Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Jak pozbyć się akcji KANIA?
Wyświetleń: 6181. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2020-02-12 02:41
Cena waloru: 0.11

GhostMiQs

Posty: 5
Shouty: 0
0
Jak w temacie, spółka została zawieszona a akcje cały czas mam w prtfelu i pytanie jak się ich pozbyć?

Post: #2 
2020-02-12 16:07
Cena waloru: 0.11

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
proszę wkleić informację dokładniejszą jaki jest jej aktualny status
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2020-02-13 18:57
Cena waloru: 0.11

GhostMiQs

Posty: 5
Shouty: 0
0
tutaj jest że obrót akcjami zawieszony i to od października zeszłego roku
https://www.bankier.pl/wiadomosc/GPW-zawiesza-obrot-akcjami-ZM-Henryk-Kania-Dreweksu-i-Everest-Investments-7748609.html
a tutaj że upadłość firmy
https://www.gpw.pl/komunikaty-i-uchwaly-gpw?ph_main_01_start=show&cmn_id=109248&title=ZAK%C5%81ADY+MI%C4%98SNE+HENRYK+KANIA+S.A.+W+RESTRUKTURYZACJI+(Uchwa%C5%82a+Nr+40/2020)

Post: #4 
2020-02-14 06:58
Cena waloru: 0.11

tk555

Posty: 2
Shouty: 0
0
Niestety, nawet jeśli byś je komuś sprzedał powiedzmy za grosz za akcję - to nic ponad to nie dostaniesz. Ew. w razie postępowania układowego po ogłoszeniu upadłości może być przeznaczona jakaś kasa do podziału między akcjonariuszy ale to tyle. Pół roku po upadłości akcje zostaną skasowane. Podsumowując - nie kupujemy upadających spółek, bo można wszystko stracić. Przykro mi, bo sam sporo straciłem na Kani, ale w porę wyszedłem z tego cyrku i sporo odrobiłem do dziś.

Post: #5 
2020-02-14 09:58
Cena waloru: 0.11

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
Jakie macie pomysły (niech się wypowiedzą Ci co mają kanię lub spółki które są zawieszone) bo możemy zrobić następujące rzeczy:
- możemy czekać na knf/gpw na decyzję
- mogę odblokować spółkę do sprzedaży PKC po ostatnim kursie
- mogę zmienić kurs na 1 grosz i odblokować do sprzedaży po PKC
- inne (jakie?)
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #6 
2020-02-14 10:00
Cena waloru: 0.11

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
Silv, ja mam tak z Hyperionem. Z wymienionych przez Ciebie wariantów wg mnie najlepszym byłby "PKC po ostatnim kursie."
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #7 
2020-02-14 10:29
Cena waloru: 0.11

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
najlepszym, ale w tym przypadku już napewno nierzeczywistym - bo hyperion nie wróci - a Kania na tym etapie jeszcze ma szansę

Dodano 2020-02-14 10:29
dla hyperiona jest tylko jedna opcja - pkc po 1 grosz :o
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #8 
2020-02-14 10:42
Cena waloru: 0.11

studencina

podkarpacie
Posty: 521
Shouty: 59972
3
ja się zgadzam
... robię wszystko, żeby nic nie robić ....

Post: #9 
2020-02-14 15:06
Cena waloru: 0.11

GhostMiQs

Posty: 5
Shouty: 0
0
Możemy jeszcze poczekać tylko jak długo? Bo doniesienia o tym że właściciel uciekł i ma wiele problemów na głowie teraz. Nie wiem czy po takich rzeczach jest jeszcze szansa dla spółki.
https://dziennikzachodni.pl/henryk-kania-przerywa-milczenie-twierdzi-ze-do-upadku-zakladow-miesnych-doprowadzila-zmowa-konkurencji-bankow-i-wymiaru/ar/c3-14546623

Ja bym był za ostatnim kursem bo bo mniej stracę ..wiadomo

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2020-02-14 15:07:20

Post: #10 
2020-02-14 15:14
Cena waloru: 0.11

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
Ma ktoś info jak sobie biura maklerskie radzą z takimi spółkami? np z hyperionem - ktoś ma kupione i dostał jakieś info z biura?
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #11 
2020-02-18 15:30
Cena waloru: 0.11

GhostMiQs

Posty: 5
Shouty: 0
0
Ja zbyt świeży jestem :/

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72626.1+1.93%6:11
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.6-1.19%6:27
Złoto4176.3+0.39%6:27
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.25998+0.05%6:27
CHF/PLN4.59883-0.00%6:27
USD/PLN3.71885+0.23%6:27
EUR/USD1.14551-0.18%6:27
GBP/USD1.32049-0.21%6:27
USD/JPY161.667+0.23%6:27
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 13.02%
INTERBUD 1.53 7.75%
CYFRPLSAT 16.45 7.06%
DRAGOENT 22.90 7.01%
DBENERGY 8.90 6.97%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl