Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Co jest z biotonem?
Wyświetleń: 4197. Obserwuje: 5 osób.
Post: #1 
2008-07-17 17:59

crack

Belsko-Biala
Posty: 37
Shouty: 284
0
Tak sobie odgórnie ktoś wymyślił spólki poniżej 50gr u nas nie sa notowane,czy jakoś tak>>
pozdr
Życie toczy się tu i teraz nie będzie czekać aż staniesz na nogi.

Post: #2 
2008-07-18 11:06

lukiluki

Kudowa
Posty: 4
Shouty: 0
0
Ale ja mam te akcje i niemoge z nimi nic zrobic

Post: #3 
2008-07-18 14:13

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Sprzedać możesz.

Post: #4 
2008-07-20 01:26

artm

lodz
Posty: 24
Shouty: 151
0

Lipa! ze nie mozna obracac Biotonem.
Spolka jest o calkiem duzej plynnosci i ciezko ja porownywac i traktowac jak Fon czy PCGuard.

Moim zdaniem: powinna byc lista spolek groszowych o malej plynnosci ktorych obrot bylby wylaczony w grze z przyczyn juz niejednokrotnie omawianych.

Pytanie: co z spolka ktorej wartos akcji wacha sie pomiedzy 0.40-0.60 PLN? Pojawiam sie i znikam w grze, jak murzyn na przejsciu dla pieszych ??
muminki widzą, muminki śledzą, muminki Cię znajdą, zabiją i zjedzą ..

Post: #5 
2008-07-20 19:05

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
a co powiecie na coś takiego:

spółki 1-10 groszy zablokowane
spółki 11-50 groszy - prowizja 0.39 plus 1grosz z każdej akcji? - zapobiegnie to kupowaniu i sprzedawaniu spółki w kółko przy 1 groszowym wahaniu (co jest nierealne na prawdziwej giełdzie) ale pozwoli na inwestowanie w dłuższym terminie
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #6 
2008-07-20 23:13

artm

lodz
Posty: 24
Shouty: 151
0
Ja uparcie bede proponawal czarna liste spółek których z jakiś przyczyn nie da sie w sposób realistyczny odwzorowac ich obrotu w grze.
Umieszczenie na liscie na wniosek uzytkowników, podobnie jak zdjecie spółki z listy i przywrócenie do obrotu.
I tak proponuje FONa, PCGuarda oraz Mewe i Orla.

A za przywrócenie Biotonu.. wielkie DZIEKI !!
muminki widzą, muminki śledzą, muminki Cię znajdą, zabiją i zjedzą ..

Post: #7 
2008-07-21 10:24

lukiluki

Kudowa
Posty: 4
Shouty: 0
0
Większą część mojego portwela stanowiły akcje biotonu, nadal mam go w portwelu ale w notowaniach go nie ma. Dlaczego tak?

Post: #8 
2008-07-21 10:24

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Jestem za propozycja silvestris`a, oczywiscie trzeba bedzie tu jeszcze przeanalizowac wahania kilku spółek powyzej 11 groszy

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72454.1+1.69%7:37
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.2-1.67%7:53
Złoto4195.6+0.85%7:53
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.257950.00%7:53
CHF/PLN4.59864-0.01%7:53
USD/PLN3.71552+0.14%7:53
EUR/USD1.14599-0.14%7:53
GBP/USD1.32172-0.12%7:53
USD/JPY161.672+0.24%7:53
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 13.02%
INTERBUD 1.53 7.75%
CYFRPLSAT 16.45 7.06%
DRAGOENT 22.90 7.01%
DBENERGY 8.90 6.97%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl