Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Sprzedaz spolek blad gry
Wyświetleń: 4773. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2019-09-04 13:25

Blanip

Posty: 2
Shouty: 1
0
Hej,

Mam w portfelu 2 spolki ktorych juz nie ma na gieldzie. Gdy probuje sprzedac akcje PKC nie otrzymuje gotowki w swoim portfelu. Spolk to Robyg i Uniwheels.

Bede wdzieczny za pomoc w rozwiazaniu problemu.

Post: #2 
2019-09-04 14:11

lhc

Zawiercie
Posty: 21
Shouty: 36
0
Mam to samo z WDMSA.
Gram handlu...?
https://agupubs.onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1029/2021EA002148

Post: #3 
2019-09-04 14:57

MarekMiszcz

Posty: 27
Shouty: 46
2
Jeśli dobrze rozumiem zasady gry, dyspozycja jest realizowana, gdy na prawdziwym rynku, na GPW pojawi się transakcja, która spełnia kryteria dyspozycji.
Skoro papier wyszedł z obiegu, to na GPW nie ma na nim transakcji, więc nasz dyspozycja nie będzie nigdy zrealizowana.

Zgaduję, że na tym polega problem, ale nie wiem, jak go rozwiązać.

Post: #4 
2019-09-17 14:08

Qkster1987

Posty: 2
Shouty: 0
0
Siemqa,
może ktoś na tym forum będzie mi w stanie pomóc.

Mam w portfelu taką spółkę IQP w ilości 35169 - jest to spółka groszowa i nie mogę jej sprzedać/tak jakby była nieaktywna. Da się coś z tym zrobić? Czekam na sugestie.

Dodam tylko, że trzymałem ją kilka lat (zabawę z tym symulatorem zacząłem jeszcze na studiach) :P

Post: #5 
2019-09-24 14:25

Blanip

Posty: 2
Shouty: 1
0
Lucas25 napisał:
Siemqa,
może ktoś na tym forum będzie mi w stanie pomóc.

Mam w portfelu taką spółkę IQP w ilości 35169 - jest to spółka groszowa i nie mogę jej sprzedać/tak jakby była nieaktywna. Da się coś z tym zrobić? Czekam na sugestie.

Dodam tylko, że trzymałem ją kilka lat (zabawę z tym symulatorem zacząłem jeszcze na studiach) :P


Hej,

Mam dokladnie ten sam problem czy jest tutaj ktos kto potrafilby zamienic w/w akcje na gotowke np po usrednionej cenie przed ostatnim tygodniem handlu spolki na gieldzie?

Post: #6 
2019-09-24 20:15

hotep97

Warszawa
Posty: 1
Shouty: 0
0
W moim przypadku problemem są akcje Krezusa.

Post: #7 
2019-09-30 09:10

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1516
Shouty: 31820
17
co do iqp i spółek z 1 posta - dajcie linka do tego że zostały wycofane - odblokuję możliwość ich pozbycia się po ostatniej cenie

Krezus nie został usunięty z giełdy a zawieszony, dzisiaj bodajże ma być raport ogłoszony (który przekładali już kilka razy) i zobaczymy co dalej, jak będzie jednoznaczna informacja że to koniec tej spółki to też ją odblokuję.

co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134254.9-2.34%15:17
WIG203540.8-2.84%15:32
WIG20 Fut3527.0-2.73%15:17
WIG20USD935.5-3.43%15:17
mWIG409379.8-1.79%15:17
sWIG8030683.5-1.19%15:17
 Notowania Świat
US LargeCap7376.1+0.14%15:32
Nasdaq10029368.6+0.07%15:32
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24613.5-1.13%15:16
Ropa WTI69.9-4.48%15:32
Złoto3990.4-2.92%15:32
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28959+0.16%15:32
CHF/PLN4.65556+0.19%15:32
USD/PLN3.78241+0.53%15:32
EUR/USD1.13409-0.38%15:32
GBP/USD1.31645-0.28%15:32
USD/JPY161.712+0.11%15:32
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.65 18.75%
VIGOSYS 538.00 6.32%
TRANSPOL 12.80 5.79%
CASPAR 5.95 5.31%
RENDER 78.80 5.07%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl