Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Prośba o usunięcie URSUS
Wyświetleń: 11919. Obserwuje: 2 osób.
Post: #1 
2023-05-12 12:50
Cena waloru: 0.01

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
Witam,

proszę o usunięcie Ursusa (URS).
Spółka została usunięta z GPW.

https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci-branzowe-technika/upadek-ursusa-stal-sie-faktem-akcje-spolki-wycofane-z-gieldy/

Pozdrawiam!
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

Post: #2 
2023-05-16 22:43
Cena waloru: 0.01

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1522
Shouty: 31886
18
Ursus został oznaczony jako do wycofany, można go usunąć wystawiając zlecenie PKC.
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2023-06-15 16:04
Cena waloru: 0.01

Poloakis

Sugondese
Posty: 331
Shouty: 1956
1
Czy również można o takowe potraktowanie Openfinance?

https://www.parkiet.com/komunikaty-espi/art37857681-open-finance-s-a-wycofanie-akcji-emitenta-z-obrotu-na-rynku-regulowanym

Nie da się go sprzedać przez PKC.
https://finance.yahoo.com/news/warren-buffett-sends-investors-382-090600160.html

Post: #4 
2023-06-16 14:59
Cena waloru: 0.01

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1522
Shouty: 31886
18
Openfinance została oznaczona jako do wycofana, można ją usunąć wystawiając zlecenie PKC.
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #5 
2023-06-24 06:35
Cena waloru: 0.01

mircie

Posty: 2
Shouty: 0
0
Czy można tak samo oznaczyć spółkę ZPUE? Na ten moment nie da się jej sprzedać PKC.

https://www.parkiet.com/komunikaty-espi/art38052671-zpue-podjecie-przez-zarzad-gpw-uchwaly-w-sprawie-wycofania-akcji-zpue-s-a-z-obrotu-gieldowego-na-rynku-regulowanym-gpw

Pozdrawiam

Post: #6 
2023-07-13 11:31
Cena waloru: 0.01

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1522
Shouty: 31886
18
PUE została oznaczona jako do wycofana, można ją usunąć wystawiając zlecenie PKC.
co by tu zepsuć / administracja
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG160221.6+1.03%10-16
WIG204247.2+0.92%10-16
WIG20 Fut4272.0+0.92%10-16
WIG20USD1094.2+1.38%10-16
mWIG4010827.0+1.47%10-16
sWIG8030863.6+0.90%10-16
 Notowania Świat
US Blue Chip51954.0-0.45%10-16
Nasdaq10029187.5-2.50%10-16
Nikkei65324.3+1.39%10-16
DAX25622.6+0.95%10-16
Ropa WTI101.4+3.51%10-16
Złoto4168.9-0.05%10-16
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.37020+0.05%10-16
CHF/PLN4.71953+0.24%10-16
USD/PLN3.88856-0.12%10-16
EUR/USD1.12393+0.18%10-16
GBP/USD1.33299+0.44%10-16
USD/JPY157.988-0.01%10-16
Forum
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» nazwa spolki AUX [0][AUX_]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
» MS 2022 - nagrody [4]
Wzrosty Spadki Staty
JRHOLDING 4.91 25.90%
CASPAR 11.80 15.69%
IMPERA 1.70 13.33%
POINTGROUP 2.14 10.03%
KRVITAMIN 12.45 9.21%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl