Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Kryzys w bankach.
Wyświetleń: 3401. Obserwuje: 6 osób.
Post: #1 
2015-08-07 22:39

ado2307

Wieś obok Katowic
Posty: 15
Shouty: 6
0
Jak myślicie ,wybiją się w końcu? Nie wiem czy inwestować teraz ,czy potrzymać jeszcze trochę. Osobiście myślę że najlepiej poczekać na jakiś stał wzrost i w tym momencie kupować. Największy zysk byłby (moim zdaniem) z MBK.

Post: #2 
2015-08-08 14:27

tombud

Toruń
Posty: 105
Shouty: 0
0
Najbezpieczniej poczekać co Senat zrobi z ustawa o frankach. Jak ją wywalą do kosza to akcje powinny wystrzelić, jak przyklepią to część może zbankrutować. Optymalny scenariusz to taki, że ustawa wypada i dodatkowo na jesieni PiS nie wygrywa albo nie może rzadzić i wtedy w końcu na bankach dałoby się ładnie zarabiać, ale na razie to co pomysł to głupszy i bliższy rozwalenia całego systemu finansowego.

Post: #3 
2015-08-10 08:20

ado2307

Wieś obok Katowic
Posty: 15
Shouty: 6
0
Inwestować i tam miałem zamiar dopiero po odbiciu,ale dziękuję za opinię. Jak będzie tak jak piszesz ,to mogą akcje ładnie wybić ,nawet o 100% ,o ile wszystko ładnie pójdzie.

Post: #4 
2015-08-11 09:10

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
chyba lepiej będzie juz teraz inwestować

Post: #5 
2015-08-11 11:48

ado2307

Wieś obok Katowic
Posty: 15
Shouty: 6
0
No odbiło się. Ale poprawki w ustawie dopiero we wrześniu ,wybory 24. Zazwyczaj po wyborach wszystko spada. Takie osobiste obserwacje. Dlatego 25-27 przeanalizować wszystko i tyle.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-08-11 11:52:36

Post: #6 
2015-08-11 21:05

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
@Ado2307 - podłączam się do Twojego komentarza. Patrzyłem dzisiaj na wykresy, i potrzeba naprawdę sporo czasu aby cokolowiek się odbiło... Nie mniej należy obserwować banki - to naprawdę będą dobre okazje do zrobienia szmalu .
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

Post: #7 
2015-08-12 11:25

ado2307

Wieś obok Katowic
Posty: 15
Shouty: 6
0
Właśnie "będą".

Post: #8 
2015-08-13 17:21

tombud

Toruń
Posty: 105
Shouty: 0
0
No dziś 2,7% na PKO to chyba dobry początek . Wg mnie najgorsze już za nami i teraz warto zaczać kupować. A jak senat obali tę debilna ustawę to pewnie i kilkadziesiąt procent może być do przodu .

Post: #9 
2015-08-13 17:44

Silwest

Posty: 52
Shouty: 555
0
Tombud, dopoki nie bedzie po wyborach dla mnie banki nie beda bezpieczne. Nie oszukujmy sie banki sa na tapecie i jeszcze nie raz o nich w mediach uslyszymy.

Post: #10 
2015-08-13 18:19

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Na to, że Senat obali tą ustawę raczej bym nie liczył

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:11:03

Post: #11 
2015-08-13 18:36

tombud

Toruń
Posty: 105
Shouty: 0
0
To że senat uwali ustawę jest praktycznie pewne - PO ma w Senacie ponad 50% głosów. Gdyby ustawa przeszła przez senat w niezmienionym kształcie to by oznaczało bankructwo wielu banków z polskim kapitałem, gdyby rzadził Pis to byłoby to realne ale jednak PO jakieś minimum zdrowego rozsadku mimo wszystko ma. Banki będą na tapecie i po wyborach akcje mogą znów spadać ale w krótkim terminie najbliższych 2-3 miesięcy myślę można będzie trochę zarobić a potem sprzedac i poczekać na ostateczny kształt rządu .

Post: #12 
2015-08-13 21:15

ado2307

Wieś obok Katowic
Posty: 15
Shouty: 6
0
Kupuj teraz ,sprzedaj 20 października ,czekaj na wynik ,kup 30. Tyle chyba jak ktoś chce się bawić.

Post: #13 
2015-08-14 17:20

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
Teraz to zaczyna się krążenie sępów...

Ja już swoje typy mam :D.
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7463.5-0.18%3:54
Nikkei71601.6+3.51%3:49
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.2-0.93%4:04
Złoto3981.1-0.46%4:04
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28718-0.01%4:04
CHF/PLN4.64930+0.04%4:04
USD/PLN3.77449-0.00%4:04
EUR/USD1.13583-0.01%4:04
GBP/USD1.31726+0.05%4:04
USD/JPY161.716-0.04%4:04
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl