Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
AT ENERGA
Wyświetleń: 5369. Obserwuje: 6 osób.
Post: #1 
2015-05-05 12:34
Cena waloru: 25.10

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0

Fiolet z czerwienią mówią:
- Kupuj, kupuj!!!
Zieleń na to:
- Posrało was...?
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #2 
2015-05-05 12:44
Cena waloru: 25.09

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
A mi wszystko mówi - jak chcesz kupić to tylko za 23,50zł


I w przybliżeniu piękne wyjście dołem z flagi - zasięg = 23


Pozdro
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #3 
2015-05-05 12:47
Cena waloru: 25.09

Jason

Posty: 108
Shouty: 24287
0
23,50 będzie jutro po odcięciu dywidendy
Byki i niedźwiedzie zarabiają, a świnie idą na rzeź

Post: #4 
2015-05-05 13:08
Cena waloru: 25.10

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
Jak dobrze, że są tu ludzie którym się chce odpowiedzieć i podzielić swoimi spostrzeżeniami Sam w życiu bym takich linii nie wyrysował.

CZyli czekamy i obserwujemy dalszy rozwój sytuacji

Dzięki
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #5 
2015-05-07 13:44
Cena waloru: 23.40

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
No i się spełnia... Wyjście z flagi dołem...


A po odcięciu dywidendy - jedziemy na 21,50


Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #6 
2015-05-07 20:58
Cena waloru: 23.45

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
Ja bym obstawiał odbicie przy 22zł, ale kolega wyżej ma więcej doświadczenia

https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #7 
2015-05-09 11:38
Cena waloru: 22.95

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0


Arnold i everybody, zgadzam się z Wami, ale obecnie tworzymy ramię RGRa? A potem w dół tak jak Arnold zaznacza? Czy tylko ja tam widzę tego RGRa?

Przez 'obecnie tworzymy' miałem na myśli, teraz w górę do 24, a potem ostro w dół

Edytowany 7 raz-y, ostatni raz: 2020-07-25 10:18:27

Post: #8 
2015-05-27 09:54
Cena waloru: 22.61

arnolddgt

Orneta
Posty: 1258
Shouty: 39899
2
Na wykresie z 7 maja podawałem zasięg korekty na Energii do 21,50...
Obecnie sytuacja staje się coraz bardziej klarowna i potwierdzam zasięg obecnie trwającej korekty:


Bogaty nie jest ten co zarabia, ale ten co oszczedza..!!

Post: #9 
2015-05-27 12:43
Cena waloru: 22.92

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Punkt widzenia zależy od...wykresu jakiego się używa. Bo jak ktoś się posłuży takim nieskorygowanym o np. dywidendy to jesteśmy już w miejscu prognozowanym przez arnolda. Pytanie na co patrzą...rysownicy wykresów z wielkim pędzlem


PS. sorry za link ale nie wiem jak wstawić obrazek do postu
PS2. już wiem co i jak z obrazkiem

Edytowany 5 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:33:58

Post: #10 
2015-05-27 13:50
Cena waloru: 22.97

szymekx666

Posty: 102
Shouty: 804
0
@makrela
Ano właśnie - bardzo celna uwaga. Wszyscy piszą, że trza patrzeć na wykres skorygowany a ja się pytam ile z oficjalnych programów typu statica, czy oprogramowania typu ISPAG dostarczonego przez biuro maklerskie ma opcję korekty wykresu...
Uważam, że kolesie zarządzający funduszami czy inne grube ryby nie korzystają z bidnych wykresików na stooq tylko z poważnego oprogramowania. Każdy patrzy jak chce.
Oddajcie mi cały łubin...

Post: #11 
2015-05-27 15:47
Cena waloru: 23.11

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
szymekx666 napisał:
@makrela
Ano właśnie - bardzo celna uwaga. Wszyscy piszą, że trza patrzeć na wykres skorygowany a ja się pytam ile z oficjalnych programów typu statica, czy oprogramowania typu ISPAG dostarczonego przez biuro maklerskie ma opcję korekty wykresu...
Uważam, że kolesie zarządzający funduszami czy inne grube ryby nie korzystają z bidnych wykresików na stooq tylko z poważnego oprogramowania. Każdy patrzy jak chce.


SM pewnie w ogóle nie inwestują w oparciu o wykresy, jakieś flagi, trójkąty czy inne outside bary tylko kierują się innymi przesłankami, bardziej fundamentalnymi jak mniemam.
A czy na Enerdze przeważają obserwatorzy wykresów "zmodyfikowanych" o dywidendy czy nie to się przekonamy pewnie za parę dni. Choć patrząc na dzisiejszą sesję to wygląda jakbyśmy się właśnie wygrzebywali ze wsparcia na 22,5-23 a nie mieli lecieć na to właśnie wsparcie na 21,5. Czas pokaże.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137468.5-0.44%17:09
WIG203644.4-0.41%17:09
WIG20 Fut3626.0-0.55%17:04
WIG20USD968.7-1.12%17:15
mWIG409550.8-0.86%17:09
sWIG8031052.5-0.50%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7403.2-0.93%18:40
Nasdaq10029566.5-2.57%18:40
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24937.0-0.81%17:31
Ropa WTI72.9-1.29%18:40
Złoto4141.9-1.18%18:40
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28299+0.26%18:40
CHF/PLN4.64610+0.51%18:40
USD/PLN3.76246+0.66%18:40
EUR/USD1.13835-0.40%18:40
GBP/USD1.31923-0.43%18:40
USD/JPY161.552-0.00%18:40
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
GTC 2.62 9.17%
CLOUD 105.00 8.47%
ARTIFEX 22.35 7.71%
NEXITY 0.90 7.14%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl