Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
JSW (co dalej)
Wyświetleń: 2679. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2016-05-19 14:50
Cena waloru: 2.46

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
http://biznes.onet.pl/gielda/wiadomosci/tchorzewski-niewykluczona-nowa-emisja-akcji-jsw/w4mx4s

"Szacunki dotyczące potrzeb finansowych spółki, robione jesienią ubiegłego roku, zdezaktualizowały się. Kwota potrzebna spółce jest znacznie większa niż wówczas szacowano, dlatego może się pojawić potrzeba dokapitalizowania” - dobre sobie "zdezaktualizowały..."


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:16:43

Post: #2 
2016-05-19 19:17
Cena waloru: 2.45

witu91

Posty: 55
Shouty: 3616
0
Ja obstawiam teraz zjazd do 9 zł i po jakieś lepszej wiadomości na przykład jak się wycofają z pomysłu emisji nowych akcji powrót na pułap 13-15 zł pod warunkiem że szeroki na to pozwoli...
((ciężka praca + wiedza)^zaangażowanie)/ryzyko = sukces

Post: #3 
2016-05-20 18:36
Cena waloru: 2.39

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Kogo masz na mysli pisząć "szeroki"? Dziś na chwilę przystanęli w okolicach 15.00. Myślę, że najbliższe tygodnie będą kluczowe

Post: #4 
2016-06-05 00:37
Cena waloru: 2.25

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
PiotrekSz napisał:
Kogo masz na mysli pisząć "szeroki"? Dziś na chwilę przystanęli w okolicach 15.00. Myślę, że najbliższe tygodnie będą kluczowe


obyś miał racje

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl