Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
PETROLINV OIL
Wyświetleń: 4300. Obserwuje: 9 osób.
Post: #1 
2010-11-05 08:37

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Rekordowo niski kurs...co sadzicie?
inwestować?
Odbije sie spółka od dna...?

Post: #2 
2010-11-05 09:33

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Tutaj dno może być jeszcze niżej, inwestować można, ale tylko jeżeli lubisz grać na ruletce. Zazwyczaj można się zastanawiać, czy cena nie jest poniżej wartości księgowej przedsiębiorstwa, ale w tym przypadku nie ma to znaczenia, wszystko się sprowadza do tego, czy znajdą surowce, czy też nie, a tego wiedzieć nie możesz. Wiadomości od spółki są oczywiście nieobiektywne.

Post: #3 
2010-11-05 10:45

kryss

POLSKA
Posty: 42
Shouty: 0
0
Ja myśle że już nie spadnie i troche kupilem, poczekam na rozwoj sytuacji, podobna rzecz dziala się z SOBIESKIM, PETROLINV za mięsiąc będzi 30% droższy

Post: #4 
2010-11-05 15:05

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
kupiłem 2000tys akcji. Może wzrośnie :D

Post: #5 
2010-11-05 15:13

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
PETROLIV jeszcze spadnie, ja kupię poniżej 6 PLN

Post: #6 
2010-11-05 15:23

Ralph1

Posty: 25
Shouty: 0
0
w sumie gram od 4 dni i żółtodziób jeszcze jestem ale jak na moje oko inwestora warto

Post: #7 
2010-11-05 23:23

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
mysle ze bedzie roslo mozecie inwestowac ale radzilbym jednak gtc i pge takze wybierzcie

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2020-07-25 10:18:27

Post: #8 
2010-11-06 20:18

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Sciema sciema sciema...

jak piszecie, że spadnie lub wzrosnie to napiszcie chociaż zdanie dlaczego tak myślicie... inaczej nie ma sensu w ogóle pisać :P

Post: #9 
2010-11-06 22:22

Jason

Posty: 108
Shouty: 24287
0
to może pani inwestor nam powie czy warto kupować??
Byki i niedźwiedzie zarabiają, a świnie idą na rzeź

Post: #10 
2010-11-06 22:27

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Czy warto? to jest subiektywna ocena...

o petrolku napisałam u siebie na blogu, ale to ryzykowna inwestyjcja. Dużo spekulacji, nadziei, a mało faktów...

Post: #11 
2010-11-07 01:20

Ralph1

Posty: 25
Shouty: 0
0
Petro leci na łeb na szyję nie dlatego że spółka nagle stała bezwartościowa a dlatego że tak powiem kadra zarządzająca ma problemy z prawem wiec jak cała ta sytuacja się uspokoi to i spółka zacznie odrabiać straty

Post: #12 
2010-11-07 01:28

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
o... i to jest konkretny głos w sprawie :D

Post: #13 
2010-11-15 23:45

kamilstasek

G
Posty: 1
Shouty: 0
0
obserwuje ale narazie nie jestes optymistą co to tej spolki

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl