Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Ostrołeka
Wyświetleń: 5510. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2016-12-21 23:32
Cena waloru: 3.40

landryn0407

Łuczynów
Posty: 5
Shouty: 0
0
Jak myślicie czy Polimex wygra przetarg na budowę nowego bloku w Ostrołęce jeśli tak to stawiam że skoczy na minimum 5 PLN

Post: #2 
2016-12-23 00:21
Cena waloru: 3.40

Amergin

Somewhere
Posty: 25
Shouty: 263
0
...a jak nie wygra, to spadnie do 2 PLN.
The stock market is a device for transferring money from the impatient to the patient. – Warren Buffett

Post: #3 
2017-02-07 19:37
Cena waloru: 6.20

landryn0407

Łuczynów
Posty: 5
Shouty: 0
0
Przypominam się i zobaczcie ile teraz kosztuje polimek i będzie tylko północ. Pozdrawiam wtajemniczonych

Post: #4 
2017-03-06 14:11
Cena waloru: 12.85

krismert

warsaw
Posty: 5
Shouty: 14
0
landryn0407 napisał:
Przypominam się i zobaczcie ile teraz kosztuje polimek i będzie tylko północ. Pozdrawiam wtajemniczonych


Przymopina mi to początek zeszłego roku z JSW

Post: #5 
2017-03-06 19:32
Cena waloru: 13.80

landryn0407

Łuczynów
Posty: 5
Shouty: 0
0
Zgadza się a to dopiero początek konkretnych wzrostów na tej spółce. Wiem co mówię

Post: #6 
2017-03-07 09:55
Cena waloru: 14.85

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Witam,

co myślicie o wzrostach PXM?

@landryn0407 - skąd takie oceny? Rozumiem że warto czekać ze sprzedażą. Pytanie jak długo?>

Post: #7 
2017-03-07 21:19
Cena waloru: 11.26

landryn0407

Łuczynów
Posty: 5
Shouty: 0
0
Spółka została poniesiona z bankructwa, energetyka ma teraz sporo do powiedzenia a co się z tym wiąże przyszłe kontrakty na nowe bloki energetyczne dla PXM i ugoda z GDDKiA myślę też na +. Osobiście posiadam sporo tej akcji i trzymam do końca roku a co dalej zdecyduje w grudniu. Traktuje to jako inwestycje długoterminową. Pozdrawiam

Post: #8 
2017-03-08 09:19
Cena waloru: 10.52

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
idąc tą drogą dobrze będzie równiez kupić PBG i Rafako, co o tym sądzisz?

Post: #9 
2017-03-08 09:57
Cena waloru: 10.25

miro12379

Kraków
Posty: 113
Shouty: 1084
0
myślę.. [wręcz jestem pewien] że to znakomity pomysł


Post: #10 
2017-03-08 10:14
Cena waloru: 9.05

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
miro co sądzisz o polimexie?

Post: #11 
2017-03-08 10:23
Cena waloru: 9.56

miro12379

Kraków
Posty: 113
Shouty: 1084
0
nie dotykam takich spółek - podobnie jak alma, oil, krezus itp
rafako trochę inna liga ale ja staram się kupować i sprzedawać z funduszami a nie na odwrót

Post: #12 
2017-03-08 20:27
Cena waloru: 10.10

landryn0407

Łuczynów
Posty: 5
Shouty: 0
0
Myślę że Rafako tak ale nad PBG raczej poważnie bym się zastanowił

Post: #13 
2017-03-18 15:18
Cena waloru: 9.95

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Wszystkie trzy spółki będą na topie. Możliwe połączenie i stworzenie większego konsorcjum pod opieką Polimexu który będzie rozdzielał pieniądze od inwestycji i powstanie coś na kształt PGG do połowy roku. Takie są plotki i druga sprawa przetargi i pod to gram. W puli koszyk zamówień na kilkadziesiąt miliardów przez najbliższe lata więc jest o co walczyć. Planowo też w DM trzymam papier do końca roku. Jak będą zyski i perspektywy to potrzymam kolejny rok.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG135972.7+0.95%17:09
WIG203598.4+1.26%17:09
WIG20 Fut3583.0+0.79%17:04
WIG20USD955.6+1.63%17:15
mWIG409451.8+0.25%17:09
sWIG8030698.1-0.17%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7355.9-0.03%19:10
Nasdaq10029405.1+0.63%19:09
Nikkei72366.3+4.61%8:45
DAX25000.5+1.05%17:31
Ropa WTI71.4+1.54%19:10
Złoto4031.2+0.80%19:10
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28296-0.11%19:10
CHF/PLN4.64886+0.03%19:10
USD/PLN3.76521-0.25%19:10
EUR/USD1.13751+0.14%19:10
GBP/USD1.32036+0.28%19:10
USD/JPY161.749-0.01%19:10
Forum
» Zmiana nazwy spółki [1][SPL]
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
Wzrosty Spadki Staty
CAPITAL 3.16 11.27%
ORCOGROUP 3.88 8.99%
SOPHARMA 7.92 8.49%
APSENERGY 4.91 8.39%
ONEMORE 2.30 6.98%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl