Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
Filtruj wg spółki:
Prosta linia na wig20
Wyświetleń: 19550. Obserwuje: 12 osób.
Post: #21 
2012-02-08 20:44
Cena waloru: 2376.65

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
grekzorba napisał:
InwestujeszPoPijaku twoja sprawa,ale daj zarobic poczatkującym-oni często nie wiedzą co to jest analiza techniczna czy fundamentalna / i ciagle pamietam co pisałem wyżej-ważny dołek lub potwierdzenie sygnału wielkiej hossy na 17 kwietnia /.-1
Ale poczatkującym nie mieszaj w glowach.
Czas na spólki z mwigu i swigu oraz banki.-2
Jest sygnał kupna to sie kupuje - i zawsze pamieta o Stop Losie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pokora owszem ale nie gdy zaczyna sie 3 fala - NAJDŁUSZA i NAJSILNIEJSZA.
A Grecja jest już w cenach spisana na straty bo nikt nie jest w stanie spłacić obligacji przy rentowności ponad 30% rocznie.
-3
Nastepny wpis - koniec kwietnia.


1.Nie kracz bo będzie odwrotnie.
2.Być może ,ale Wig20 może sie też odbić od samego dna.
3.To jest kryzys a nie powódź .Kryzysu nie można w 100% przewidzieć ,ale powódź owszem.
Grecja musi sama się uratować.Grunt to to żeby nie było realnej grożby bankructwa Hiszpani itp.

Post: #22 
2012-02-08 21:27
Cena waloru: 2376.65

grekzorba

gliwice
Posty: 16
Shouty: 0
0
Pytanie jest takie..
Czy rynek da sie załapać spóżnialskim i korekta dotrze do 2200 na wig20 ?

Dodano 2012-03-12 21:35
ODPOWIEDŻ RYNKU JEST NA NIE.

Dołek juz byl w minioną srodę wig20=2236.

Wstepnym potwierdzeniem tego stanu będzie wybicie piatkowego szczytu wig20=2309.33
Trzeba obserwować indeks wig bo on moze to zrobic wczesniej.
I zawsze pamietaj o SL-stop los.

Zycze wszystkim dużych zysków.

Post: #23 
2012-03-13 14:40
Cena waloru: 2287.96

grekzorba

gliwice
Posty: 16
Shouty: 0
0
Dax i S&P nowe szczyty intra dzisiaj.
Ha,Ha.
To my też musimy to zrobic - po korekcie !

Post: #24 
2012-03-23 17:43
Cena waloru: 2277.94

stones

Gdańsk/Hamburg
Posty: 119
Shouty: 4520
0


http://imageshack.us/f/217/wig.png/

Dwa wykresy, które myślę że wszytko mówią, na drugim po dzisiejszej sesji mamy odbicie od linii trendu i średniej

Pozdrawiam

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2017-01-15 17:58:47
Nie prognozuję przyszłego kursu, tylko buduję możliwy scenariusz
https://at-trader.blogspot.com/

Post: #25 
2012-04-25 23:26
Cena waloru: 2185.89

grekzorba

gliwice
Posty: 16
Shouty: 0
0
Testujemy dolek i do góry ale wolno,mozliwy jeszcze nowy dolek by wystraszyc niedowiarków,ale to tylko 2-3% na wig20.
Może ten marazm potrwac nawet 8-10 miesiecy przed solidnym wybiciem na 3000,ale to chyba nie w tym roku.
Trend boczny ale hossa trwa nadal,mamy czas 3-4 lata do wiekszej korekty.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138121.3-0.53%10:59
WIG203662.0-0.46%11:14
WIG20 Fut3642.0-0.33%10:59
WIG20USD981.0-1.01%10:59
mWIG409673.1-0.43%10:59
sWIG8031147.8-0.30%10:59
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7561.0+0.06%11:04
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24951.6-0.14%10:59
Ropa WTI75.4-1.41%11:14
Złoto4204.9+1.07%11:14
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26770+0.23%11:14
CHF/PLN4.61340+0.32%11:14
USD/PLN3.72468+0.39%11:14
EUR/USD1.14579-0.16%11:14
GBP/USD1.32213-0.09%11:14
USD/JPY161.725+0.27%11:14
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
GTC 2.60 11.59%
CLOUD 89.40 10.37%
MENNICA 41.30 7.27%
ALTA 1.70 6.92%
DIGITANET 276.00 5.75%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl