Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
PKP Cargo
Wyświetleń: 9241. Obserwuje: 17 osób.
Post: #21 
2013-10-30 12:20

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
ok, będę zaraz analizował co się stało i postaram się poprawić wszystko
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #22 
2013-10-30 12:20

Klawy07

Posty: 8
Shouty: 2
0
Jest coś nie tak, bo kupiłem 500 akcji za 37 tyś, a teraz mam 350 akcji po śr. cenie zakupu 68,00 zł i aktualna wartość sprzedaży wynosi 28,350.00. Czyli pokazuje duży zysk, ale nijak nie ma się to do wydanych 37 tyś....
Jak już coś robisz, to rób to dobrze.

Post: #23 
2013-10-30 12:27

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja też zapisałem się na 500 akcji a mam tylko 350.

Post: #24 
2013-10-30 13:07

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
U mnie było podobnie

Post: #25 
2013-10-30 13:34

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Ja we wszystkich portfelach na których zapisałem się na PKP mam jakieś manka, w jednym ok. 200 zł w innym 10 000 zł. To tam gdzie zapisałem się na 500 akcji a dostałem 350 mam manko w kasie 10 000 zł.

Post: #26 
2013-10-30 13:43

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
sprawdźcie teraz

gotówka powinna była wrócić już poprawnie
w obu historiach powinna powstać pozycja odnośnie pkpcargo
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #27 
2013-10-30 13:50

fitolt

Lodz
Posty: 6
Shouty: 10
0
Teraz sie zgadza

Post: #28 
2013-10-30 14:00

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Dostałem jakieś pieniądze, myślę, że chyba jest dobrze. Trochę się zamieszania zrobiło z tym PKP CARGO.

Post: #29 
2013-10-30 15:45

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
była redukcja akcji ja też mniej dostałem ale już sprzedałwm prawie 20% w dzień

Post: #30 
2013-10-31 08:55

marcinos

Płock
Posty: 24
Shouty: 722
0
jakby PKP Crago zadebiutował na minusie to nikt by sie tak nie upominał :P

Post: #31 
2013-10-31 11:46

astra69

...
Posty: 183
Shouty: 1
0
A kto kupił akcje PKP Cargo na rzeczywistym GPW ? Teraz widać, że było warto.

PKP rulez !

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2013-11-02 23:04:09

Post: #32 
2013-10-31 14:21

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No widać jak ktoś kupił za 30tyś to teraz ma prawie 36

Post: #33 
2013-11-08 16:03

cypis876

Częstochowa
Posty: 22
Shouty: 341
0
W sumie patrząc po danych finansowych spółka nie wygląda tak źle
http://relacjeinwestorskie.pkp-cargo.pl/pl/ri/537/535/Dane-finansowe-i-operacyjne.html

Jednak mimo tego kurs akcji z wykresu nadal spada, czyżby ingerencja państwa w kurs spolki?

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2013-11-08 16:03:46

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139040.9+0.13%9:22
WIG203685.9+0.19%9:37
WIG20 Fut3675.0+0.57%9:22
WIG20USD992.2+0.12%9:22
mWIG409691.2-0.25%9:22
sWIG8031147.9-0.30%9:22
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7565.5+0.12%9:27
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25051.8+0.26%9:21
Ropa WTI75.4-1.40%9:37
Złoto4197.7+0.90%9:37
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26215+0.10%9:37
CHF/PLN4.60392+0.11%9:37
USD/PLN3.72296+0.34%9:37
EUR/USD1.14483-0.24%9:37
GBP/USD1.31942-0.30%9:37
USD/JPY161.731+0.27%9:37
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 86.00 6.17%
MENNICA 40.50 5.19%
MAXCOM 6.38 4.59%
IPOPEMA 7.48 3.89%
WASKO 6.44 3.87%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl