Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
AT-KERNEL
Wyświetleń: 4087. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2015-05-12 22:33
Cena waloru: 35.30

konrad513

Posty: 1
Shouty: 0
0
Witam, jest to moja pierwsza analiza na forum, wiec z pokorą przyjmę każdą uwagę

Aktualnie Kernel znajduje sie na przecięciu linii wsparcia na poziomie ok 34.6 zl oraz dolnej linii, trwającego od października kanału wzrostowego. Wsparcie obronione na wysokim wolumenie. Dodatkowo, krzywe kroczące mogą wskazywać na kontynuację trendu wzrostowego.

Potencjalne opory w okolicach 40, 45 i 50 zł

SL w okolicach 33.90zl






Edytowany 6 raz-y, ostatni raz: 2015-05-12 22:50:12

Post: #2 
2015-05-13 08:41
Cena waloru: 35.30

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
Nie napisałeś kiedy chcesz kupić, ale domyślam się że chodziło Ci o to że teraz po PKC. Masz rację, jeśli ma to pójść do góry to dobry moment na kupno, ale ja bym w tym przypadku nie ryzykował. Kernela kupowałbym dopiero po przekroczeniu tych trzech ostatnich szczytów czyli 38zł. Ogólnie mam problem z tymi 3 szczytami, bo na początku wydawało się być to chorągiewką, później można było podciągnąć to pod flagę, a teraz zastanawiam się czy to nie jest trójkąt wzrostowy.

No sporo tych sygnałów żeby kupować i się nie bać, no ale tak jak wcześniej napisałem, ja bym poczekał do przebicia oporu na 38zł.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137468.5-0.44%17:09
WIG203644.4-0.41%17:09
WIG20 Fut3626.0-0.55%17:04
WIG20USD968.7-1.12%17:15
mWIG409550.8-0.86%17:09
sWIG8031052.5-0.50%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7405.4-0.90%18:41
Nasdaq10029574.6-2.55%18:40
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24937.0-0.81%17:31
Ropa WTI72.9-1.33%18:41
Złoto4141.4-1.20%18:41
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28298+0.26%18:41
CHF/PLN4.64626+0.51%18:41
USD/PLN3.76245+0.66%18:41
EUR/USD1.13835-0.40%18:41
GBP/USD1.31921-0.43%18:41
USD/JPY161.552-0.00%18:41
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
GTC 2.62 9.17%
CLOUD 105.00 8.47%
ARTIFEX 22.35 7.71%
NEXITY 0.90 7.14%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl