Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
CDR sprzedawać czy trzymać?
Wyświetleń: 4309. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2015-05-13 12:54
Cena waloru: 470.00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam mam 4,670 akcji CDR i zastanawiam sie czy sprzedawać czy zostawić.
Troszkę boję się o spadek a teraz cena akcji wynosi 25 więc jak spadnie to najwyżej kupie drugi raz, co o tym myślicie? sprzedawać czy zostawiać ?


Moje obawy o spadek są stąd że wszyscy dyskutują o tym że CDR po wybiciu cen zbliża się do spadków :C

Już leciutko sie pogubiłem :C

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2020-07-25 10:18:27

Post: #2 
2015-05-13 13:08
Cena waloru: 470.00

tedi1992

Elbląg
Posty: 48
Shouty: 79
0
Sprzedawaj chętni się szybko znajdą

Post: #3 
2015-05-13 15:23
Cena waloru: 465.15

tombud

Toruń
Posty: 105
Shouty: 0
0
Dyskutują gł ci którzy nie zdążyli kupić jak było tanio . Podstawowa zasada giełdy: tnij straty, pozwól rosnąć zyskom. Czyli ustawiasz sobie stop loss z 10% poniżej obecnego kursu i spokojnie czekasz - jak wzrośnie to dalej zarabiasz, jak spadnie to wychodzisz z zyskiem. Ja do tej pory mam ponad 50% na CDP i jakoś nie panikuję, czekam aż będzie więcej . Rajd pod premierę zaczął się dość późno w tym wydaniu ale za to intensywnie a drugi etap będzie po ogłoszeniu wyników sprzedaży i już widać że to będa konkretne liczby .

Post: #4 
2015-05-13 15:51
Cena waloru: 465.15

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
tombud napisał:
Dyskutują gł ci którzy nie zdążyli kupić jak było tanio . Podstawowa zasada giełdy: tnij straty, pozwól rosnąć zyskom. Czyli ustawiasz sobie stop loss z 10% poniżej obecnego kursu i spokojnie czekasz - jak wzrośnie to dalej zarabiasz, jak spadnie to wychodzisz z zyskiem. Ja do tej pory mam ponad 50% na CDP i jakoś nie panikuję, czekam aż będzie więcej . Rajd pod premierę zaczął się dość późno w tym wydaniu ale za to intensywnie a drugi etap będzie po ogłoszeniu wyników sprzedaży i już widać że to będa konkretne liczby .


Ja kupiłem "za bezcen" prawie 5k akcji także chciałbym wyciągnąć max. zrobię chyba tak jak mówisz
czekam jakies okres po premierze gry i sellam.
Dzięki za wypowiedzenie się

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7462.2-0.20%3:51
Nikkei71543.7+3.42%3:46
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.3-0.80%4:01
Złoto3978.9-0.51%4:01
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28710-0.02%4:01
CHF/PLN4.64912+0.04%4:01
USD/PLN3.77486+0.01%4:01
EUR/USD1.13570-0.02%4:01
GBP/USD1.31699+0.03%4:01
USD/JPY161.726-0.03%4:01
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl