Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Co sądzicie o Helio
Wyświetleń: 3137. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2017-03-20 16:01
Cena waloru: 13.33

krismert

warsaw
Posty: 5
Shouty: 14
0
Czy firma wraca na rynek czy zaraz będzie zjazd

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-03-20 16:41:37

Post: #2 
2017-03-20 16:08
Cena waloru: 13.10

jankowski

Warszawa
Posty: 77
Shouty: 1328
0
Kupiłem w ub. wtorek i już dała zarobić ponad 10%. Ma solidne fundamenty i stabilny trend wzrostowy od przynajmniej roku. Przed spółką ważny opór na 13.83

Post: #3 
2017-03-20 16:30
Cena waloru: 13.10

krismert

warsaw
Posty: 5
Shouty: 14
0
ciężko będzie przebić 13,83 bo zaczyna lecieć w dół już kolejny dzień ale licze ze dojedzie tak do 15 conajmniej bo sam wysoko kupiłem narazie ma strate

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-03-20 16:49:27

Post: #4 
2017-03-22 00:19
Cena waloru: 13.20

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0





Wykres tygodniowy wygląda optymistycznie i pokazuje, że jest to mocno trendowa spółka. Obecnie jesteśmy w fazie trendu wzrostowego, a niedawno doszło do przełamania ważnego oporu okolic 10-11 zł. Wybicie oporu, mała korekta i szybki powrót do wzrostów dobrze świadczą o sile panującego trendu. Wydaje się, że wzrosty mogą być kontynuowane, a po drodze na historyczne maksima nie ma tak naprawdę poważnych oporów. Szukając jednak jakiegoś charakterystycznego miejsca, można skupić się na zasięgu wzrostów z lat 2009-10. Podobny zasięg obecny trend uzyska w rejonie 17,50 zł czyli przy jednym z wierzchołków z 2011 roku.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-10-29 11:09:52

Post: #5 
2017-03-22 18:24
Cena waloru: 13.24

krismert

warsaw
Posty: 5
Shouty: 14
0
na chwilę obecną helio broni się w okolicach 13 zł

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7367.9+0.03%20:24
Nasdaq10029220.4-0.43%20:24
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI70.3-3.95%20:24
Złoto3987.1-3.00%20:24
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29186+0.21%20:24
CHF/PLN4.65147+0.10%20:24
USD/PLN3.77928+0.45%20:24
EUR/USD1.13563-0.24%20:24
GBP/USD1.31636-0.29%20:24
USD/JPY161.808+0.17%20:24
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl