Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Program do AT powerTrader
Wyświetleń: 5059. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2017-02-02 08:39

dfaust

Posty: 6
Shouty: 5
0
Witam

Czy jest może ktoś tutaj kto korzysta z programu powerTrader ? Ostatnio mam problemy z pobieraniem notowań.. aplikacja zatrzymuje mi sie w listopadzie 2016. Przy okazji jak już poruszam temat to może ktoś poleci inne narzędzie

Post: #2 
2017-02-02 08:49

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
ja korzystam z bossa ispag, nie trzeba nic ściągać można robic on line
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

Post: #3 
2017-02-03 16:12

dfaust

Posty: 6
Shouty: 5
0
Dzięki Ale jesli chce obejrzec ostatnie 2 lata spolki 11 bit to niestety nie pobiera mi zadnych danych...

Post: #4 
2017-02-03 20:53

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja używałem PowerTrader'a przez prawie dwa lata i szczerze pisząc odradzam. Póki wszystko działa to jest nawet OK. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do użyteczności to nawet bardzo OK. Natomiast nie daj Bóg się coś skaszani to zapomnij o wsparciu. To co przelało czarę goryczy u mnie to totalne wypięcie się kiedy spółka Grajewo zmieniła nazwę na Pfleider. W PT wykres Grajewa przestał się aktualizować w dniu zmiany nazwy a pojawił się Pfleider. I wykres tegoż zaczął iść od dnia zmiany, czyli całą AT spółki diabli wzięli. Przez dwa tygodnie wysłałem 2 zapytania i dopiero za 3-cim raczył ktoś coś odpisać - że naprawią. Minął kolejny tydzień, kolejny mejl i zero odzewu. Po piątym razie zdecydowałem, że nie przedłużę abonamentu. I żeby nie było, że taki w gorącej wodzie kąpany - wcześniej też kilka razy się zdarzyła taka totalna olewka ze strony serwisu.
Podsumowując - program nawet daje radę ale obsługa totalnie do dupy sprowadzająca się w zasadzie do zainkasowania przelewu za abonament.

Post: #5 
2017-02-04 21:46

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
dfaust napisał:
Dzięki Ale jesli chce obejrzec ostatnie 2 lata spolki 11 bit to niestety nie pobiera mi zadnych danych...


Ja sprawdzałem na bossie jest ta spółka. I jest to program darmowy. Nie warto płacić za PT.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-02-04 21:48:36
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134778.9-1.96%14:56
WIG203545.6-2.71%15:11
WIG20 Fut3543.0-2.29%14:56
WIG20USD940.1-2.95%14:56
mWIG409404.0-1.54%14:56
sWIG8030778.5-0.88%14:56
 Notowania Świat
US BlueChip51666.8-0.09%06-23
S&P500 Fut7450.8+0.18%15:01
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24622.5-1.09%14:55
Ropa WTI70.5-3.73%15:11
Złoto3972.1-3.36%15:11
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28892+0.14%15:11
CHF/PLN4.65374+0.15%15:11
USD/PLN3.78689+0.65%15:11
EUR/USD1.13257-0.51%15:11
GBP/USD1.31462-0.42%15:11
USD/JPY161.749+0.13%15:11
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.65 18.75%
TRANSPOL 13.35 10.33%
VIGOSYS 534.00 5.53%
CASPAR 5.95 5.31%
RENDER 78.80 5.07%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl