Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Spółeczka Rovita od Wita (new connect)
Wyświetleń: 3690. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2017-02-10 15:58
Cena waloru: 0.66

witu91

Posty: 55
Shouty: 3616
0
Ostatnio szukałem czegoś ciekawego o w miarę zdrowych fundamentach i napatoczyła się mi Rovita. Propozycja wydała mi się na tyle ciekawa nie z racji że fajnie się rymuje w temacie z moim nickiem ani też nie to że założona została w roku którym się urodziłem ale to że po ciężkich czasach i solidnej restrukturyzacji spółka wyszła na prosto i zaczyna przynosić zyski.
Aktualny c/z: 2.5
Liczba akcji: 13.63 mln
Free float: 1.84 mln
Kwartał - przychody - zyski (w mln zł)
1Q2015 - 54.0 - 0.11
2Q2015 - 52.8 - 0.29
3Q2015 - 62.9 - 0.26
4Q2015 - 73.2 - 0.02
1Q2016 - 88.4 - 0.29
2Q2016 - 81.2 - 0.30
3Q2016 - 75.7 - 0.36
4Q2016 - 52.8 - 2.05 (!!!)
Przychody za ostatnie 4 kwartały: 298.15 mln zł
Zyski za ostatnie 4 kwartały: 3.01 mln zł
źródło: https://www.facebook.com/New.Connect.Analizy/?ref=page_internal

jpg images

Niestety z tego wykresu ciężko mi coś wywnioskować jedynie poza tym że prawdopodobnie tworzy się formacja flagi, także ciekawy jestem waszej opini.

Linki:
http://www.dlahandlu.pl/handel-malopowierzchniowy/wiadomosci/dystrybutor-produktow-spozywczych-notuje-3-mln-zl-zysku,58751.html
http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/rovita-zamknela-4-kw-2016-r-zyskiem-blisko-3-mln-zl-brutto,140537.html



Edytowany 3 raz-y, ostatni raz: 2017-02-10 16:31:33
((ciężka praca + wiedza)^zaangażowanie)/ryzyko = sukces

Post: #2 
2017-02-13 22:42
Cena waloru: 0.47

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
Coś w tym może jest ale z płynnością spółki to chyba byłaby męka. W razie problemów ciężko uciec. W rzeczywistości bym chyba nie kupił, ale na symulatorze. Dlaczego nie ?

Post: #3 
2017-02-14 08:13
Cena waloru: 0.47

koladzio

Kraków
Posty: 23
Shouty: 4990
0
Tak jak napisał astr69...słabo z płynnością więc na krótko to nie bardzo, ale jeśli komuś pasują fundamenty i wierzy w spółkę to kupić symbolicznie kilka tysięcy akcji i czekać kilka lat żeby sprzedać z dużym przebiciem.

Post: #4 
2017-02-14 09:42
Cena waloru: 0.47

witu91

Posty: 55
Shouty: 3616
0
Tak jest Panowie przyznaje wam rację, tutaj jest w zasadzie gra od wyników do wyników. Jak ma ktoś cierpliwość żeby przetrzymać "nieduże" pieniądze kwartał/pół roku myślę że spokojnie można zainkasować 20%. Jeżeli będą notować dalej takie wyniki sprzedaży (na co się zapowiada) to w ciągu 2-3 lat może być tu całkiem sympatycznie.
((ciężka praca + wiedza)^zaangażowanie)/ryzyko = sukces

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7373.0+0.10%20:31
Nasdaq10029242.9-0.36%20:30
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI70.3-3.93%20:31
Złoto3993.4-2.84%20:31
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29117+0.19%20:31
CHF/PLN4.65120+0.10%20:31
USD/PLN3.77771+0.41%20:31
EUR/USD1.13592-0.22%20:31
GBP/USD1.31668-0.27%20:31
USD/JPY161.792+0.16%20:31
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl