Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
W jaka spółkę zainwestować?
Wyświetleń: 5218. Obserwuje: 8 osób.
Post: #1 
2015-08-18 06:48
Cena waloru: 27.90

krzysMilion

Trojmiasto = Miami
Posty: 4
Shouty: 1
0
Waszym zdaniem.

Post: #2 
2015-08-18 07:39
Cena waloru: 27.90

Zezpl

Gdynia
Posty: 18
Shouty: 7571
0
W końcu jakiś konkretny i nietuzinkowy temat na forum. Bo tak to ciągle jakieś niepotrzebne czytanie książek i uczenia się analizy. Tu prosto z mostu, prosto w sedno sprawy.

Zatem jeśli Ty jesteś na tyle fer i zadajesz takie pytanie to ja odpowiadam.

Zainwestuj w taka, która sporo urośnie, ale i taką która zdążysz sprzedać zanim zacznie spadać.


Post: #3 
2015-08-18 15:06
Cena waloru: 27.97

tomerus74

Posty: 33
Shouty: 370
0
ja nie mam zdania , żona rządzi
...ograniczaj zaufanie do minimum,nawet najlepszy przyjaciel zawodzi

Post: #4 
2015-08-18 15:17
Cena waloru: 27.94

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
Tutaj znajdziesz odpowiedź: http://stooq.pl/t/?i=513 - masz 479 do wyboru.



Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-08-18 15:17:14
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

Post: #5 
2015-08-18 16:04
Cena waloru: 27.85

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
OIL jest w idealnym dołku do kupienia, nic tylko ładować real hajs. Jesteśmy w połowie fomacji spodka. Zasięg wzrostów to 800zł, a obecna cena akcji to jedyne 0,16zł, więc jest szansa na wzrost o 499900%. To żyła złota o której nikt nie mówi. Inwestujesz 1zł a po około pięciu latach masz ~5000zł, a policz sobie ile to będzie jak zainwestujesz 1000zł, pomogę Ci, to będzie 5.000.000zł TAK JEST PIĘĆ MILIONÓW!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #6 
2015-08-18 18:37
Cena waloru: 27.71

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
polecam KGHM

Post: #7 
2015-08-19 16:02
Cena waloru: 28.72

Czeqs

Wrocław
Posty: 4
Shouty: 36
0
Bytomiak napisał:
polecam KGHM



Tez uwazam ze to dobra inwestycja, dodatkowo PZU i AZOTy.

Post: #8 
2015-08-19 16:27
Cena waloru: 28.77

Konsument

Prawie nad morzem.
Posty: 13
Shouty: 2808
0
CCENERGY Kupujesz za 5 groszy i sprzedjesz za 7. I tak w kółko :P
Nawet małpa spada z drzewa
https://xxx

Post: #9 
2015-08-19 16:38
Cena waloru: 28.86

Mariuszursus

Cashel
Posty: 34
Shouty: 696
0
albo EKA kupujesz za 2 grosze i sprzedajesz za 4 grosze 100% piechotą nie chodzi
Dopiero podczas odpływu widać, kto pływał bez majtek. Warren Buffett

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137468.5-0.44%17:09
WIG203644.4-0.41%17:09
WIG20 Fut3626.0-0.55%17:04
WIG20USD968.7-1.12%17:15
mWIG409550.8-0.86%17:09
sWIG8031052.5-0.50%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7399.0-0.99%18:35
Nasdaq10029553.2-2.62%18:35
Nikkei69788.4-3.55%8:45
DAX24937.0-0.81%17:31
Ropa WTI72.9-1.25%18:35
Złoto4140.7-1.21%18:35
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28326+0.26%18:35
CHF/PLN4.64646+0.52%18:35
USD/PLN3.76382+0.69%18:35
EUR/USD1.13801-0.43%18:35
GBP/USD1.31887-0.46%18:35
USD/JPY161.565+0.01%18:35
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 4.90 12.90%
GTC 2.62 9.17%
CLOUD 105.00 8.47%
ARTIFEX 22.35 7.71%
NEXITY 0.90 7.14%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl