Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Świeżak - kiedy sprzedać akcje?
Wyświetleń: 5542. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2017-10-25 17:39
Cena waloru: 98.75

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0


Kupiłem takie akcje 5 dni temu. Kiedy najlepiej je sprzedać? Czekać na większy up czy raczej chronić się przed spadkiem? Sorry że takie durne pytanie ale ucze sie giełdy dopiero. Jak zdjecia nie widac to poprawie link.. Pozdrawiam

Edytowany 3 raz-y, ostatni raz: 2022-04-22 00:33:58

Post: #2 
2017-10-25 23:09
Cena waloru: 98.75

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Kupując akcje danej spółki powinieneś mieć odpowiednią strategię i jeszcze przed zakupem wiedzieć jaki poziom straty jesteś wstanie zaakceptować

Post: #3 
2017-10-26 16:53
Cena waloru: 97.16

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
lijon napisał:
Kupując akcje danej spółki powinieneś mieć odpowiednią strategię i jeszcze przed zakupem wiedzieć jaki poziom straty jesteś wstanie zaakceptować



Zobacz teraz bo poprawiłem link do screena. No niestety dopiero się uczę więc żadnej strategii nie obrałem ;/

Post: #4 
2017-10-27 12:17
Cena waloru: 98.45

luczek

Posty: 179
Shouty: 756
0
Poucz się AT. Ustal punkty wsparcia i oporu. Sprawdź jaki jest zasięg zysku i straty oraz ustal jaką stratę możesz zaakceptować, a także jaki zysk uważasz za realny do osiągnięcia.

Sprawdź choć pobieżnie fundamenty spółki, a przede wszystkim takie wskaźniki jak C/Z i C/WK, które świadczą o przewartościowaniu bądź niedowartościowaniu spółki oraz o tym czy spółka ma zyski czy straty.
"Jestem anonimowym przegrywającym " :P

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7411.6+0.63%18:01
Nasdaq10029460.2+0.38%18:01
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI70.4-3.81%18:01
Złoto4001.3-2.65%18:01
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29128+0.20%18:01
CHF/PLN4.65334+0.14%18:01
USD/PLN3.78140+0.51%18:01
EUR/USD1.13484-0.31%18:01
GBP/USD1.31584-0.33%18:01
USD/JPY161.756+0.14%18:01
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl