego cena już wyskoczyła w górę. Nie oznacza to tylko wzrostów. Traktowałbym to jako małą cegiełkę w dobrą stronę.
"Należy grać to, co się widzi, a nie to co się myśli..."

Pozdro wielki.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #11 
2015-04-23 08:42
Cena waloru: 4.04

masterblaster

Twardogóra
Posty: 39
Shouty: 3948
0
Znowu testujemy wsparcie na 4zł. Trzeba dobrze ubić dno żeby można było się odbić.
http://prntscr.com/6x4sxm
To, co dzisiaj jest dowiedzione, kiedyś było fantazją” – William Blake

Post: #12 
2015-04-23 10:01
Cena waloru: 4.09

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dla mnie to na razie odbijamy się od oporu:


Post: #13 
2015-04-23 11:50
Cena waloru: 4.08

masterblaster

Twardogóra
Posty: 39
Shouty: 3948
0
Czy jeden knot można uważać za opór? Zobacz ten wykres, gdzie jest opór? http://prntscr.com/6x63xd

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2015-04-23 11:53:39
To, co dzisiaj jest dowiedzione, kiedyś było fantazją” – William Blake

Post: #14 
2015-05-11 15:21
Cena waloru: 3.86

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Niestety trójkąt wyszedł dołem więc sprzedałem. Trzymacie jeszcze?
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

Post: #15 
2015-05-11 16:18
Cena waloru: 3.86

luka 01

Posty: 16
Shouty: 400
0
dokupuje jeszcze, na tygodniowym idzie po linii wsparcia

Post: #16 
2015-05-13 21:45
Cena waloru: 3.70

Maxxxx

Torun
Posty: 7
Shouty: 0
0
Od paru dni spore spadki.przydalaby sie jakas analiza :D

Post: #17 
2015-05-15 17:02
Cena waloru: 3.37

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Marne wyniki to spadło, cała filozofia.
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7464.0-0.18%3:52
Nikkei71549.8+3.43%3:46
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.2-0.89%4:02
Złoto3980.6-0.47%4:02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28700-0.02%4:02
CHF/PLN4.64910+0.04%4:02
USD/PLN3.77447-0.01%4:02
EUR/USD1.13579-0.01%4:02
GBP/USD1.31710+0.04%4:02
USD/JPY161.726-0.03%4:02
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl