Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Co z Biotonem ?
Wyświetleń: 7442. Obserwuje: 10 osób.
Post: #1 
2008-12-30 10:19

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Jak sadzicie czy Bioton spadnie poniżej 0,19 czy raczej bedzie powoli wzrastać wraz z nowym rokiem ?

Post: #2 
2008-12-30 10:28

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Wedlug mnie: Jest szansa ze jeszcze spadnie ponizej 19, ale bardziej prawdopodobne ze wraz z nowym rokiem wroci troche entuzjazm na GPW i cena Biotonu powinna podskoczyc (nie rozpatrywalem analizy fundamentalnej).

Post: #3 
2008-12-31 08:49

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
A co z tym całym dual inteligence Staraka. Miało być coś wiadomo w grudniu. Chyba że coś przeoczyłem.

Post: #4 
2008-12-31 16:44

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Skoro inwestycje, które poczynił Bioton mają przynosić korzyści w 2009r. to kupowanie Biotonu teraz lub najpóźniej wiosną przyszłego roku mają sens. Bioton nigdy w historii swoich notowań nie był taki tani, co nie oznacza, że może być jeszcze tańszy (już nie będzie tańszy - patrz wykres i obroty). Produkować każdy może, ale problemem jest komu to sprzedać. Jeżeli ktoś z Was jest na różnego rodzaju forach w necie to wie, że jesienią 2006r. doradzałem sprzedaż walorów tej firmy. Napisałem tam, że dobrym momentem do odkupu tych walorów może być jesień 2008r. a najpóźniej wiosna 2009r. (jeżeli jeszcze ta firma będzie istniała - bo Uniwersalu juz nie ma). Kto nie ryzykuje nigdy milionerem nie zostanie.

Post: #5 
2009-01-01 01:54

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Siemka.Ja jestem optymistą.dwa dni wzrost pużniej spadnie

Post: #6 
2009-01-06 11:44

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Hmmm. Bioton od wczoraj szaleje. I do tego te obroty. Jakiś news wisi w powietrzu.

Post: #7 
2009-01-06 12:59

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Mówilem xD (pare postów wyżej) :P rzadko sie myle ^^

Post: #8 
2009-01-06 15:35

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Coś mi mówi, że to podbicie tych co się obkupili po 18÷20 gr.

Post: #9 
2009-01-06 21:13

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
kupilem 500000 biotona za 0.19 - teraz 0.26
ale teraz spadnie...

Post: #10 
2009-01-06 22:04

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ptasior napisał:
kupilem 500000 biotona za 0.19 - teraz 0.26
ale teraz spadnie...


Czemu sadzisz że spadnie?
Poczatek roku, I Kwartał, nowe środki z NFZ, sadze ze pojdzie w góre pomimo niewielkich załamań.

Post: #11 
2009-01-06 22:07

Macko

Admin
Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 494
Shouty: 34675
0
po przebiciu trendu spadkowego (22gr) pojdzie ostro w gore.
Byle do przodu...
https://gragieldowa.pl

Post: #12 
2009-01-14 13:53

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
cos ciezko mu sie odbic

Post: #13 
2009-01-16 12:36

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Już 17 gr może teraz w górę?

Post: #14 
2009-01-16 12:55

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
za te 16 groszy już tylko będzie mogło pójść w górę


A tak z wielkiej radości w realu właśnie chwyciłem ponad tysiaczka za widełki 0.17 - 0.19.

Dobrze jak czasem PREZES sam odchodzi i spółki nikt nie chce.

Ciekawe czy Pracownicy Biotonu w ogóle są świadomi co się dzieje w cenie akcji ich spółki.

Post: #15 
2009-01-16 13:48

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
21 można było szybko zarobić.

Post: #16 
2009-01-26 16:07

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Moim zdaniem wzrośnie... Patrząc na wykres, to pokazało się podwójne dno (0.19zł). 0.19 zł to jest poziom,który nie pozwala wykresowi spaść niżej. Nadzieje są ..

Post: #17 
2009-01-26 16:11

topola

Tańczący z wykresami
Warszawa
Posty: 512
Shouty: 28055
0
Dziś już złapałem 1 tys na widełkach 0,19-0,21, a teraz czatuję, żeby kupić za 0,2, bo jutro z pewnością 0,22 pęknie.

Ale jest to spółka bez przyszłości, więc raczej polecałbym tylko spekulację
https://humanista-na-gieldzie.blogspot.com

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138091.6-0.55%12:11
WIG203663.7-0.41%12:26
WIG20 Fut3642.0-0.33%12:10
WIG20USD981.8-0.93%12:11
mWIG409655.9-0.61%12:11
sWIG8031158.0-0.27%12:11
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7564.0+0.10%12:16
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24924.3-0.25%12:10
Ropa WTI75.3-1.57%12:26
Złoto4213.3+1.27%12:26
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.27003+0.29%12:26
CHF/PLN4.61451+0.34%12:26
USD/PLN3.72590+0.42%12:26
EUR/USD1.14604-0.13%12:26
GBP/USD1.32436+0.08%12:26
USD/JPY161.673+0.24%12:26
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 91.00 12.35%
COMPERIA 6.20 6.90%
COLUMBUS 2.83 6.59%
MENNICA 41.00 6.49%
ALTA 1.69 6.29%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl