Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
W jaka spółkę zainwestować?
Wyświetleń: 5215. Obserwuje: 8 osób.
Post: #1 
2015-08-18 06:48
Cena waloru: 27.90

krzysMilion

Trojmiasto = Miami
Posty: 4
Shouty: 1
0
Waszym zdaniem.

Post: #2 
2015-08-18 07:39
Cena waloru: 27.90

Zezpl

Gdynia
Posty: 18
Shouty: 7571
0
W końcu jakiś konkretny i nietuzinkowy temat na forum. Bo tak to ciągle jakieś niepotrzebne czytanie książek i uczenia się analizy. Tu prosto z mostu, prosto w sedno sprawy.

Zatem jeśli Ty jesteś na tyle fer i zadajesz takie pytanie to ja odpowiadam.

Zainwestuj w taka, która sporo urośnie, ale i taką która zdążysz sprzedać zanim zacznie spadać.


Post: #3 
2015-08-18 15:06
Cena waloru: 27.97

tomerus74

Posty: 33
Shouty: 370
0
ja nie mam zdania , żona rządzi
...ograniczaj zaufanie do minimum,nawet najlepszy przyjaciel zawodzi

Post: #4 
2015-08-18 15:17
Cena waloru: 27.94

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
Tutaj znajdziesz odpowiedź: http://stooq.pl/t/?i=513 - masz 479 do wyboru.



Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2015-08-18 15:17:14
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

Post: #5 
2015-08-18 16:04
Cena waloru: 27.85

mateuniontko1

Siemiatycze
Posty: 189
Shouty: 284
0
OIL jest w idealnym dołku do kupienia, nic tylko ładować real hajs. Jesteśmy w połowie fomacji spodka. Zasięg wzrostów to 800zł, a obecna cena akcji to jedyne 0,16zł, więc jest szansa na wzrost o 499900%. To żyła złota o której nikt nie mówi. Inwestujesz 1zł a po około pięciu latach masz ~5000zł, a policz sobie ile to będzie jak zainwestujesz 1000zł, pomogę Ci, to będzie 5.000.000zł TAK JEST PIĘĆ MILIONÓW!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Xnn7dNPDZlw

Post: #6 
2015-08-18 18:37
Cena waloru: 27.71

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
polecam KGHM

Post: #7 
2015-08-19 16:02
Cena waloru: 28.72

Czeqs

Wrocław
Posty: 4
Shouty: 36
0
Bytomiak napisał:
polecam KGHM



Tez uwazam ze to dobra inwestycja, dodatkowo PZU i AZOTy.

Post: #8 
2015-08-19 16:27
Cena waloru: 28.77

Konsument

Prawie nad morzem.
Posty: 13
Shouty: 2808
0
CCENERGY Kupujesz za 5 groszy i sprzedjesz za 7. I tak w kółko :P
Nawet małpa spada z drzewa
https://xxx

Post: #9 
2015-08-19 16:38
Cena waloru: 28.86

Mariuszursus

Cashel
Posty: 34
Shouty: 696
0
albo EKA kupujesz za 2 grosze i sprzedajesz za 4 grosze 100% piechotą nie chodzi
Dopiero podczas odpływu widać, kto pływał bez majtek. Warren Buffett

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139040.9+0.13%9:22
WIG203685.9+0.19%9:37
WIG20 Fut3675.0+0.57%9:22
WIG20USD992.2+0.12%9:22
mWIG409691.2-0.25%9:22
sWIG8031147.9-0.30%9:22
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7565.5+0.12%9:27
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25051.8+0.26%9:21
Ropa WTI75.4-1.40%9:37
Złoto4197.7+0.90%9:37
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26215+0.10%9:37
CHF/PLN4.60392+0.11%9:37
USD/PLN3.72296+0.34%9:37
EUR/USD1.14483-0.24%9:37
GBP/USD1.31942-0.30%9:37
USD/JPY161.731+0.27%9:37
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 86.00 6.17%
MENNICA 40.50 5.19%
MAXCOM 6.38 4.59%
IPOPEMA 7.48 3.89%
WASKO 6.44 3.87%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl