Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
pomocy
Wyświetleń: 3760. Obserwuje: 8 osób.
Post: #1 
2008-05-29 21:38

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Na zaliczenie, a nie jesteś w temacie? Dziwne

Post: #2 
2008-05-30 10:39

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
na dzień dzisiejszy mocno przecenione są TVN i Vistula - warto kupić. Poza tym na trędzie wzrostowym są Kruk i Astarta, choć do drugiej propozycji podszedł bym ostrożnie.
Poza tym Cyfrowy Polsat - niedawno zadebiutował i jak na razie nieźle sobie radzi. Powinien rosnąć, ponieważ ma być wykupiony przez TVN no i mistrzostwa Europy zrobią swoje.


Post: #3 
2008-05-30 12:38

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
na zaliczenie radziłbym ci przestudiować spólki groszowe nr. fon, elkop, mewa. swym wzrostem o 1 gr. czyli ok. 33% (przy cenie 0.03 na 0.04) dają dużo zarobić w krótkim czasie, oczywiście jeśli sporo tych że akcji kupimy ...

Post: #4 
2008-05-30 20:37

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Żaden poważny inwestor nie zajmuje się groszówkami. To już lepiej obstawić jakiś mecz - prawdopodobieństwo pół na pół.


Post: #5 
2008-06-06 09:40

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
dzięki za pomoc,

Post: #6 
2008-06-06 10:02

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
PGNiG oraz LOTOS na chwile obecną zawsze to kilka procens można zdobyć

Ostatnio zastanawiałem się nad ASSECOPOL ale mi uciekło z 63.50 ale do 70 PLN dojdzie.

No i zagrać na Kontrakt na zwyżkę do 2970 na WIG20.

Post: #7 
2008-06-10 21:15

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
i jak tam joannajoanna idzie zaliczenie?ja na razie chyba starty?troszke zly okres jak na zaczynanie przygody z giełdą.powodzenia

Post: #8 
2008-06-11 09:05

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dla ryzykanta: DZIŚ MASZ OKAZJĘ jest 50% szans na zwyżkę!!!!

Post: #9 
2008-06-11 09:57

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
marorz napisał:
Dla ryzykanta: DZIŚ MASZ OKAZJĘ jest 50% szans na zwyżkę!!!!


albo na znizke!!!!!!!

Post: #10 
2008-06-11 11:51

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Wczoraj od 13 zacząłem gać i straciłem 1500pln dziś już trochę odrobiłem bo cały 1000PLN a co do tych groszówek to fajna sprawa tylko gdyby było większe zainteresowanie tymi akcjami!! 80% osób które tu są ograniczają się do WIG20 o dobra może 70% ludzi

Post: #11 
2008-06-11 12:05

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Jak pograsz trochę na tych spółkach groszowych to .......


Będziesz jak reszta siedział w WIG20 i wtedy porozmawiamy na podobnym poziomie.

A wiesz że pół roku temu te spółki groszowe zmieniały się na poziomie o kilka groszy wyższym?

Ciekawe czy kiedy zejdą o schodek niżej?!

Post: #12 
2008-06-11 12:15

woltan21

sułkowice
Posty: 8
Shouty: 101
0
marorz czy można się z tobą jakoś normalnie skontaktować żeby porozmawiać o giełdzie ??

Post: #13 
2008-06-11 12:24

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
mam na zaliczenie zagrać na giełdzie doradcie co mam kupić i kiedy sprzedać bo nie jestem w temacie a szkoda byłoby oblać

Post: #14 
2008-06-11 12:24

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
marorz ma racje.na WIG-u 20 przynajmniej masz płynność o co ciężko na innych spółkach a w szczególności groszowych.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139219.2+0.26%9:03
WIG203689.1+0.28%9:18
WIG20 Fut3682.0+0.77%9:03
WIG20USD995.0+0.40%9:03
mWIG409708.5-0.07%9:03
sWIG8031251.1+0.03%9:03
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7564.0+0.10%9:08
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25048.3+0.25%9:03
Ropa WTI75.4-1.40%9:18
Złoto4200.3+0.96%9:18
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26028+0.06%9:18
CHF/PLN4.60172+0.06%9:18
USD/PLN3.71769+0.20%9:18
EUR/USD1.14595-0.14%9:18
GBP/USD1.32144-0.14%9:18
USD/JPY161.695+0.25%9:18
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CYBERFLKS 197.00 4.12%
VERCOM 119.00 3.48%
KGHM 375.00 2.60%
VOXEL 120.00 1.01%
SYNEKTIK 299.80 1.01%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl