Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
KategoriaTematOdp.Wizyt
SNWZamkniętyKiedy wykup pp?
Autor: mari00
04511
brakZamkniętyOPTOPOL - zapisy do jutra (12.02)
Autor: real4maniac
03420
brakZamkniętyPomysł na Portfel
Autor: Pakulek
84023
brakZamkniętySpredaż krótka...
Autor: Szorstki
54031
brakZamkniętyTeraz w górę, czy w dół?
Autor: Szorstki
33322
brakZamkniętyskasowane
Autor: gsg9
93992
brakZamkniętyCzy osoby z TOP rankingu istnieją?
Autor: Pakulek
Strona: 1, 2
2528018
CFLZamkniętyPomocy :>.....
Autor: gogol13
Strona: 1, 2
2234640
brakZamkniętyInwestuje w Hoop
Autor: carmelo93
43582
brakZamkniętyLimit
Autor: przetrzymo
Strona: 1, 2
2841882
brakZamkniętyJak to jest...
Autor: przetrzymo
93345
brakZamkniętyZagadnienia
Autor: sosnix
13856
BTMZamkniętyInwestujcie!
Autor: iSzym
04758
PGDZamkniętyCo sadzicie?
Autor: XaVeR
14158
ULMZamkniętyCo sądzicie o ulmie??
Autor: badfox
03577
DBCZamkniętyNo i jak, Państwo myślą, jak będzie z USA i Re
Autor: kkastor
03871
ATSZamkniętyo jak Dobrze
Autor: gogol13
24407
brakZamkniętyCo z tą giełdą ?
Autor: agrando
23509
brakZamkniętyBioton!
Autor: bieniumaster
13790
brakZamkniętyCo sądzicie o STX?
Autor: kkastor
03456
PRMZamkniętyCo jest
Autor: Thrilandul
03910
ATSZamkniętyuuuu
Autor: wedel25
24999
brakZamkniętyJutro GPW mocno w gore...
Autor: Macko
63459
brakZamkniętyjestem ciekawy czy pujdzie w gore ?? hmmm
Autor: xDDD18
43315
brakZamkniętyGiełdy - lecimy w dół
Autor: Macko
104032
brakZamkniętyczy ktos mi odpowie ??
Autor: przetrzymo
23843
BRSZamkniętyKupić czy nie kupować????
Autor: agusia83
24382
brakZamkniętyPanika na giełdzie
Autor: rl89
34329
brakZamkniętyLotos i PKNorlen
Autor: hermes
53628
ELEZamkniętytrzymac dalej?
Autor: byker
14020
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134688.1-2.02%17:09
WIG203553.7-2.49%17:09
WIG20 Fut3555.0-1.96%17:04
WIG20USD940.2-2.94%17:15
mWIG409428.4-1.28%17:09
sWIG8030751.0-0.97%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7409.3+0.59%18:29
Nasdaq10029451.4+0.35%18:28
Nikkei69175.0-0.88%8:45
DAX24716.2-0.71%17:30
Ropa WTI70.6-3.59%18:29
Złoto4016.1-2.29%18:29
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.29183+0.21%18:29
CHF/PLN4.65266+0.13%18:29
USD/PLN3.77792+0.42%18:29
EUR/USD1.13603-0.21%18:29
GBP/USD1.31717-0.23%18:29
USD/JPY161.738+0.13%18:29
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
OPTEAM 6.25 11.61%
VIGOSYS 564.00 11.46%
INTERBUD 1.59 9.66%
ALTA 1.72 7.50%
TRANSPOL 13.00 7.44%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl