Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Co z tym SOBIESKIM ?
Wyświetleń: 6546. Obserwuje: 10 osób.
Post: #1 
2010-10-15 12:32

Lakiluk

Posty: 18
Shouty: 0
0
Jak w temacie, czy będzie bankrutem ? co sądzicie ? , bo jak na razie to żal patrzeć na notowania

Post: #2 
2010-11-14 11:35

esperandzo

Zator k. Wadowic
Posty: 174
Shouty: 3743
0
heh ale to co się teraz dzieje to normalnie nie rozumie czy to odwrócenie trendu czy jak?? ale przeciez za ostro idzie:/
Jeżeli myślisz że coś potrfisz, masz rację. Jeżeli myslisz że czegoś nie potrafisz, również masz rację.

Post: #3 
2010-11-14 18:21

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Z tego co czytalem w ksiazce to przy takiej sytuacji to jest tylko chwilowy skok i trend spadkowy bedzie dalej kontynuowany

Post: #4 
2010-11-14 18:33

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
a jaka to ksiazka byla? Alkohole polskie?

Post: #5 
2010-11-14 21:20

esperandzo

Zator k. Wadowic
Posty: 174
Shouty: 3743
0
no dlatego nie ryzykuje wchodzac w nia ale badx co badx zyski kusza;P
Jeżeli myślisz że coś potrfisz, masz rację. Jeżeli myslisz że czegoś nie potrafisz, również masz rację.

Post: #6 
2010-11-18 17:29

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
moim zdaniem opłaca się wejść w tą spółkę ale nie na długo ja przez ostatnie dni jestem na niej niecale 5k do przodu. Trzeba kupić w odpowiednim momencie )

Post: #7 
2010-11-18 21:41

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
odpowiedni moment juz byl jak bylo mniej niż 90 zł:D

Post: #8 
2010-11-19 12:48

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Otoz to teraz tylko bedzie tendencja spadkowa przeplatana niewielkimi wzrostami

Post: #9 
2010-11-22 11:40

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
a ja dałem ciała z Sobieskim kupiłem jak akcje były po 86 zł za ok 30 tys. ale jak już był zysk 30 % to praktycznie wszystkie wyprzedałem ech nie ma się żyłki do interesów

Post: #10 
2010-11-23 10:01

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No i notowania caly czas spadaja ....

Post: #11 
2010-11-23 11:42

Lakiluk

Posty: 18
Shouty: 0
0
ja na sobieskim zarobiłem 30 000 :D Szkoda że wirtualnie Wszedłem teraz w ElstOil wg mnie będzie na pewno ciekawie :D Tym bardziej, że podpisali umowę z Lotosem na 22 mln z realizacją do końca roku. Grudzień będzie pyszny :D i nie chodzi o wigilie ehehehe
Pozdrawiam

Post: #12 
2010-11-23 12:54

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
ja na sobieskim zarobiłem 120 k PLN )

Post: #13 
2010-11-23 16:31

Lakiluk

Posty: 18
Shouty: 0
0
Żal tylko, że nie w realu nie ? kpelc :P

Post: #14 
2010-11-25 09:55

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
NO żal ) - w realu na mieszkanie bym zarobił )

przesyłam wyciąg z tabelki -
Nr Spolka Ilość Obrót w zł Śr. Cena Zakupu Śr. Cena Sprzedaży Zysk Prowizja

3 SOBIESKI 1694 161,823.08 95.5272 227.5518 221515.16 2134.46

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138093.0-0.55%12:07
WIG203663.0-0.43%12:22
WIG20 Fut3641.0-0.36%12:06
WIG20USD981.4-0.97%12:07
mWIG409660.0-0.57%12:07
sWIG8031167.0-0.24%12:07
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7563.5+0.10%12:12
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24932.4-0.21%12:07
Ropa WTI75.3-1.56%12:22
Złoto4209.6+1.19%12:22
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26974+0.28%12:22
CHF/PLN4.61462+0.34%12:22
USD/PLN3.72640+0.43%12:22
EUR/USD1.14581-0.15%12:22
GBP/USD1.32444+0.08%12:22
USD/JPY161.702+0.25%12:22
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 91.00 12.35%
COMPERIA 6.20 6.90%
COLUMBUS 2.83 6.59%
MENNICA 41.00 6.49%
ALTA 1.69 6.29%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl