Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Sprzedaz spolek blad gry
Wyświetleń: 4774. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2019-09-04 13:25

Blanip

Posty: 2
Shouty: 1
0
Hej,

Mam w portfelu 2 spolki ktorych juz nie ma na gieldzie. Gdy probuje sprzedac akcje PKC nie otrzymuje gotowki w swoim portfelu. Spolk to Robyg i Uniwheels.

Bede wdzieczny za pomoc w rozwiazaniu problemu.

Post: #2 
2019-09-04 14:11

lhc

Zawiercie
Posty: 21
Shouty: 36
0
Mam to samo z WDMSA.
Gram handlu...?
https://agupubs.onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1029/2021EA002148

Post: #3 
2019-09-04 14:57

MarekMiszcz

Posty: 27
Shouty: 46
2
Jeśli dobrze rozumiem zasady gry, dyspozycja jest realizowana, gdy na prawdziwym rynku, na GPW pojawi się transakcja, która spełnia kryteria dyspozycji.
Skoro papier wyszedł z obiegu, to na GPW nie ma na nim transakcji, więc nasz dyspozycja nie będzie nigdy zrealizowana.

Zgaduję, że na tym polega problem, ale nie wiem, jak go rozwiązać.

Post: #4 
2019-09-17 14:08

Qkster1987

Posty: 2
Shouty: 0
0
Siemqa,
może ktoś na tym forum będzie mi w stanie pomóc.

Mam w portfelu taką spółkę IQP w ilości 35169 - jest to spółka groszowa i nie mogę jej sprzedać/tak jakby była nieaktywna. Da się coś z tym zrobić? Czekam na sugestie.

Dodam tylko, że trzymałem ją kilka lat (zabawę z tym symulatorem zacząłem jeszcze na studiach) :P

Post: #5 
2019-09-24 14:25

Blanip

Posty: 2
Shouty: 1
0
Lucas25 napisał:
Siemqa,
może ktoś na tym forum będzie mi w stanie pomóc.

Mam w portfelu taką spółkę IQP w ilości 35169 - jest to spółka groszowa i nie mogę jej sprzedać/tak jakby była nieaktywna. Da się coś z tym zrobić? Czekam na sugestie.

Dodam tylko, że trzymałem ją kilka lat (zabawę z tym symulatorem zacząłem jeszcze na studiach) :P


Hej,

Mam dokladnie ten sam problem czy jest tutaj ktos kto potrafilby zamienic w/w akcje na gotowke np po usrednionej cenie przed ostatnim tygodniem handlu spolki na gieldzie?

Post: #6 
2019-09-24 20:15

hotep97

Warszawa
Posty: 1
Shouty: 0
0
W moim przypadku problemem są akcje Krezusa.

Post: #7 
2019-09-30 09:10

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31820
17
co do iqp i spółek z 1 posta - dajcie linka do tego że zostały wycofane - odblokuję możliwość ich pozbycia się po ostatniej cenie

Krezus nie został usunięty z giełdy a zawieszony, dzisiaj bodajże ma być raport ogłoszony (który przekładali już kilka razy) i zobaczymy co dalej, jak będzie jednoznaczna informacja że to koniec tej spółki to też ją odblokuję.

co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%06-24
WIG203553.7-2.49%06-24
WIG20 Fut3555.0-1.96%06-24
WIG20USD940.2-2.94%06-24
mWIG409428.4-1.28%06-24
sWIG8030751.0-0.97%06-24
 Notowania Świat
US BlueChip51848.9+0.35%06-24
S&P500 Fut7474.5-0.04%7:35
Nikkei72211.6+4.39%7:30
DAX24740.4-0.62%06-24
Ropa WTI69.4-0.70%7:45
Złoto3982.6-0.42%7:45
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28698-0.02%7:45
CHF/PLN4.64893+0.03%7:45
USD/PLN3.77289-0.05%7:45
EUR/USD1.13626+0.03%7:45
GBP/USD1.31788+0.10%7:45
USD/JPY161.762-0.01%7:45
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl