Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
koniec gry weekendowej
Wyświetleń: 13844. Obserwuje: 7 osób.
Post: #21 
2010-02-22 22:11

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
koleś mamy XXI wiek, nie wyskakuj mnie z turbo pascalem....

Dodano 2010-02-22 22:12
znowu na kacu..., lub bani...
sam nie wiem co u niego jest gorsze...:P
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #22 
2010-02-22 22:13

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No dokładnie, tyle że przy obiektowym jest więcej błędów, niż linijek kodu i jest taka kupa języków pr. ob., żeby wykluczyć możliwą ilość błędów. Stąd się pracuje nad sztuczną inteligencją, która zapewnia programowanie mezomorficzne - komputer tworzy adekwatny model i go realizuje.. to na razie tylko teoria. W obiektówce jest tylko polimorfizm

Post: #23 
2010-02-22 22:15

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
aspagnito napisał:
No dokładnie, tyle że przy obiektowym jest więcej błędów, niż linijek kodu i jest taka kupa języków pr. ob., żeby wykluczyć możliwą ilość błędów. Stąd się pracuje nad sztuczną inteligencją, która zapewnia programowanie mezomorficzne - komputer tworzy adekwatny model i go realizuje.. to na razie tylko teoria. W obiektówce jest tylko polimorfizm

A w realu AT i AF a nie brednie o polimorfach, SI,AI, i bugach microsoftu....
Weź na wstrzymanie...
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #24 
2010-02-22 22:16

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
i co to wszystko ma wspólnego z grą weekendową u nas na portalu
dyskutujesz o czyms kolejny post o czym pojecia nie masz skoro się dzisiaj dopiero zalogowałeś... już nie wspomnę tych wywodów o programowaniu;/
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #25 
2010-02-22 22:18

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
dlatego proszę go aby się wstrzymał, albo wypuszcze na niego Darka....
:]:]
Za twoim zezwoleniem silv
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #26 
2010-02-22 22:20

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Bo żaden z Nas nie weźmie nic "na piechotę", a sklejając będzie nawet wiedział że się pogubie i idea jest taka.. żeby komputer tyle nauczyć, aby on tą obiektówkę "na piechotę" sam liczył. Ja mojego chatterbota uczę jak ma być kobietą.. ale jak wy już wiecie.. to spoko. W tydzień robię 10.000PLN. Nie zrobię? Nie ma mnie.

Post: #27 
2010-02-22 22:41

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Może administrator wstawi wątek z dokładnymi zmianami jakie miały by być wprowaadzone w nowej edycji po czym zrobi zwykłą sąde kto jest za a kto przeciw ich wprowadzeniu. To pozwoli wyjaśnić czy zostaje "stara" gra weekendowa czy "nowa"

Post: #28 
2010-02-22 22:50

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
napisałem w pierwszym poście dwie podstawowe zmiany jakie miałyby być wprowadzone, reszta jest mało znacząca
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #29 
2010-02-22 22:57

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No no rozumiem tylko chodzi o wyroznienie tych zmian aby kazdy z graczy mogl je dokladnie przeczytac bo nie wiem czy kazdy czyta temat od poczatku czy tylko dodaje posta

Post: #30 
2010-02-23 18:06

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
to zależy od mentalności osobnika
ja czytam od początku dla orientacji w sprawie, potem dodaje post jeśli mam coś do przekazania w danej sprawie:D
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

Post: #31 
2010-02-24 14:43

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
jak nie będzie więcej komentarzy na temat to zrobię tak jak mi się wydaje że będzie najlepiej i tyle w temacie
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #32 
2010-02-24 14:46

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Masz zrobic tak jak wydaje ci się najlepiej, biorąc pod uwage nasze nikłe komentarze ;P

Post: #33 
2010-02-24 15:11

salarek

Kraków
Posty: 6
Shouty: 8
0
Mnie by się podobało: dodanie sprzedaży krótkiej, ceny PCRO z poniedziałku, nie ingerowanie w portfel w ciągu tygodnia, usunięcie ograniczenia do 30% na jedną spółkę. I np. po paru tygodniach/miesiącach znowu podyskutować o zmianach.
Nie ma dobrych akcji, wszystkie są złe, ...chyba, że pójdą w górę.

Post: #34 
2010-02-24 18:03

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
Te usuniecie ograniczenia do 30 % nie wiem czy było by dobym rozwiązaniem bo wystarczy ze ktos trafi odpowiednio, 100.000 zainwestuje np w taki techmex i ma praktycznie o połowe więcej w jeden dzień a tak ogranicza to możliwosc szybkiego zarobku jak masz dobrze wybrać to wybierzesz tak aby mieć wysoki procent zysku przy zachowanym ograniczeniu. I nie zgadzam się żeby ceny były dodawane z poniedziałku to nie jest dobry pomysł juz na otarcie widać jaki kierunek spółka może odbjąć w danym tygodniu

Post: #35 
2010-02-24 18:20

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
tutaj drobne chyba nie porozumienie
ustawiasz w niedziele ze max zaplacisz tyle a tyle (albo pkc)
i w poniedzialek rano to zlecenie jest realizowane (lub nie) (na co masz tylko wpływ poprzez ustawienie wcześniej ceny odpowiedniej)
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #36 
2010-02-24 18:38

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
no to nawet jeśli to o to by chodziło to czy nie lepiej jest wybierać spółki do niedzieli? takie pytanie do ogółu, w końcu uczymy się wtedy korzystac z aktualnych informacji i wiadomości dotyczących spółki no i co najważniejsze stosujemy AT. W dodatku jeśli ktoś zle ustawi ceny istnieje mozliwosc ze zadna spółka nie zostaje kupiona?

Post: #37 
2010-02-24 18:41

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1515
Shouty: 31812
17
wybierasz spółki do niedzieli, wystawiasz oferte ile max dajesz (no chyba ze pkc) i w poniedzialek zlecenie jest realizowane, i tak jak wszedzie niskie ceny ustawisz no to dupa - nic nie kupisz :d
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #38 
2010-02-24 18:46

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
NO niby tak ale i tak jestem temu przeciwny :P

Post: #39 
2010-02-24 18:48

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
to urealni gre,
mam nadzieje że w tygodniu dalej nie będzie można ingerować w portfel weekendówki, to jesjt dla mnie najllepsza jej cecha

Post: #40 
2010-02-24 18:49

qube

Universe
Posty: 435
Shouty: 48259
0
1. Silv słownictwo...
2. wybór spólek w niedziele zostaje, bo nie każdy ma czas wpaść przed poranna sesja i obejrzeć dane...
3. co do niskich cen - ryzyko gracza...
3* mówią angole: No risk - no fun, i z tym się w pełni zgadzam
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72353.1+1.55%7:47
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.2-1.78%8:03
Złoto4196.1+0.86%8:03
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.25950+0.04%8:03
CHF/PLN4.60051+0.03%8:03
USD/PLN3.71837+0.22%8:03
EUR/USD1.14553-0.18%8:03
GBP/USD1.32112-0.17%8:03
USD/JPY161.690+0.25%8:03
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 0.00%
INTERBUD 1.53 0.00%
CYFRPLSAT 16.45 0.00%
DRAGOENT 22.90 0.00%
DBENERGY 8.90 0.00%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl