Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
PKP Cargo
Wyświetleń: 9240. Obserwuje: 17 osób.
Post: #21 
2013-10-30 12:20

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
ok, będę zaraz analizował co się stało i postaram się poprawić wszystko
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #22 
2013-10-30 12:20

Klawy07

Posty: 8
Shouty: 2
0
Jest coś nie tak, bo kupiłem 500 akcji za 37 tyś, a teraz mam 350 akcji po śr. cenie zakupu 68,00 zł i aktualna wartość sprzedaży wynosi 28,350.00. Czyli pokazuje duży zysk, ale nijak nie ma się to do wydanych 37 tyś....
Jak już coś robisz, to rób to dobrze.

Post: #23 
2013-10-30 12:27

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja też zapisałem się na 500 akcji a mam tylko 350.

Post: #24 
2013-10-30 13:07

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
U mnie było podobnie

Post: #25 
2013-10-30 13:34

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja we wszystkich portfelach na których zapisałem się na PKP mam jakieś manka, w jednym ok. 200 zł w innym 10 000 zł. To tam gdzie zapisałem się na 500 akcji a dostałem 350 mam manko w kasie 10 000 zł.

Post: #26 
2013-10-30 13:43

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
sprawdźcie teraz

gotówka powinna była wrócić już poprawnie
w obu historiach powinna powstać pozycja odnośnie pkpcargo
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #27 
2013-10-30 13:50

fitolt

Lodz
Posty: 6
Shouty: 10
0
Teraz sie zgadza

Post: #28 
2013-10-30 14:00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dostałem jakieś pieniądze, myślę, że chyba jest dobrze. Trochę się zamieszania zrobiło z tym PKP CARGO.

Post: #29 
2013-10-30 15:45

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
była redukcja akcji ja też mniej dostałem ale już sprzedałwm prawie 20% w dzień

Post: #30 
2013-10-31 08:55

marcinos

Płock
Posty: 24
Shouty: 722
0
jakby PKP Crago zadebiutował na minusie to nikt by sie tak nie upominał :P

Post: #31 
2013-10-31 11:46

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
A kto kupił akcje PKP Cargo na rzeczywistym GPW ? Teraz widać, że było warto.

PKP rulez !

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2013-11-02 23:04:09

Post: #32 
2013-10-31 14:21

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No widać jak ktoś kupił za 30tyś to teraz ma prawie 36

Post: #33 
2013-11-08 16:03

cypis876

Częstochowa
Posty: 22
Shouty: 341
0
W sumie patrząc po danych finansowych spółka nie wygląda tak źle
http://relacjeinwestorskie.pkp-cargo.pl/pl/ri/537/535/Dane-finansowe-i-operacyjne.html

Jednak mimo tego kurs akcji z wykresu nadal spada, czyżby ingerencja państwa w kurs spolki?

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2013-11-08 16:03:46

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72353.1+1.55%7:47
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.2-1.78%8:03
Złoto4196.1+0.86%8:03
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.25950+0.04%8:03
CHF/PLN4.60051+0.03%8:03
USD/PLN3.71837+0.22%8:03
EUR/USD1.14553-0.18%8:03
GBP/USD1.32112-0.17%8:03
USD/JPY161.690+0.25%8:03
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 0.00%
INTERBUD 1.53 0.00%
CYFRPLSAT 16.45 0.00%
DRAGOENT 22.90 0.00%
DBENERGY 8.90 0.00%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl